os10 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

os10

MATTAN

Recommended Posts

מה המצב אחים שלי

רציתי לדעת איפה אני יכול להשיג את מערכת ההפעלה os10 או אחת יותר מעודכנת (אם יש יותר חדש אז תגידו)

אני רוצה להתקין את זה על המחשב שלי וכמו שאומרים לגלות עולם חדש (לפחות בשבילי)

תודה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להרוס לך את הכייף אבל אי אפשר להתקין שום מערכת הפעלה מבוססת OS על ..

ומניסיון אני יכול להגיד לך שזאת באמת מערכת הפעלה מעולה ולפחות פי כמה רמות מעל .

אבל אתה יכול להתקין (בקשר להפצה אני לא ממש יכול לעזור לך) שזה גם מערכת מבוססת יוניקס מעולה.

לעוד פרטים חכה לתגובות של אנשים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הIBOOK מתחילים מ999 דולר 8)

ואפל זאת ממש לא מערכת למשחקים. כמו שאמרת המשחקים ממש יקרים וגם כמעט בלתי אפשרי להשיג אותם בארץ הקודש.

BTW

הנה לינק נחמד להפוך את הווינדוס שלך שיראה כמו OS-X

כמובן ווינדוס תמיד ישאר ווינדוס אבל זה עדיין משעשע כי הממשק הוא דיי אותו דבר =)

לחץ כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה צריך נייד לך על נייד, אם אתה צריך נייח קנה נייד.

זה דיי ברור שנייח יתן לך יותר ביצועים מאשר נייד (הPOWERBOOKים מאוד חדשים אבל עדיין הם G4 ונייחים הם G5 כבר)

אם אתה לא משחק וכבר עכשיו אתה עובד עם אז אני ממליץ לך בחום לעבוד לMAC. פשוט מחשבים ברמה אחת מעל PC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תחשוב טוב טוב לפני שאתה קונה את זה, ותשקול אם זה באמת שווה את הכסף. PC+Windows אולי פחות יציב והמערכת הפעלה באמת יותר פרימיטיבית, אבל תחשוב טוב אם זה שווה לך את הירידה הדרסטית בביצועים (שוב, זה הכל תלוי בצרכים שלך) ובמחיר היקר.

בהצלחה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיתמם, על כל מחשב מאק במחיר מסוים, אפשר להרכיב עם ביצועים הרבה יותר טובים ממנו (אולי הגזמתי עם ה"דרסטית" אבל זה נכון באופן כללי).

עריכה: אה, דיברתם על , טעות שלי. אני מניח שזה פחות תקף איתם. באמת איך ביצועי של מאק יחסית לנייידים של וינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הIBOOK נראה לי המחשב הנייד הכי משלתם שיש בשוק כרגע לפחות מבחינת המפרט שלו.

בחיים לא תמצא מחשב כזה קל ועם כל כך הרבה שעות בטריה ועוד עם כרטיס מסך לא רע בכלל (RADEON 9200) ועם חלקים טובים.

מצד שני גם בילתי אפשרי למצוא מחשב עם 9700 מובייל והארד דיסק 60 גיגה ו5 שעות בטריה ומסך 15 אינת wide sreen ב2000 דולר (אני מדבר על הpowerbook 15 inch) שאני קניתי. אולי יש מחשבים עם מפרט דומה אבל הם בטוח לא שוקלים פחות מ3 וחצי קילו והמחשב שלי שוקל פחות מ3 קילו

הניידים שלהם מאוד משתלמים. הדסקטופים פחות אבל עדיין הם לא יקרים רצח כמו שעושים מהם, ועל איכות משלמים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...