טוב שההגה בידיים של "אגד" - האמנם? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב שההגה בידיים של "אגד" - האמנם?

Merrymoon

Recommended Posts

בכל אופן, בחלק מהמצב הזה המדינה "אשמה" שהכניסה לתחרות עוד חברות שנותנות ביס גדול לאגד כמו מטרופולין וקונקס.

בטח אבא שלך עובד אגד או משהו

תסביר לי למה המדינה אשמה?

נגיד ולי יש כסף ובא לי לפתוח חברת אוטובוסים למה שהמדינה תגיד לי לא אני אמור להיות מסוגל לפתוח איזה עסק שבא לי???

שיתנו לי לפתוח חברה ואם אני יהיה טוב הציבור יצביע ברגליים ויסע איתי זאת הבעיה הכי גדולה במדינה שאתה רגיל שהמדינה שומרת עליך וככה אתה בעצם נדפק

הציבור חושב שהמדינה תדאג לאגד ואגד ידאג לציבור הלקוחות שלו וזה לא עובד ככה

הדרך היחידה שחברה (כל חברה שרוצה להיות רווחית ממסעדה ועד חנות נעליים וחברות הסעות) תדאג לציבור הלקוחות שלה זה אם היא תדע שיש ללקוח מקום אחר לפנות אליו במקומה

ואוטו הדבר עם וחברת החשמל וכל שאר המונופולים הגדולים במדינה העובדים שלהם יודעים שלא משנה מה יקרה לחברה אין מתחרים

למרות שהמצב משתנה היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בטח אבא שלך עובד אגד או משהו

תסביר לי למה המדינה אשמה?

נגיד ולי יש כסף ובא לי לפתוח חברת אוטובוסים למה שהמדינה תגיד לי לא אני אמור להיות מסוגל לפתוח איזה עסק שבא לי???

שיתנו לי לפתוח חברה ואם אני יהיה טוב הציבור יצביע ברגליים ויסע איתי זאת הבעיה הכי גדולה במדינה שאתה רגיל שהמדינה שומרת עליך וככה אתה בעצם נדפק

הציבור חושב שהמדינה תדאג לאגד ואגד ידאג לציבור הלקוחות שלו וזה לא עובד ככה

הדרך היחידה שחברה (כל חברה שרוצה להיות רווחית ממסעדה ועד חנות נעליים וחברות הסעות) תדאג לציבור הלקוחות שלה זה אם היא תדע שיש ללקוח מקום אחר לפנות אליו במקומה

ואוטו הדבר עם וחברת החשמל וכל שאר המונופולים הגדולים במדינה העובדים שלהם יודעים שלא משנה מה יקרה לחברה אין מתחרים

למרות שהמצב משתנה היום

אשמה בתוך גרשיים זה אומר קצת ציניות :kopfpatsch:.

בוודאי שאני שמח שנכנסו עוד חברות. עכשיו המחירים ירדו פלאים ויש תחרות בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לידיעה כללית... מטרופלין וקונקס אלה חברות בת של אגד... משמע הבעלים של אגד הם גם הבעלים של החברות האלו... ומקבלים רווחים מכל הצדדים...

מה שכן המדינה הורתה על אגד לפצל את החברה ולתת לחברות האלה כמה מהקווים המרכזיים שלה ושכל חברה תכלכל את עצמה (כלומר שאסור להם לקחת רווחים של אגד ולהשקיע אותם במטרופולין למשל...) ככה שאכן יש תחרותיות קטנה בין החברות... והוזלת מחירים... אבל זה עדיין לא באמת חברות מתחרות...

בכל מקרה אני חושב שבארץ זה עדיף כי חברה חדשה תצטרך מימון אדיר בשביל להתחיל וזה רק יקשה עליהם להוזיל מחירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן והוא המנכ"ל של קונוקס בישראל - גם דרך להשליט דברים ולהשאירם כמונופול. רק מקווה ששם הוא אימץ סטנדרטים בינלאומיים והעסיק נהגים ולא נהגי שודים/חאפרים/גזענים ומה שביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אני בספק אם בארה"ב הנהגי אוטובוס כאלה טובים...

ואין סיבה שבשאר העולם הם יהיו... אין מה לעשות אי אפשר לעשות מעקב צמוד אחרי כל נהג...

כמו בכל מקום ועבודה זה תלוי באדם... כבר קרה שהיו אנשים שעמדו בסטנדרטים של להיות טייסים אבל בכל זאת חרא של אנשים וגזענים...

ממש לא נכון לשפוט חברה על פי חלק מהעובדים... אני נוסע ב4 אוטובוסים ביום ורוב הנהגים בסדר גמור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...