האם אלוהים קיים? פרק 2 - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אלוהים קיים? פרק 2

ORANGEJUICED

Recommended Posts

שמע ואם ואם ואם הסלע לא פגע כול מי שהיה שם גם ה"כופרים" ביותר אמר על זה "לא יאומן זה נס".

ברטון השמח אם תסביר לי איך סלע יכול להתגלגל במהירות ומהאצה מאט ונעצר במדרון בלי שהוא פגוע בשום דבר?

חיכוך...

שמע אני לא יכול להסביר לך איך זה קרה מבחינה פיזיקלית משום שאין לי מושג מה בדיוק היה שם

איזה שיפוע היה המדרון? מה המשקל של הסלע?

מה הצורה שלו וכו...

בכל מקרה אני מבטיח לך ב10000000% שזה לא סותר את הפיזיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 443
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה אתה לא יכול לדעת כי אני גם לא יודע אני יכול להגיד לך בבערך.

שיפוע של כ30-40 מעלות לקראת הסוף(4 מטר בערך) השיפוע התמתן בהדרגה לכ10 מעלות וממש 40 ס"מ בערך מהסוף כבר לא היה שיפוע

סלע של בערך מאה קילו

הצורה שלו מן אליפסה עם צדדים מחודדים

הוא התגלגל במהירות ונעצר כ20 סנטימטר מסוף המדרון עבר אני מעריך בערך 20-30 מטר בדרך למטה כול העניין היה בערך 10 שניות זה היה לפני שבועיים ככה שאני לא זוכר בדיוק.

גם זה לא יעזור ממש כי אלו נתונים לא מדויקים בכול מקרה מנקודת מבטי(שבדרך כלל מתייחסת לניסים בזלזול מוחלט) זה היה נס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבועיים במהלך הטיול השנתי הייתי עד לנס, נס פשוט לא יאומן אני בדרך כלל מאמין שלכול דבר יש הסבר הגיוני אבל במקרה הזה לא היה שום הגיון ולא הבנתי איך מה שקרה קרה.

היינו במדבר הנגב במסלול בין שני הרים אפשר לתאר את זה ככה והגענו למקום צר מאוד ברוחב של מטר ובגובה של שני מטר ואנשים התחילו לעבור בו.

כמה חברים שלי עלו על ההר הזה ואחד בטעות נגע בסלע גדול אני מעריך של 100 קילו בערך, הסלע התחיל להדרדר וצבר מהירות ונעצר בערך 20 סנטימטר מנפילה על הילדים שעברו במקום הצר הזה למטה. זה פשוט היה נס שלא יאומן הסלע עצר במדרון בלי ששום דבר נתקע בו לא הבנו איך זה קרה זה היה נס ראשון שהכרתי בו כנס.

אחרי המקרה הזה לא היה לי ספק ה' קיים למרות שגם קודם האמנתי בו זה פשוט נתן לי ביטחון מוחלט בזה שהוא קיים.

חבל ש"ניסים" כאלה קורים פעם ב... אני אכיר בדבר כזה כאשר סלע יפול מצוק גבוה אל שביל למטה בו מטיילים אנשים ושהסלע ייעצור באוויר חצי מטר מעל הראש שלהם, וייפול לאדמה אחרי שכולם ייסימו לעבור.   לזה אני אקרא נס.

א. אני בטוח שזה לא היה מרחק של 20 ס"מ, תבדוק כמה זה 20 ס"מ, זה בטח היה משהו כמו 3 מטר.

ב. יכול להיות שהיה שם שקע גדול באדמה שהסלע נתקע בו, יכול להיות שהוא נתקע בסלע אחר גדול שמחציתו הייתה תקועה באדמה והסלע נתקע בחצי שבלט החוצה ונעצר. אולי היה שם מישור כמה מטרים והסלע התגלגל קצת, האט את הקצב בהדרגה והאט, ואולי.....

ג. אל תהיה תמים  :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא יאומן התגובות בתרד הזה. אנשים, אני אתאיסט גמור אבל אין לי בעיה לנהל וויכוח פילוסופי עם מאמינים.

אבל עשו לי טובה, מי שמנסה להצדיק את קיומו של ה', שלפחות ינסה לעלות טיעונים שניתן לנהל עליהן וויכוח. אתם פשוט עושים צחוק.

אחד ראה סלע שלדעתו נעצר ללא סיבה ולפי זה מגיע למסקנה שיש אלוהים. אחר רואה את דויוויד בליין בטלויזיה, מתלהב ופתאום יש אלוהים.

באמת!  תשתדלו לשמור על מינימום של תרבות וויכוח בגלל שמה שמתנהל פה זה שיח ילדים.....

ואגב האתר http://www.shofar.net/

הם מפיצים קלטות בחינם ויום אחד זה היה לאבא שלי על השמשה ברכב. אז הוא הביא לי את הקלטת. קוראים לה המדריך ליהודי בגלקסיה, מצחיק בטירוף.

עוד משהו אולי קיבל את זה?

אהה ו- dan1971 סתם שאלה, למה ברוך שפינוזה לא מופיע באתר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה, נגיד ואתם רוצים ללכת לסרט, אם 20 בני אדם היו אומרים לכם ללכת לסרט א', ורק בן אדם אחד היה אומר לכם ללכת לסרט ב', לאיזה סרט הייתם הולכים? סבירות מאוד מאוד גבוהה שלסרט א'

עכשיו, מהו היחס בין היהודים למוסלמים? 1:20

הרי סטטיסטית, הסיכוי שהיהודים טועים, הוא הרבה יותר גדול מאשר זה שהנוצרים והמוסלמים טועים באמונתם

וההוכחה הסופית שיש אלוהים [url=]http://www.nrg.co.il/online/11/ART/828/999.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחח איזה "הוכחות"

א. הראיה הפשוטה למציאות הבורא היא שלא יתכן בריאה ובפרט כל כך פלאית בלא שיהיה בורא, ולדוגמא אדם מצא ברחוב ארנק מלא בכסף וחפצי ערך ולקחו לעצמו. עצרוהו השלטונות בתביעה של גניבה, שלא השיב את האבידה. אם יטען להגנתו שלדעתו הארנק וכל תכולתו נעשו מעצמם ודאי שלא תתקבל טענתו. על אחת כמה וכמה שעולם כזה פלאי לא יכול להיווצר לבד.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת ההוכחה הסופית שיש אלוהים?   :s07:  :screwy:

אני יכול לתת תשובה לכל "הוכחה" שהוא העלה, אבל הדבר החשוב ביותר שעליו מסתמסך הרבה הזה בניסיון לשכנע אנשים שיש אלוהים הוא הטיעון שלפיו עולם כה מופלא וכה מורכב לא יכל להיווצר בכוחות עצמו ולכן אין ספק שאלוהים קיים ושהוא ברא אותו.

ומשפט כזה הוא ממש זילזול באינטילגנציה, וחבל.   הרי לפי המשפט הזה אי-אפשר להסיק שאלוהים קיים, אלא רק, כפי שאמרתי כבר בת'רד זה מקודם- שאנחנו לא יודעים עדיין בוודאות איך העולם נברא וע"י מי (אם בכלל ישות כלשהי בראה אותו).    

הניסיון להוכיח את קיומו של אלוהים ע"י הסקת מסקנה כביגול מתבקשת שנובעת מחוסר ידע (זמני) שלנו מגוכחת, בעבר אנשים אמרו אותו הדבר על הגשם.   יום יבוא ונדע הכל.

גם הטיעון שלפיו מעל מיליון מבני- היו נוכחים במעמד הר סיני (אין לי כוח להרחיב, תקראו את המאמר, הוא די מעניין האמת, גם אם טיפשי) לא רלוונטי,  מאות-מיליוני בני-אדם ראו בטלוויזיה את דיוויד בליין, אז מה, זה אומר שיש אלוהים?  :nono:

אני די מתחיל להשתכנע שגן האלוהים באמת קיים, תקראו את הפסוק שאותו רב מצטט בסוף המאמר ותבינו גם למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. לא ניתן במציאות להמציא סיפור שכאלו נעשה בפני מיליונים, מפני שכל השומע ישאל: אם כן איך לא שמעתי את זה משאר המיליונים? ובפרט שהתורה אינה סתם סיפור דברים אלא סיפור דברים המחייב בהרבה מאוד הוראות ואדם לא יקבל את זה אם הסיפור היה מכחיש את עצמו. וכולם יודעים שהתורה עם סיפור זה נמצאים בעם שנים רבות מאוד בשנים הרבה יותר קרובות מהיום לזמן שעליו מסופר סיפור זה, כך שלא ניתן בשום אופן להמציא סיפור כזה.

נו באמת

אפשר להגיד את אותו דבר על מוחמד ועל ישו ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אנשים בלי לזלזל באף רמה פה של מישהו אני לא מבין אותכם

אני אומר לכם שיש אלוהים ויש מיליון ואחת דרכים להוכיח את זה אבל אני היהודי הישר והפשוט כנראה שלא יצליח להסביר לכם

אבל למרות זאת אני ינסה!!! התורה שיש לנו הלא היא התנ"ך  מסופר בה מה יהיה בעתיד ומה היה לנו(עם )בעבר

תבינו משהו ישנם הרבה מאוד הבטחות אלוקיות אבל אני פה יביא לכם שתי הבטחות מתוך ערימה של הבטחות שרשומות בתנ"ך אז הנה

2 הבטחות אלוקיות!!! ששוב פעם הבטחות אלוקיות , ואלוקים זה לא בן אדם אלוהים לעולם לא טועה!!!

אם אחת מהדברים שאני תכף יגיד יקרה אתם יכולים להגיד אין אלוקים ותסלחו לי גם אני יהיה קיצוני לזרוק את התנך לשירותים

יעני במילים פשוטות למי שלא הבין שאם תמצאו טעות אחתתת בתנך תזרקו אותו לשירותים סימן שכל התנך בלוף אחד גדול

ההבטחות הן:

1)ציטוט מהתנ"ך -"הנה זה עומד אחר כותלינו כותל מערבי של בית המקדש למה שנשבע לו הקדוש ברוך הוא שלא יחרב לעולם"!

מה הפסוק אומר?? שאם הכותל המערבי יחרב אז כל היהדות בלוף אחד גדול! ועד היום הכותל המערבי עומד כמו פלס!

ושתהיו  בעניינים ירושלים כוסתה 9 פעמים ופעמיים החריבו את בית המקדש פעם על ידי הבבלים ופעמיים על ידי הרומאים

תראו איזה פלא ! פעמיים החריבו את שלושת הקירות עאבל את הקיר המערבי הלא הוא הכותל לא נחרב וגם לא יחרב!!

2) ציטוט מהתנ"ך-"כל שיש לו קשקשת, יש לו סנפיר, ויש שיש  לו סנפיר ואין לו קשקשת"

כל יצור שאנחנו עתידים להוציא מהמים מרגע היום שנתתי לך תורה עד סוף העולם הזה אם ראית קשקשים מובטח שיש לו סנפיר והוא כשר!

גם בהכלאות שיש בכל יצור מימי והמדענים מכליאים דג מסוג א' ודג מסוג ב' והם יצרו זן שלא היה אתמול גם על אלה ההבטחה עומדת

למי שלא הבין אם יבוא אדם אחד בעולם!!!!!!!! לא משנה מה ויגיד מצאתי סוג של  יצור מימי שיש לו קשקשים ואין לו סנפיר !!! כל היהדות מטמוטטת , מה כל זה אומר שמי שרשם את הספר צריך לשלוט ב70 אחוז מהעולם שהוא ים ולהגיד דבר כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה לא בעיה להפיל את הכותל המערבי. חומר-נפץ יעשה את העבודה. ואם לא אז תהיה בטוח שפצצת-אטום תעשה אותה. (אני בכוונה קיצוני).

2. אולי זה תנאי הכרחי? כמו המשפט שהמצאתי עכשיו: "כל שיש לו דם יש לו לב"- זה למשל גם תנאי.

חוץ מזה, איני בקיא בדגה, אז לא אוכל להתדיין איתך על הנושא הזה באופן מורחב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א הכותל המערבי כן נחרב ע"י הבבלים

הכותל שנשאר זה מהחורבן של הרומאים

ב. הפסוק לא אומר שלכל דג שיש לו כסכסת יש סנפיר או להפך

אלא אומר שרק דג עם סנפיר וכסכסת הוא מותר למאכל

גם אם זה נכון אין להגיע מזה לכך שאלוהים קיים

תפסיקו כבר עם ההוכחות בשקל האלה

זה לא הוכחה! מספיק! די!

עוד בעניין

אתה קורא לנו לא לזרוק את התנ"ך רק בגלל שמשהו אחד לא נכון

סבבה מקובל עליי

ועכשיו אני קורא לך לא להאמין בכל התנ"ך בגלל שמשהו אחד ממנו נכון

Next

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אנשים בלי לזלזל באף רמה פה של מישהו אני לא מבין אותכם

אני אומר לכם שיש אלוהים ויש מיליון ואחת דרכים להוכיח את זה אבל אני היהודי הישר והפשוט כנראה שלא יצליח להסביר לכם

אבל למרות זאת אני ינסה!!! התורה שיש לנו הלא היא התנ"ך  מסופר בה מה יהיה בעתיד ומה היה לנו(עם ישראל )בעבר

תבינו משהו ישנם הרבה מאוד הבטחות אלוקיות אבל אני פה יביא לכם שתי הבטחות מתוך ערימה של הבטחות שרשומות בתנ"ך אז הנה

2 הבטחות אלוקיות!!! ששוב פעם הבטחות אלוקיות , ואלוקים זה לא בן אדם אלוהים לעולם לא טועה!!!

אם אחת מהדברים שאני תכף יגיד יקרה אתם יכולים להגיד אין אלוקים ותסלחו לי גם אני יהיה קיצוני לזרוק את התנך לשירותים

יעני במילים פשוטות למי שלא הבין שאם תמצאו טעות אחתתת בתנך תזרקו אותו לשירותים סימן שכל התנך בלוף אחד גדול

ההבטחות הן:

1)ציטוט מהתנ"ך -"הנה זה עומד אחר כותלינו כותל מערבי של בית המקדש למה שנשבע לו הקדוש ברוך הוא שלא יחרב לעולם"!

מה הפסוק אומר?? שאם הכותל המערבי יחרב אז כל היהדות בלוף אחד גדול! ועד היום הכותל המערבי עומד כמו פלס!

ושתהיו  בעניינים ירושלים כוסתה 9 פעמים ופעמיים החריבו את בית המקדש פעם על ידי הבבלים ופעמיים על ידי הרומאים

תראו איזה פלא ! פעמיים החריבו את שלושת הקירות עאבל את הקיר המערבי הלא הוא הכותל לא נחרב וגם לא יחרב!!

2) ציטוט מהתנ"ך-"כל שיש לו קשקשת, יש לו סנפיר, ויש שיש  לו סנפיר ואין לו קשקשת"

כל יצור שאנחנו עתידים להוציא מהמים מרגע היום שנתתי לך תורה עד סוף העולם הזה אם ראית קשקשים מובטח שיש לו סנפיר והוא כשר!

גם בהכלאות שיש בכל יצור מימי והמדענים מכליאים דג מסוג א' ודג מסוג ב' והם יצרו זן שלא היה אתמול גם על אלה ההבטחה עומדת

למי שלא הבין אם יבוא אדם אחד בעולם!!!!!!!! לא משנה מה ויגיד מצאתי סוג של  יצור מימי שיש לו קשקשים ואין לו סנפיר !!! כל היהדות מטמוטטת , מה כל זה אומר שמי שרשם את הספר צריך לשלוט ב70 אחוז מהעולם שהוא ים ולהגיד דבר כזה

INON אני ממליץ לך לקרוא את הלינק http://www.awitness.org/essays/bibcode.html

ופה http://en.wikipedia.org/wiki/Bible_code תחת המילה Criticism

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה אדיו* או שאתה סתם עושה את עצמך? :s07::bash::nixweiss:

יש כזה דבר שנקרא "הקשר" (או קשר בין דברים), לך דף אחד אחורה ותבין איך הגענו להחרבת הכותל המערבי (הגענו, סך הכל תגובה אחת שלי על הודעה אחת של מישהו אחר :-X ::)), ומספיק עם ההודעות הלא קשורות האלו שלא טובות לכלום. זה סתם ספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...