טוב שההגה בידיים של "אגד" - האמנם? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב שההגה בידיים של "אגד" - האמנם?

Merrymoon

Recommended Posts

גם אני אישית נתקלתי בנהג של אגד מוציא עלי את העצבים שלו ועוד סוגר עליי את הדלת !!!! :screwy:

סבתא שלי נסעה באוטובוס פנימי בראשון וכאשר באה לרדת וכבר הדלת הייתה פתוחה הנהג החליט שהוא צריך לזוז עוד כמה מטרים סבתא שלי נפלה על המדרגות, ושהנהג בא לראות מה קרה וראה שיש לה מספר על היד (מהשואה) אמר לה "חבל שלא גמרו אותך בשואה" ו "כל הזקנים האלה תמיד נופלים לי באוטבוס".

אז הגשנו תביעה נגד אגד :

סבתא שלי קיבלה נסיעות חינם לכל החיים האגד, 20,000 ש"ח ופיטרו את הנהג שעוד אמר במשפט שנסלח לו כי אם יפטרו אותו אז הילדים שלו ישארו רעבים.

נהג זבל, לחרא כמוהו מגיע שיהיה רעב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי זאת ההתבטאות שהייתה צריכה להכניס נהגים של אגד

לכותרות של חדשות ולא הכתבה המקורית.

למרות ששני הנהגים לדעתי מטומטמים שצריך לפטר אותם לאלתר.

שייעשו לנהגים האלה מבדקים פסיכולוגיים לפני שהם מקבלים את העבודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לכם פשוט בושה מה שקורה פה , אני נוסע כל יום שני אוטובוסים לכל כיון , אני לומד ביוקנעם אז צריך להגיע לבית הספר אז בבוקר אני נוסע או 114 או 115 מחיפה,אז איזה בוקר אחד כמו תמיד עליתי על 114 ונסעתי , ישבתי מאחורה והכל טוב ויפה ואז ברחוב אלנבי הנהג עצר בתחנה הוריד נוסע והמשיך לנסוע ופתאום אני רואה מאחורה ליד האוטובוס רץ זקן עם מקל ומרביץ לאוטובוס שיעצור אז הנהג עצר , הזקן לה ואז הנהג פתח אז הפה שלו על הנהג , הזקן התיישב ושתק.

לא היה לו מה להגיב לנהג הערס שפתח עליו פה .

עוד דבר שבחיפה הנהגיפ בכלל לא מחכים לנוסעים אפילו לא לשנייה , הם ישר נוסעים , גם בתחנות וגם במרכזית המרכז/ חוף .

סיפור שהיה לי עוד זה שאני נוסע עם חודשי חופשי יוקנעם -חיפה -קריות , יום אחד לא מזמן שהתחיל הגשם אז החלטתי להוציא את מעיל העור שלי מהארון , ללבוש את הג'ינס השחור , נעליים גבוהות ויצאתי לי לבית הספר , אתם יודעים נראתי קצת כמו פרחח כזה BAD BOY אז בדרך חזרה ירדתי במרכזית המפרץ ורצתי לתחנה של 114 הכדי שלא יברח לי האוטובוס ואז אני עולה מראה את החודשי החופשי וממשיך ללכת , פתאום הנהג תופס אותי ביד ועושה לי כזה "בוא לפה מהר " אני מסתובב לא מבין מה קרה וחוזר אליו ואז הוא עושה לי "תראה תראה לי את החודשי חופשי שלך" אז הראתי לו ודחפתי לו אותו לפנים בכוונה כדי שיראה שאני לא מרמה אותו ושזה חודשי חופשי שקניתי במיטב כספי ,הוא הסתכל ואני עוד בחוצפתי שאלתי אותו "נו טוב זה ? " והלכתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וידרשו מהם פסיכומטרי 740....

זאת כולה עבודה של נהג...

אני חושש שלפסיכומטרי אין ממש מקום כאן (למרות שהדבר נאמר בציניות, אני מקווה), אבל בהחלט יש מקום לבחינת EQ. למרות שגם היא איננה יכולה לשמש כמדד לפרק זמן ארוך (כמה שנים טובות על ההגה).

עם תרבות הנהיגה הישראלית, הנוסעים שמעיקים (יש לא מעט מקרים כאלה, אני עד לכך), המירוץ מול נהגי המוניות והכי גרוע, הבהלה והדהרה שמא, חס וחלילה, תדפוק לעצמך (בתור הנהג) את ההפסקה.

אלו הם מחדלים בסיסיים, שלא ממש משתנים כבר במשך שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם נהגים סבבה.

היו לי נהגים זונות, והיו גם כאלה סבבה..

הייתי צריך לעצור במקום שלא ידעתי איפה אני אמור בדיוק לרדת, הם פשוט עצרו שם ואמרו לי לרדת (אחרי שביקשתי מהם להגיד לי איפה).

ויש את אלה שאומרים "אני לא מרכזיה!" וזהו. בעעע

אבל שני הסיפורים עם האם חד הורית ועם הסבתא, חוצפה רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל דוגרי, הוא צודק

את יודעת איפה :)

הגישה המתנשאת, הזלזול וההתנהגות המבחילה שלך לא מקובלת כאן. גם לא בצחוק.

אתה מקבל MUTE ל-3 ימים וכדאי שתשקול את התגובות הבאות שלך בכובד ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישה המתנשאת, הזלזול וההתנהגות המבחילה שלך לא מקובלת כאן. גם לא בצחוק.

אתה מקבל MUTE ל-3 ימים וכדאי שתשקול את התגובות הבאות שלך בכובד ראש.

בשם כל הפורום אני רוצה להגיד - תודה. :xyxthumbs:

עריכה: אלוהים.. יש לזאת תמונה לכל סיטואציה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכולם אמרו לפרסומת אין ממש קשר למציאות, נפלתי לא פעם על נהג מעאפן...

למשל פעם אחת באתי לקנות כרטיס וזכרתי שהמחיר הוא 5.20 כנראה שהמחיר עלה ל5.50 אז הבאתי מראש לנהג 5.20 אז הוא מתחיל להתעצבן עלי כאילו מה קרה, שאלתי אותו הכי ברוגע שאפשר אם המחיר עלה אז הוא צועק עלי שהוא לא קובע את המחיר...

לעומת זאת נסעתי במונית שנוסעת בדיוק באותו קו ליתר דיוק הקו המקורי שלה הוא 19 אבל היא החליפה ל-11 ואז בגלל ההחלפה הזאת הנהג שהיה במונית שלי והנהג במונית אחרת התחילו להתווכח עד שבשלב מסויים הם ירדו מהמוניות והתחילו לריב... בסופו של דבר הנהג החזיר אותנו לנקודת האיסוף והחזיר לנו את הכסף...

יש גם את הנהגים החברנים בשני הצדדים, גם של אגד וגם של נהגי המוניות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, עד לא מזמן באמת רוב הנהגים היו סבבה.

מאז שכבר לא מכניסים יותר חברים לאגד והעובדים נכנסים רק בתור שכירים העבודה באמת על ה*** שלהם.

בכל אופן, בחלק מהמצב הזה המדינה "אשמה" שהכניסה לתחרות עוד חברות שנותנות ביס גדול לאגד כמו מטרופולין וקונקס.

אגב, גם כיום, אין ממש מה להשוות בין אגד לבין נהגי המוניות. נהגי המוניות עושים מה שבא להם ואין עליהם פיקוח. על כל קנס שנהג מונית מקבל על זילזול בנוסעים יש עוד מאות שלא שמים לב אליהם.

פעם אחת, נהג מונית (שירות) אחד שנסעתי איתו חתך נהג מונית אחר, עצר אותו, והלך "לדבר" איתו בגלל שהוא נכנס לו לקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...