תשומת לב מבעלי ה A75 - רעש הגרגור בסרבו של הפוקוס... - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשומת לב מבעלי ה A75 - רעש הגרגור בסרבו של הפוקוס...

R0ck

Recommended Posts

http://www.broadbandreports.com/r0/download/667034~5d5144e90d62feba0ae2b1d37e4235a2/canon_lens.zip

טוב, הרעש הזה החל לחגוג גם במצלמה שלי (A75)... מדובר ברעש שנשמע כ "GRRR GRRR" ברגע שהעדשות מסיימות "להימתח" כשמדליקים את המצלמה ורגע לפני שהן "מתכווצות" חזרה, ברגע הלחיצה על כפתור הכיבוי/הפעלה.

המצלמה עברה כבר קרוב ל 2500 צילומים, מרגע הרכישה... חודש + -.

האם ישנם משתמשי A75 שיכולים לאשר את הרעש הזה? לדעתי, הוא לא היה קודם לכן... הוא לא רועש מדי, המצלמה ממשיכה להתפקס כמו שצריך אבל סתם תהיתי אם זה קורה גם לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה שכך אעשה... למרות שאני רואה שהתופעה הזו מתרחשת עם עוד A75 למיניהן, והן ממשיכות לתפקד כרגיל, ככל הנראה.

זה לא נשמע כמו משו שרצוי להתעלם ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש a85, כשאני מקשיב עם האוזן על המצלמה אז בעת ההדלקה אני שומע רעש דומה אבל טיפה יותר חלש, חדשה בקושי חודש אצלי אבל אני חושב שזה היה כבר מאת היתה חדשה וגם בכלל לא שומעים את הרעש, שומעים את זה רק אם אני מצמיד את האוזן למצלמה (יחד עם קול חשמלי סטאטי כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

הרעשים של הפיקוס נשמעים עכשיו גם במצלמה שלי!

האם מימשת אחריות על זה בסוף או לא?

אגב לגבי הרעש הסטאטי, התכוונתי ממש רעש סטאטי (חלש מאוד) שתמיד נשמע כשהצמצם פתוח, זה רעש חשמלי כזה ולא רעש של משהו זז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...