טוב שההגה בידיים של "אגד" - האמנם? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב שההגה בידיים של "אגד" - האמנם?

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי קרה לא פעם אחת שהנהג התחיל לריב איתי!

יש לנו הסעות של אגד לבית ספר וחזרה,כשאנחנו נוסעים בדרך הביתה אז יש 5 תחנות,ליפעמים הוא פשוט לא עוצר באחד התחנות וצריך ללכת מלא זמן בדרך הביתה! והוא עושה את רק לי! כי אני רוסי! :P:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שמהנסיון שלי יש פחות בעיות עם נהגי מוניות-שרות. הפרסמומת הזו כ"כ לא קשורה למציאות, רובם לא ערסים ולא עבריינים או תחמנים כמו שהפרסומת הזו מנסה להציג אותם. להיפך, גם אני נתקלתי במספר מקרים של נהגי אגד דווקא שהתנהגו כמו מפגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו הוא צודק....

גילי (זה השם שלך נכון?),

אני מציע שתתחיל להתמתן עם המילים שלך, אחרת אתה תמצא את עצמך לא כאן.

בכל מקרה, למען ההגינות, אבא שלי גמלאי של אגד.

בשנות העשרים שלו בזמן שהוא למד באוניברסיטה הוא היה נהג ואחר כך מהנדס תחבורה שם.

לאגד יש את השטיקים שלה. בסופו של דבר הרי זה כל נהג לגופו וכל אחד חוק.

שנה שעברה, כשהייתי נוסע כל יום לטכניון, היו שני נהגים שהיו ממש סבבה, ונהג אחד שהיה פשוט חיה מפחידה, שצעק על כל אחד שניסה לנסוע עם כרטיסיית נוער (לא משנה אם הוא באמת היה מתחת ל18) והיה זורק אותם מהאוטובוס....

אבל דבר אחד על אגד VS מוניות. היתרון של אגד זה שזאת באמת חברה. אם תגיש תלונה על נהג, סביר להניח שבאמת יבדקו את זה ואם זה נכון הנהג לא ישמח יותר מידי (יש להם ועדת משמעת או משהו כזה עם קנסות וכו'), ואם זה יחזור על עצמו הוא באמת לא יעבוד שם יותר. דבר אחר זה שבאמת יש הכשרה לנהג אגד (ועכשיו הם מכניסים גם כל מיני שטויות של יחסי אנוש ולא רק לנהוג....) וזה משהו שאין במוניות...

ורוקי,

לא בטוח שעוד 10 שנה הנהג ההוא יהיה מוזר ומגעיל לנוסעים. האבא של החבר הכי טוב שלי הוא נהג באגד. והוא איש מבריק. יום אחד שאלתי את החבר שלי, למה אבא שלו נשאר נהג (הרי ברור שהוא יכול להיות הרבה מעל זה). התשובה היא כי הוא נהנה מזה, נהנה מעבודה רוטינית שחוזרת על עצמה. לך תדע. וכשאני נוסע איתו, הוא באמת אחלה נהג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבדיוק קרה לי היום בהסעה הביתה בא הנהג הקבב וצרח אלינו (נהג של אגד) שהוא לא רוצה לשמוע ציוץ ואם כן הוא ישמע את כולנו הוא זורק

וכול הנסיעה הוא הסתכל במראה עלינו נהג הומו מטומטם מוסר השכל ? באמת לא כול אחד יכול להיות נהג של אגד רק חמומי מוח שמנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שמאוד עיצבן אותי

פעם ראשונה שיצאתי הבייתה (אחרי שבועיים) אני קצת מסורבל עם הקידבק אז לוקח לי קצת זמן לשלוף את החוגר מהכיס אז הנהג בטוב ליבו אומר

"יאאלה מהר במילא עיצבנת אותי"

מה עיצבן אותו שהוא חיכה עוד 10 שניות בזמן שאני מוציא את החוגר?!

חבל שלא חשבתי להגיש נגדו איזה תלונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שמהנסיון שלי יש פחות בעיות עם נהגי מוניות-שרות. הפרסמומת הזו כ"כ לא קשורה למציאות, רובם לא ערסים ולא עבריינים או תחמנים כמו שהפרסומת הזו מנסה להציג אותם. להיפך, גם אני נתקלתי במספר מקרים של נהגי אגד דווקא שהתנהגו כמו מפגרים.

הפרסומת לא נגד מוניות שרות היא נגד מה שנקרא חפרים שזה אומר מובטל בטיטו שאין לו עבודה קונה גדול ופשוט נוסע באותם הקווים של האוטובוסים

וגם אז הבעיה היא לא א הוא נחמד או לא , אלא בזה שאין לו כיסוי ביטוחי במקרה של תאונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אישית נתקלתי בנהג של אגד מוציא עלי את העצבים שלו ועוד סוגר עליי את הדלת !!!! :screwy:

סבתא שלי נסעה באוטובוס פנימי בראשון וכאשר באה לרדת וכבר הדלת הייתה פתוחה הנהג החליט שהוא צריך לזוז עוד כמה מטרים סבתא שלי נפלה על המדרגות, ושהנהג בא לראות מה קרה וראה שיש לה מספר על היד (מהשואה) אמר לה "חבל שלא גמרו אותך בשואה" ו "כל הזקנים האלה תמיד נופלים לי באוטבוס".

אז הגשנו תביעה נגד אגד :

סבתא שלי קיבלה נסיעות חינם לכל החיים האגד, 20,000 ש"ח ופיטרו את הנהג שעוד אמר במשפט שנסלח לו כי אם יפטרו אותו אז הילדים שלו ישארו רעבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...