זקוק להמלצה לאוזניות למשחקים ולמוזיקה בכ100$ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה לאוזניות למשחקים ולמוזיקה בכ100$

Danman

Recommended Posts

השימוש העיקרי באוזניות יהיה שמיעת רוק והאבי מטאל, ומשחקי מחשב מקוונים כגון Unreal Tournament 2004, Counter Strike

(רצוי שיתאימו גם למסיבות אך לא חובה..)

בינתיים חשבתי על:

1. MDR-V6

2. Audio Technica - ATH-A500

3. Grado SR80

4. HD280Pro

תודה מראש  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הסוני שהצעת לא יצא לי לפגוש (לא שזכור לי לפי השם לפחות) את הטכניקה 40 יצא לי לבדוק, הן לא הרשימו במיוחד, אך מצד שני הן גם לא יקרות יחסית כך שבאופן כללי הן בסדר גמור. אני מניח שהקנייה מתבצעת החו"ל, נכון? אם כך המלצה חמה שלי היא להוסיף עוד 10 דולרים לתקציב ולמצוא או HD280 אם אתה מחפש משהו סגור (קשיור יחסית להנעה במידה ויש כרטיס OB עלוב) או SR80 שהן פתוחות (נעות יותר בקלות עם כרטיס קול פשוט).

במידה ואתה לא מעוניין להוסיף לתקציב שלך אז דע לך, הגרדו SR60 הן פחות נוחות לאוזן מאשר הטכניקה 40, כך שאם מתוכננות ישיבות ארוכות עם האוזניות הטכניקה עדיפות לטעמי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על הgrado SR-80

כל מי ששמע אותם (כולל אותי) יכול להגיד לך שלא תמצא משהו יותר איכותי מאלה ב80 דולר

יש את הסנהייזר HD280 בסביבות ה100 דולר אבל לדעתי לSR-80 יש צליל יותר יפה והם גם יותר זולות טיפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לסוג השימוש שלי? הבנתי שאלה שמתאימות יותר לסוגי יותר "רגועים" משלי.

אגב, מה עם הסוני MDR-7506 ?

לעזאזל, אני לא מאמין, בדיוק נכנסתי ל ECOST, ראיתי שם מכירה קבוצתית של HD280 ב59 דולר (!), ונשאר פריט אחד..

הבאתי את הכרטיס אשראי, עשיתי רעינון לדף, והאחרון נקנה =(((

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להמליץ לך ממש.. הסאונד של הSR-80 ושל הHD280 הוא דיי שונה.

הצליל של הSR-80 לדעתי הרבה יותר נקי אבל גם עם טעם מאוד מסויים.

ההמלצה שלי היא שתלך ותשמע, בפיוז יש את הSR-80 ובקשר לסנהייזר אני יברר לך איפה אפשר לשמוע אותם.

התחרות פה לדעתי היא בין הSR80 לHD280

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם דיי חייבות מגבר כדי להשמע טוב.

הSR-80 והHD280 לא חייבות בכלל.

אם יש לך מגבר טוב ואתה לא הולך להוציא אותם מהבית אז אולי כדי לך ללכת על הA500 (למרות שלי יש את הטכניקה A900 והSR-80 לא נופלות בהרבה)

את הA500 אין הרבה מצב שתצליח לשמוע בארץ.. תתחיל לקראו ביקורות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...