אחותי רוצה לקנות מחשב. תגידו לי בבקשה אם שווה לקנות אותו. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחותי רוצה לקנות מחשב. תגידו לי בבקשה אם שווה לקנות אותו.

modgod

Recommended Posts

פלופי- לא זקוק לאחד.

צורב- ??? שמעתי שהצורבים שלהם דפוקים, או שאין לי פה מה לדאוג? כי אני לא רוצה לקנות צורב שידפוק לי את המדיות לצריבה.

לוח אם- בדיוק באתי להעיר על זה שאני מעוניין בלוח אם שתומך ב-SATA.

כונן קשיח- אני אקח את מה שהמלצת עליו, של MAXTOR.

כרטיס מסך- אני לא מכיר את הכרטיס הזה. הוא יותר חזק מ-R 9550? יש אפשרות לעשות לו OC ולהפוך אותו ליותר חזק?

מעבד- למעבד 2600 אני יכול בקלות לעשות OC שיהיה 2800. אז אין צורך לקנות 2800.

רק שמעתי על המעבדים החדשים של א.מ.ד: SAMPERON (כך מאייתים?). הם זולים בהרבה מ-AXP. לא כדאי לי לקחת אותם?

מסך- הוא טוב? לא מבין בכלל במסכים. קניתי לפני 6 שנים מסך ממש טוב, והוא מחזיק עד היום ללא בעיה. שאני אצפה לאותו הדבר מהמסך הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פלופי- לא זקוק לאחד.

צורב-   LG ??? שמעתי שהצורבים שלהם דפוקים, או שאין לי פה מה לדאוג? כי אני לא רוצה לקנות צורב שידפוק לי את המדיות לצריבה.

לוח אם- בדיוק באתי להעיר על זה שאני מעוניין בלוח אם שתומך ב-SATA.

כונן קשיח- אני אקח את מה שהמלצת עליו, של MAXTOR.

כרטיס מסך- אני לא מכיר את הכרטיס הזה. הוא יותר חזק מ-R 9550? יש אפשרות לעשות לו OC ולהפוך אותו ליותר חזק?

מעבד- למעבד 2600 אני יכול בקלות לעשות OC שיהיה 2800. אז אין צורך לקנות 2800.

רק שמעתי על המעבדים החדשים של א.מ.ד: SAMPERON (כך מאייתים?). הם זולים בהרבה מ-AXP. לא כדאי לי לקחת אותם?

מסך- הוא טוב? לא מבין בכלל במסכים. קניתי לפני 6 שנים מסך ממש טוב, והוא מחזיק עד היום ללא בעיה. שאני אצפה לאותו הדבר מהמסך הזה?

לגבי הצורב אין לך מה לדאוג זה אחלה צורב.

לגבי המסך-זה מסך מצויין למשחקים והוא בהחלט משתלם למרות שיש עוד אופציות כגון סאמסונג וlg

הכרטיס מסך אני כמעט בטוח שהוא 64 ביט. תחפש 9600pro הוא לא עולה הרבה יותר.

לגבי הסמפרון- אלה מעבדי אטלון ישנים שהעלו להם את הדירוג. הם יותר חלשים מהאתלונים ,ומתחרים עם הסלרון d של . עדיף לך לקנות אתלון ,כי כבר לא מייצרים יותר ומה שיש הם אחרונים במלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכרטיס מסך שציינתי 128 ביט, בדוק ( אני לא אגיד סתם, יש לי אחד כזה )

ה-9600 באמת יותר טוב, אבל מה לעשות שהוא גם עולה יותר. במחיר הזה (550) זה הכרטיס מסך הכי משתלם

והוא יותר טוב(בגרסת ה-128 ביט) מה-9550.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע

מה זאת אומרת אייבורי מוכרים זבל???

האם החומרה מזויפת או שהחברות שאיתם הם עובדים {בעיקר } עד כמה שאני יודע

הן פחות טובות?

לא יפה סתם לומר מוכרים זבל---תפרט כדי שנדע מה הכוונה ל"זבל"

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא אוהב במפרטים של אייבורי זה שהם לא מפרטים מה הם בדיוק נותנים..

לדוגמא מישהו בא אלי פעם עם הצעה שלהם שאמרו שזה מפרט עם לוח של אינטל (יענו צ'יפסט) וראיתי שהם נתנו לו MSI עם צ'יפסט של VIA PT800 או משהו כזה..

הם לא מפרטים דגמים של מה שהם נותנים לפחות בעיתונים, לכן צריך לשבת איתם אחד על אחד ולראות מה הם בדיוק נותנים.

אני גם שמעתי עליהם שמועות, אבל גם על חנויות אחרות שמעתי דברים שאני יודע שהם לא נכונים אז אני לא שופט אותם.

המפרטים שהם נותנים דווקא מתאימים לרוב האנשים, בגלל זה הם בנו אותם ככה.

אבל רוב האנשים לא מודעים לצ'יפסט של הלוח אם שלהם בכלל.. הלוחות של MSI דווקא מעולים ברוב המקרים, אבל כמו בכל חברה גם להם יש את המוצרים הזולים, ואייבורי כמו כל רשת גדולה דוחפת את הלוחות הזולים למפרטים הכי נמכרים שלה, כי מה לעשות, הישראלים קמצנים והישראלים רוצים מרצדס במחיר של טויטה.. אז הם אולי יקבלו אולי את המנוע של המרצדס, אבל השילדה וכל המסביב יהיה סוסיתא..

העניין שרוב האנשים לא יודעים שעדיף לקחת AMD או CEL D עם כרטיס מסך חזק יותר מאשר מעבד P4 3.0 שהם לא ישימו לב להבדל והוא אוברקיל לצרכים שלהם.

אני בספק שעוד תמצא ATHLON XP איפשהו במלאי, אבל בהצלחה.

אם לא מעבדי Celeron D הם דווקא לא רעים בכלל ומעלים את הסלרון לרף חדש מבחינת הביצועים.

אתה יכול לראות השוואה דיי מעניינת בנושא, כאן:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/sempron_10.html

כרטיס מסך - יש גם 5200 ו-5500 שהם 128BIT ואני לא מאמין שהם גרועים בהרבה מה-5700LE, בעוד שאני אישית לא הייתי לוקח אף אחד מהם למשחקים, אבל זה מה שניתן לעשות במסגרת התקציב.. לגיימרים ממוצעים ולא כבדים הם יספיקו.. תמיד שווא לנסות לעלות את התקציב לכרטיס מסך לסביבות ה-1000 ש"ח אם ניתן.

מבחינת מסכים, תמיד מומלץ להשקיע כאן הרבה כסף שכן מסך איכותי יחזיק לך שנים רבות. רוב האנשים מעדיפים לא להשקיע 1100 ש"ח במסך 17" למרות שזאת השקעה חכמה לדעתי.. (מסך MAG כמו שהציעו פה, או F700P, או VIEWSONIC G75F) אבל, השבוע המחירים על מסכי 793DF ירדו עוד קצת וניתן למצוא אותם במספר מקומות ב-770 ש"ח בלבד.

לי אישית יש את המסך הזה והוא לא רע בכלל. אני מעדיף אותם על ה-786PFS של MAG בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעע, biodome צודק. לא מצאתי במלאי בשום חנות (שאני מעוניין לקנות בה) AXP.

אז חברה, מה אתם אומרים לקחת SAMPERON אן CELERON D?

בבקשה תבנו לי מפרט עם ומעבד שונים (כל שאר החלקים אין צורך לשנות).

ו-biodome, המסך שהזכרת שעולה 760 בערך, אתה יכול להביא לינק בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה מפרט מלוגיק PC כולל כרטיס מסך הרבה יותר חזק ורמקולים:

מס' קוד שם מוצר מחיר כמות סה''כ

0 5226 Foxconn 3GTA 210 Midi Tower 300 W True Power Case 215.28 ¤ 1 215.28 ¤

1 927 Lite-On 52/32/52 Retail CD-RW 163.00 ¤ 1 163 ¤

2 1679 AMD Athlon XP 2500+ Barton 512K Tray CPU 520.00 ¤ 1 520 ¤

3 3995 Thermaltake TR2 M3 CPU Cooler for AMD Athlon XP 60.01 ¤ 1 60.01 ¤

4 4 Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD 370.00 ¤ 1 370 ¤

5 4525 Compaq Internet Keyboard + Microsoft Mouse KIT 110.00 ¤ 1 110 ¤

6 5021 Albatron KX18DS Pro nForce 2 Ultra Motherboard 415.52 ¤ 1 415.52 ¤

7 978 DDR-RAM 512MB 3200 Samsung Original Memory 535.00 ¤ 1 535 ¤

8 640 Computer Assembly 160.00 ¤ 1 160 ¤

9 3972 Creative SBS250 Speakers 130.24 ¤ 1 130.24 ¤

10 5151 PowerColor Radeon 9600XT128 Bit 128 Mb DDR Video Card 911.71 ¤ 1 911.71 ¤

3590.76 ¤

יחד עם המסך הזה יצא לך כ 4350:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=34031

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה integra. נראה לי אני אלך על המפרט שאתה הבאת.

רק כמה שאלות ממש קטנות:

1)לא רוצה להזמין מסך מחנות אחרת, יותר מדי בלגאן. אז מצאתי בחנות הזאת (לוג'יק PC), את המסך הזה:

לחץ כאן

עכשיו, השם שלו הוא בדיוק כמו שם המסך שאליו הבאת לינק. אבל הבעיה היא שיש בסוף השם שלו את האות "S":

793DFS

זה משנה?

2) המארז הזה נראה לי כמארז ג'נרי. הוא יוכל להחזיק את המפרט הזה?

3)לא מכיר את לוח האם הזה. הוא יתאים ל-OC שאני אעשה בעתיד? והוא טוב מבחינת ביצועים?

4) אני יודע שכרטיס מסך 9600XT הוא כרטיס מסך טוב. אבל לכמה שנים אתה חושב הוא יחזיק לי?

יוכל להריץ משחקים כמו HL2 הכוונה?

תודה.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הוא אותו מסך רק שהחזית כסופה (S=SILVER).

אם יש לך עוד 115 שקל הייתי לוקח בשמחה את ה COMPUCASE 6A19. מארז משובח לטעמי במחיר מצויין.

אם אתה הולך ללוגיק, תסתכל גם על המקלדות. היא מקלדת טובה אבל לא נראית משהו. אולי תעדיף משהו אחר מהמבחר שלהם.

עריכה:

הלוח הזה, כמה שנראה פשוט, ואין לו חורים לגוף קרור מטורף, ואין לו חיבור 12V 4 פינים, מחזיק לי בדיוק את אותה מערכת, ב OC ל 3200 בלי טיפת תוספת מתח למעבד ועם קרור מקורי (והתוכנה של SUBX) , מה שלוחות הרבה יותר יקרים לא עושים.

כרטיס המסך נחמד מאוד. כמה זמן הוא יחזיק? לא יודע. תלוי במידת ההתפשרות שלך על רזולוציה ופילטרים. בתקציב שלך באמת שלא ניתן לעשות את הקפיצה ל 6600GT.

דרך אגב, אני הייתי מעדיף את הזכרונות של סמסונג על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...