אני עורך וידאו במקצועי, ואשמח לעזור למשתמשים בנושא עריכות וידאו - עמוד 17 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני עורך וידאו במקצועי, ואשמח לעזור למשתמשים בנושא עריכות וידאו

tal h

Recommended Posts

אתה טועה בגדול!

כרטיס נותן לך:

1. עבודה בריל טיים

2. יציאה למוניטור בזמן אמת, יציאות לוידאו אנלוגי/דיגיטלי בזמן אמת.

3. קידוד בזמן אמת ואף פחות מזה עם המקודד החדש של קנופוס.

4. שימוש ב-פילטרים,אפקטים ומעברים,פילטרי מהחומרה בכרטיס עצמו ללא שום צורך בתוכנה (כלומר לךא מהפרמייר)- כך אתה לא מרנדר שום כלום.

5. יכולת כוח ובאפר גבוהה- אתה יכול להכניס 6-7 פילטרים על שוט אחד, על השוט השני עוד 8, שיניהם לשים אפקט מעבר ארוך ותלת מימדי , והכרטיס יאכל אותו ללא שום בעיה , מה שאם אין לך כרטיס ידרש ממך רנדור של 5-6 דקות רק למעבר הזה !

6. דגימה- דגימה אנלוגית ודיגיטלית 4:2:2, דגימה של החומר עם קידוד נכון לעבודה עם הכרטיס,קשה להסיבר המילים את זה, אתה מוזמן לבוא לראות מה ההבדל,ויש הבדל.

7. זמן זמן וזמן, חיסכון עצום של זמן!!!

8. יש עוד מעל 100 סיבות למה כן, לא כולם עולות לי לראש כרגע. מה שכן אני לא רואה את עצמי מסתדר בלי, ולא קשור אם אני מקצוען או חובבן.

אני אחפש לך מאמרים מה ההבדל בין עם כרטיס ובלי ויעלה לכאן...

אם מישהו רוצה לערוך ימי הולדת של האחים שלו, או טקס הענקת דרגות של חבר שלו, או סתם סרט פה וסרט שם- חבל על הכסף- נכון.

במידה ומדובר בעבודה לכל דבר- לא ניתן להסתדר בלעדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 423
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי! קיבלתי בצבא מערכת עריכה, מחשב כפול 3.4 עם כרטיס קוואדו, מוג'ו של AVID דונגל , אביד אקספרס בוריס וכל שאר הירקות, כולל אפטר אפקט.

בקרוב אתחיל לערוך, כרגע אני דיי מתחיל, אשמח לקבל מדיריכם וטיפים לעריכה מתקדמת

או אתרים שמלמדים בצורה שוטפת ונהדרת...

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

היי אני עורך בפרימיר אלמנטס ונוכחתי לדעת שכמה שהמחשב שלי חזק לאחר עבודה ארוכה על פרויקט של של שעתיים וחצי כולל אפקטים של תיקוני צבע ומעברים

זמן הרינדור שיקח לי לעשות בAVI UNCOMPRESSED הוא 50 דקות על כל 5 דקות בTIME LINE בכל מקרה יש לי בבית עם 3 מחשבים ושמעתי על דבר שקוראים לו render farm חיפשתי מידע באינטרנט אבל כמעט ולא מצאתי כלום על render farm ב פרימיר חוץ מהודעה אחת שאמרה שזה מבוצע אבל לא הסבירה איך חוץ מזה שלושת המחשבים ברשת הם

p4 3000gh

1000 ddr

עם כרטיסי של 100/10 ככה שיעזור לי המון ברינדור אם אני אוכל להשתמש בשלושת המחשבים במכה אחת

האם אתה יכול לעזור לי בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעזור לך גם 10 מחשבים.

הדבר היחיד שיכול לעזור לך הוא כרטיס עריכה.

קידדוד ל AVI, כרטיס בינוני עד מקצועי יכול לבצע ב 75 פריימים לשניה, כלומר כמעט פי 3 מזמן אמת.

אני מניח שיהיה לך קשה, אבל אני מציע לך לקרוא את כל התשובות שנתתי בשרשור הארוך הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לתגובה הקודמת - איך וגאס בהשוואה לפרמייר?

ממה שראיתי וגאס די פשוטה, בעלת אפקטים מרהיבים פשוט(בייחוד בכותרות שהבנתי שפרמייר חלשה בזה?), ומאוד נוחה.

הסיבה היחידה שאני שוקל לעבור לפרמייר היא בגלל שיש לו קודק טוב לDV ובגלל שיש לו את הפלאג אין הכי טוב שראיתי לניקוי רעש מוידאו. יש גם את הפלאג אין הזה לVirtualDub, אבל יהיה יותר נוח לעבוד איתו בפרמייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה גם פרימיר דיי פשוטה אתה לא צריך להיות גאון כדיי להבין איך היא עובדת אבל לוואגס יש באמת אחלה דבר של רנדור רשתי שיכול בהחלט לקצר תהליכים

חוץ מזה אם משהו יוכל להמליץ על כרטיס עריכת בינוני אבל מחברה טובה אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו כרטיס ישן יחסית, שעוד מסתובב בשוק היד שנייה של פיננקל - דגם DV500DVD.

כרטיס חצי מקצועי- הרבה יותר תמורה מכל כרטיס זול אחר.

חדש עולה סביב 5 ,אבל משומשים נכמרים היום ב 1500 שקל שזה שווה את המחיר באמת.

שוב מה המטרה כאן. אם לא למגזר העסקי, ולא לפרנסה, אלא רק בשבילך- אל תשקיע, שים בלילה ולך לישון.

אני אישית עובד עם 3 מערכות, של קנופוס (כרטיסים יקרים), לשם מטרה בחסכון בזמן אבל אני שונה ממך...

בקשר לפרמייר ווגאס- פרמייר מקצועית יותר.

תבין עוד דבר- זה שאתה אומר "לפרמייר יש..." - לא נכון.

אתה שם פלאג אינס חיצוניים, ואז בכל תוכנה אחרת יהיה לך את הפלאג הספציפיים.

עוד יתרון לכרטיס- אני למשל לא משתמש בשום אפקט/פלאג/פילטר של הפרמייר כי יש לי הכל בכרטיס בצורת חומרה.

כמובן בכל בזמן אמת , ותוצאות מדוייקות הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה. :)

למה להכנס לסמנטיקה? ברור שהפלאגים שיש לפרמייר הם חיצוניים. אז מה? כותב הפלאג אין בוחר לאיזה תוכנות להתאים את הפלאג שלו. הוא החליט להתאים את הפלאג לVDUB ולפרמייר. ולצערי לא לוגאס. לכן זה שאתה אומר שבכל תוכנה אחרת יהיה הפלאג - זה לא נכון. והלוואי והמצב היה אחרת.

לגבי הקודק של הDV - הוא בא אוטומטית עם פרמייר, ולמיטב הבנתי הוא עולה באיכותו על זה של פנסוניק.

בכל מקרה במה פרמייר מקצועית יותר ?

ווגאס בהחלט עונה על הדרישות שלי מבחינת עריכה, והאם אפשר להגיע לאפקטים היפים של ווגאס באותם קלות עם פרמייר? כי ראיתי שלפני כמה עמודים שענית למישהו טענת שבכותרות ובאפקטים פרמייר די חלשה. אולי עם פלאג אינים חיצוניים המצב שונה אבל בכל זאת, בווגאס זה מובנה וקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיב בקשר לכותרות:

"פרמייר חלשה עם כותרות" - שטויות...

פרמייר לא עושה בכלל כותרות. הכותרת שאתה כותב נכתבת ע"י תוכנה חיצונית שמתווספת לפרמייר.

רוצה תוכנה טובה יותר? TITLE DEKO מעולה, אתה מתרין אותה והיא מתווספת לפרמייר.

רוצה יותר?

פה אתה נכנס לעולם שונה על עריכה מקצועית יותר.

אני אישית, עושה כותרות בפוטו שופ, ומכניס לפרמייר בתור שכובת , בצורת אלפא (קובץ ללא רקע,שמירה בסיומת TGA, או PSD).

עם הכרטיס שלי אני יכול מה שבא לי עם השכבה הזו.

רוצה עוד?

COOL 3D, BLUFF, ועוד המון המון המון,,,, בכולם דרוש רנדור של הקטע והכנסה לפרמייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לבקש המלצה לכרטיס לכידת וידאו.

כיום אני משתמש בכרטיס TV+לכידה של Hauppauge WinTV-PVR-350 שנמצא בשלבי גסיסה.

השימושים שלי היו (ונשארו) לצפייה בטלוויזיה ולהקלטות איכותיות.

מכיוון שכיום -בניגוד לעבר- אני כבר לא משתמש בטיונר המובנה שלו אלא צופה ומקליט דרך הממיר הדיגיטלי, אין לי עוד צורך בכרטיס שכולל טיונר.

אז אני מעוניין בכרטיס איכותי -לא - להקלטת שישווה ברמתו ואולי אפילו יותר מהכרטיס שיש לי כרגע.

התקציב הוא עד 1000 ש"ח+- אבל אם יש משהו איכותי (לפחות כמו מה שיש לי כרגע) גם בפחות אני אסתפק בזה.

תודה מראש לממליצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hck - אם היה לך תקציב יותר גבוה הייתי ממליץ לך על הcanopus advc 110. יכול להיות שגם דגם ה55 יספיק לך והוא יותר זול ואולי זה בתקציב.

מבחינת לראות דרכו - זה לא כל כך המטרה אבל אפשרי.

מבחינת העברות -המכשיר הזה פשוט אדיר. עושה הכל נורא פשוט ומעביר בפורמט DV שלמרות שהוא LOSSY הביטרייט כל כך גבוה והאיכות ללא פגם.

אני משתמש בפילטרים לניקוי רעש והאיכות שיוצאת פשוט מדהימה(לטעמי).

הקידוד נעשה ע"י הכרטיס אז המעבד לא מתאמץ, ויש נעילת סנכרון בין לוידאו כך שאין מה לדאוג לסנכרון וכו'.

מה שכן אני לא כל כך אמליץ על הכרטיס(או כל כרטיס אחר שמעביר לDV) למי שמעביר סרטי NTSC. זה לא כזה קריטי אבל בוא נגיד שכל עוד אתה בPAL אתה בטוח(אם תרצה הסבר מעמיק יותר תשאל).

ערוץ 10 צילום והפקות: אני מודה לך על התשובות. אבל האמת היא שאתה קצת עונה לי על התפל ולא העיקר. העליתי בסה"כ דוגמא שקשורה למשהו שאתה אמרת בזמנו.

אני עדיין לא הבנתי במה פרמייר עדיפה ומקצועית על ווגאס. בינתיים לפי מה שראיתי בווגאס אני לא צריך שום פלאג אין או תוכנת צד שלישי לעשות כותרות. חוסך זמן ועבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הייתי ממליץ לך על הcanopus advc 110.

2. אני עדיין לא הבנתי במה פרמייר עדיפה ומקצועית על ווגאס. בינתיים לפי מה שראיתי בווגאס אני לא צריך שום פלאג אין או תוכנת צד שלישי לעשות כותרות. חוסך זמן ועבודה.

1. צודק, אבל יקר.

2. לך אולי אבל לא לי ולשימושים שלי. שתעבוד עם כרטיס כמו שלי על פרמייר תבין. אתה מוזמן אליי לראות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...