עד כמה מעבד חשוב למשחקים - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה מעבד חשוב למשחקים

STRENGTH

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פלח השוק הגדול נוטה ל-AGP כמובן , עד שה-PCIe "ישתלט" זה יקח עוד זמן רב

מעבר כזה לא הולך בזמן קצר , לוקח לזה המון זמן מהסיבה הפשוטה שלרוב הגדול יותר יש לוחות מבוססי AGP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זו השאלה שצריכה להשאל

צריך לשאול האם יצאו לוחות חדשים עם ציפסטים מענינים ובתמיכה ל AGP ?

והתשובה היא לא

מהיום והלאה כל החידושים יהיו נחלת PCI-E ואת AGP ישאירו כפי שהוא עד שיתם הביקוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק לוחות, כרטיסים חדשים אין ולא יהיו לAGP. גם ATI וגם כבר הוציאו את ליבות הAGP האחרונות שלהם

ולגבי השפעת המעבד על משחקים - ראיתי איפשהו השוואה של שונים עם 6800GT, ו3800+ הוציא בערך 50% יותר FPS מ2.8 - נקודה למחשבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-AGP לא נגמר , וגם לא יגמר בזמן הקרוב.

ההבדלים כרגע בין ה-AGP ל-PCIe , הם לא משמעותיים כמעט.

[ltr]so? there isn't a reason for AGPx4. in terms of bandwidth X800\6800 can run with AGPx2 without any major or noticable performance hit. yet would you buy a motherboard with 'only' AGPx4?

FYI, do not put AGPx4/x8 cards on AGPx2 boards! they use different voltage singling and doing so will fry both video card and motherboard![/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצרני כרטיסי מסך לא ישמחו להחזיק 2 פסי יצור, אחד עבור כרטיסי PCI-E והשני עבור AGP.

בהצגה האחרונה כל הכרטיסים של ATI היו PCI-e. כרטיסי AGP יהיו מן הסתם יקרים יותר (כבר יש לכך ניצנים היום בדוגמת ה 6600GT).

בנוסף לכך קחו את העובדה כי משעינה את כל כובד משקלה לכיוון PCI Express ובהחלט יש לה את יכולת השליטה בשוק כייצרן הצ'יפסטים העיקרי למעבדים שלה.

לדעתי בעוד שנה יהיה מגוחך לקנות לוח בעל סלוט AGP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו זה הזיכרון שלי הוא טוב ל OC?

Field Value

Memory Module Properties

Serial Number None

Module Size 256 MB (1 rows, 4 banks)

Module Type Unbuffered

Memory Type DDR SDRAM

Memory Speed PC3200 (200 MHz)

Module Width 64 bit

Module Voltage SSTL 2.5

Error Detection Method None

Refresh Rate Reduced (7.8 us), Self-Refresh

Highest CAS Latency 2.5 (5.0 ns @ 200 MHz)

Memory Module Features

Early RAS# Precharge Not Supported

Auto-Precharge Not Supported

Precharge All Not Supported

Write1/Read Burst Not Supported

Buffered Address/Control Inputs Not Supported

Registered Address/Control Inputs Not Supported

On-Card PLL (Clock) Not Supported

Buffered DQMB Inputs Not Supported

Registered DQMB Inputs Not Supported

Differential Clock Input Supported

Redundant Row Address Not Supported

של טווימוס

אם צריך עוד פרטים אז תגידו לי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו זה הזיכרון שלי הוא טוב ל OC?

Field Value

Memory Module Properties

Serial Number None

Module Size 256 MB (1 rows, 4 banks)

Module Type Unbuffered

Memory Type DDR SDRAM

Memory Speed PC3200 (200 MHz)

Module Width 64 bit

Module Voltage SSTL 2.5

Error Detection Method None

Refresh Rate Reduced (7.8 us), Self-Refresh

Highest CAS Latency 2.5 (5.0 ns @ 200 MHz)

Memory Module Features

Early RAS# Precharge Not Supported

Auto-Precharge Not Supported

Precharge All Not Supported

Write1/Read Burst Not Supported

Buffered Address/Control Inputs Not Supported

Registered Address/Control Inputs Not Supported

On-Card PLL (Clock) Not Supported

Buffered DQMB Inputs Not Supported

Registered DQMB Inputs Not Supported

Differential Clock Input Supported

Redundant Row Address Not Supported

של טווימוס

אם צריך עוד פרטים אז תגידו לי  ;)

תפתח תרד משלך ובוא תישאל כל מה שיש לך לישאול... וחוץ מי זה שבכלל לא רשום מה הדגם של הזיכרון !! המהירות שלו לא עוזרת בכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולגבי השפעת המעבד על משחקים - ראיתי איפשהו השוואה של מעבדים שונים עם 6800GT, ו3800+ הוציא בערך 50% יותר FPS מ2.8 - נקודה למחשבה

כן , רק שלא ציינת שזאת לא בדיקה של מצב נורמאלי במשחק אופייני - וחבל. שלא תבין לא נכון - אם אתה קונה כרטיס בשביל מבחני ביצועים - זה לא פסול.

בכל מקרה - זה אינטרס עצום של NVIDIA ATI INTEL , לגרום לכם לחשוב שAGP הולך להכחד ושאתם צריכים להשקיע ולשדרג לPCI-E, זה נקרא שטיפת מוח שיווקית. יש משהו נכון בעניין אבל הוא רחוק - רחוק מאוד ממה שאתם מציגים כאן.

כעצה כללית ביותר - הזמן הכי טוב להשקיע בטכנולוגיה או פלטפורמה חדשה (ואני מדבר על להשקיע ולא סתם לקנות) זה כשהיא כבר בתפוצה רחבה בשוק, להשקיע לפני זה - ובעיקר כשהיא רק יוצאת - זה לא הדבר הכי חכם בעולם.

בכל מקרה - אין מה לדאוג ל AGP , יקח הרבה זמן עד שיעלם לו כמו ה PCI , ועוד לא מעט זמן עד שיגיע למצב שלא יהיה כרטיסים טובים מבוססים עליו.

אל תדאגו - הכל שטיפת מוח , הכל שיווק , רק עכשיו ATI הציגו את השבבי תיאום מ PCIE ל AGP שעליהם עבדו לא מעט , את זה הם עושים בשקט , אך את הרצון שלהם שתוציאו עוד כסף כי יצא משהו חדש - את זה הם עושים ברעש רב. אל תיפלו למלכודות כאלו - בחנו מה קרה בהיסטורייה של כל ולפי זה תשפטו.

קנייה נעימה  8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , רק שלא ציינת שזאת לא בדיקה של מצב נורמאלי במשחק אופייני - וחבל. שלא תבין לא נכון - אם אתה קונה כרטיס בשביל מבחני ביצועים - זה לא פסול.

לא ציינתי דבר כזה, כי אני לא משקר. זה לא נכון להגיד את זה, ההשוואות שראיתי היו על משחקים אמיתיים, לא 3dmark/aquamark. אני באמת לא יודע מאיפה הבאת את זה שזה היה על מבחנים סינטטיים, אל תכניס לי מילים לפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהשתמשת "במבחנים סינטטים" ולא הכנסתי לך מילים לפה. להפך (קרא טוב ותראה).

הנה ציטוט פשוט של מה שאמרתי:

בדיקה של מצב נורמאלי במשחק אופייני
, הכוונה , שבמצב משחק נורמאלי ואופייני - זה לא מגיע למה שתארת זה הכל, אולי יש מצב ספציפי או בדיקה ספציפית שיכולה להעיד על מצבים קיצוניים , אבל זה לא אופייני לרוב המצבים ברוב המשחקים. סה"כ יש מבחנים ספציפים של משחקים ששמים דגש על מעבד , יששמים דגש על שיידרים וכו וכו. אז , כהערת נגד, כדאי לא לשים תשומת לב יותר מדי לנתון זה - או לפחות , כמו שביקשתי , לציין שזה מצב ספציפי ולא אופייני לרוב הבנצ'מארקים של המשחקים.

רגוע עכשיו ? :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...