5,000~ ש"ח המיועדים לבניית מכונת משחקים (לא כולל אמצעי פלט) הביאוני למפרט הבא... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5,000~ ש"ח המיועדים לבניית מכונת משחקים (לא כולל אמצעי פלט) הביאוני למפרט הבא...

Fkl0ster

Recommended Posts

AMD Athlon 64bit 3000+ S939 = 960nis

Abit AV8 (VIA chipset) S939 = 600nis

2x512MB A.Data 400MHz = 900nis

XFX GeForce 6600GT 128MB = 1,320nis

HEC&CompuCase CI-6A19 = 390nis

WD 120GB 7200 ATA-100 8MB = 490nis

Teac/SONY 1.4 Floppy = 40nis

Generic EN/HE Keyboard = 20nis

Logitech MX500 Mouse = 280nis

-------------------------------------------------

סה"כ: 5,000 ש"ח. כל החלקים מ-KSP, חוץ מהעכבר הנמכר עדיין בפנדה... (למה יש לי הרגשה שהוא בכלל לא במלאי?) כמובן שהצעות ייעול תתקבלנה בברכה!!!

הבעיה הקריטית שלי היא עם החנויות המעורבות. יש לכם המלצה לחנויות אחרות רק מבלי לייקר את כל העסק ביותר מ-300 ש"ח והאם לדעתכם זה שווה את ההוצאה?

***שאלה לגבי הלוח - לפי מיטב הבנתי, זה הלוח עם יחס התמורה\מחיר הטוב ביותר כרגע בארץ לפלטפורמת ה-939. למעשה, הוא גם אחד מהזולים (ב-KSP לפחות) המגיעים מבית טוב ומיועדים למעבדי ה-64 ביט של ... חוץ מהצ'יפסט המככב בלוח הנ"ל וה-NF3U בלוחות אחרים, ישנם עוד לוחות שעלי לשקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך אמור להיות מצויין ל OC. שווה לשקול DDR4000 כלומר בבמהירות 500.

הספק במארז מאוד גבולי לדעתי למפרט זה. ספק 400 וואט עדיף.

האחריות למעבד, הרדדיסק ומסך ב KSP היא ל 3 שנים. לכרטיס המסך, הלוח והזכרונות שנה בלבד. לפחות את כרטיס המסך הייתי קונה במקום שנותן 3 שנות אחריות. תבדוק גם ב KSP אם אפשר להעלות את האחריות שם תמורת תשלום נוסף שכן מנהל הרכש שלהם היה פה בפורום ודיבר על כך שהם שוקלים זאת. האופציה הבאה היא 6600GT בנועה של POINT OF VIEW ב 1500 שקל.

אם לא תרכיב את המערכת ב KSP האחריות על המעבד תרד גם לשנה. בנוסף, יתכן והלוח דורש עדכון ביוס (בגלל הווינציסטר) ולכן כדאי לוודא שבמידה וכן הם עושים זאת בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך אמור להיות מצויין ל OC. שווה לשקול  DDR4000 כלומר בבמהירות 500.

תודה, אבל אינה בתכנון...

הספק במארז מאוד גבולי לדעתי למפרט זה. ספק 400 וואט עדיף.

אתה בטוח שוואטים זה מה שחסר\חשוב ולא יציבות ריילים, עמידה בתקנים וכו'?

האחריות למעבד, הרדדיסק ומסך ב KSP היא ל 3 שנים. לכרטיס המסך, הלוח והזכרונות שנה בלבד. לפחות את כרטיס המסך הייתי קונה במקום שנותן 3 שנות אחריות. תבדוק גם ב KSP אם אפשר להעלות את האחריות שם תמורת תשלום נוסף שכן מנהל הרכש שלהם היה פה בפורום ודיבר על כך שהם שוקלים זאת. האופציה הבאה היא 6600GT בנועה של POINT OF VIEW ב 1500 שקל.

תודה על האינפורמציה - אבל מדוע להתעקש על אחריות ל-3 שנים על כרטיס המסך? הבלאי לרכיב כזה הוא די נמוך...

אם לא תרכיב את המערכת ב KSP האחריות על המעבד תרד גם לשנה. בנוסף, יתכן והלוח דורש עדכון ביוס (בגלל הווינציסטר)  ולכן כדאי לוודא שבמידה וכן הם עושים זאת בשבילך.

כן, אחת הביקורות שקראתי על הלוח טרחה לציין זאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ להתעלם.

כמו שנאמר כדאי HDD SATA ולא ATA...

וגם לגבי המקלדות של ה20, זה שקל פשוט לא שווה את הכסף, זה יהיה לך כל כך גרוע שתצטרך לקנות מהר מאוד עוד מקלדת אז עדיף כבר עכשיו לקנות משהו רציני ואיכותי, שיהיה טוב לעבוד איתו ושיחזיק למשך זמן ארוך.

וחסר במפרט כונן CD\DVD אבל אולי כבר יש לך בבית אז אני לא יודע אם צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל המהרה אינה בתכנון...

הפסד שלך  ;D

אתה בטוח שוואטים זה מה שחסר\חשוב ולא יציבות ריילים, עמידה בתקנים וכו'?

לא אמרתי לך לקנות ספק 400 וואט סוג ג'. כל מה שאמרתי זה שרצוי לעלות לספק איכותי 400 וואט, כמו ה HEC 475 ב KSP (אם אני זוכר נכון זה 408 וואט אפקטיבי). אנשים נתקלו במערכות דומות בבעיות עם ספק 300 וואט של הרואיצי. BE ON THE SAFE SIDE.

תודה על האינפורמציה - אבל מדוע להתעקש על אחריות ל-3 שנים על כרטיס המסך? הבלאי לרכיב כזה הוא די נמוך...

לא קשור לבלאי. קרה, וקורה ועוד יקרה. כרטיסי מסך הולכים גם אחרי שנה וחצי ושנתיים. רכיב יקר מדי לדעתי על מנת להסתפק באחריות של שנה.

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=82166.0

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=81735.0

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=73275.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי את ההערות לתשומת ליבי.

בנוגע לדיסק הקשיח - יש אילו פרמטרים נוספים שעלי לקחת בחשבון? חשובה לי האמינות, הביצועים, פחות חשוב לי הרעש. יש איזו סיבה ללכת על WD דווקא ולא על מקביל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ..

שניהם חברות מוכרות וטובות ..

אם אני לא טועה wd יותר זולים ..

ואם כבר אתה בונה מחשב (זה נוגע לכולם) לא עדיף לקנות את הסוקט 754 ולא 939 אם לא יהיה שידרוג עתידי (חוץ מהוספת וכאלה לא להחליף מעבד) ?

כי לפי מה שהבנתי היתרונות עולים על החסרונות ..

החסרונות שלו הם רק שהוא לא תומך בדואל צ'אנל (שזה לא משחק פה למה אני יכול לקחת זיכרונות מהירים יותר בהפרש של הכסף)

היתרונות הם שהוא מריץ יותר מהר + זול יותר (הלוח אם לא המעבד .. ההפרשים קטנים)

את זה אני לא בטוח .. רק ה 939 עובד ב 90nm ?

תודה לעוזרים (פשוט הוא ביקש הצעה דומה מאוד למה שאני רוצה אז חשבתי שעדיף להגיב פה במקום לפתוח ת'ראד חדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...