האם קיים בארץ לוח עם AGP+PCIE ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיים בארץ לוח עם AGP+PCIE ?

Headspin

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://www.neoseeker.com/resourcelink.html?rid=84308

The downside of AGPe is that it operates on the same 33MHz 33-bit PCI interface, so it does slow down the 3D capabilities of high performance videocards quite a bit.

זה לא כמו שאתה תיארת...

בקיצור ולעניין , אני רוצה שתראה לי עכשיו ביקורת או משהו , שאומרת במפורש כמו שאתה אמרת - שהביצועים יהיו כמו 9600P

אני לא אוהב כשמשערים דברים , אם אתה אומר שהביצועים ירדו לרמה של 9600P , אני רוצה לראות הוכחה לכך.

אם יש , אז סבבה , אני יודה שטעיתי אין לי בעיה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר להשוואות בין כרטיס AGP וכרטיס PCI-E? זה בכלל לא העניין כאן

ולMilk-inc

א. הם לא עשו שום מבחן לסלוט הזה, ובאמת חבל

ב. הם אישרו את הטענה שלי שזה יושב על הPCI

ג. הלוואי והייתי יכול למצוא מבחנים של 9800P על PCI מול 9800P על AGPx8, זה גם היה מסיים את הויכוח, אבל אין כזה דבר ברשת. לא הצלחתי למצוא בדיקות כאלה גם לדורות קודמים, רק לכרטיסים מ1995

אגב, אני אשמח אם מישהו יאיר את עיני ויראה לי מבחן של AGPx8 מול PCI (עם כרטיס חזק, לא FX5200), אני לא הצלחתי למצוא אחד כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על העובדה שAGP לא יכול לשבת על PCI

תקרא בביקורת שMilk-inc הביא, אם מה שאתה אומר נכון, הכרטיס לא יפעל בכלל ויביא 0FPS (אפס). חשבתי שדיברת על הביצועים, אבל בקטע של אפיק הPCI צדקתי (והובאה כאן הוכחה)

אני לא חושב שאלבטרון היו משחררים לוח עם חריץ שכלל לא עובד

סבבה , הגיוני בהחלט...כנראה שבקרוב יעשו בדיקות.

אבל אם לא עשו שום מבחנים , איך כבר קבעת שהכרטיס שיהיה בסלוט הזה יהיה איטי ברמת 9600P?

כמו שאתה החלטת את זה:

יש ירידה קטנה בביצועים

בכל זאת, גם מה שאני אמרתי זו רק השערה, אבל ברור לי (כמו שברור לכותב הביקורת שהבאת, רק חבל שהוא לא בדק את ההשערה שלו) שתהיה ירידה גדולה בביצועים.

אגב, אני צריך ללכת לישון, לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למה שאמרתי על הירידה הקטנה בביצועים - זאת טעות קטנה של הבנת הנקרא(שלי) , ומה התירוץ שלך על הקביעה שהביצועים יהיו כשל 9600P?

בכל אופן - כל עוד אין פה השוואות אין על מה בכלל להתווכח.

אתה תגיד שיש ירידה גדולה בביצועים ואני יגיד שיש ירידה לא משמעותית בביצועים

אבל בעצם אין לזה הוכחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר להשוואות בין כרטיס AGP וכרטיס PCI-E? זה בכלל לא העניין כאן

ו

שיט עוד פעם אני קורא בשעות המאוחרות של הלילה ולא קולט חצי מהדברים שכותבים כאן... :kopfpatsch:

טוב לא משנה כדאי שאני אלך לישון ולא אני אמשיך לכתוב עוד שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למה שאמרתי על הירידה הקטנה בביצועים - זאת טעות קטנה של הבנת הנקרא(שלי) , ומה התירוץ שלך על הקביעה שהביצועים יהיו כשל 9600P?

בכל אופן - כל עוד אין פה השוואות אין על מה בכלל להתווכח.

אתה תגיד שיש ירידה גדולה בביצועים ואני יגיד שיש ירידה לא משמעותית בביצועים

אבל בעצם אין לזה הוכחות.

הPCI הוא אפיק איטי ביותר, ועם 9800P ומעבד מהיר הוא ייהפך לצוואר בקבוק אדיר. אולי בימים של הRage/TNT/Voodoo לא היה הבדל גדול בביצועים, אבל זה מזמן לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הPCI הוא אפיק איטי ביותר, ועם 9800P ומעבד מהיר הוא ייהפך לצוואר בקבוק אדיר. אולי בימים של הRage/TNT/Voodoo לא היה הבדל גדול בביצועים, אבל זה מזמן לא נכון.

אני חושב שיש לו נקודה חזקה בדבריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש את זה בתור הערכת ביצועים של לוח כזה

http://www.hwzone.co.il/archive.php?file=newsid1087071731,50681,

וראיתי השוואה כזו שלוח עם AGP רגיל מול AGP מבוססPCI לא זוכר איפו אבל זה היה דרך לינק של אחד מהאתרים הישראלים

ובאמת היה הבדל לא קטן אבל לא לרמת 9600 ובטח לא MX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...