voodoo3vs nvidia vanta - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

voodoo3vs nvidia vanta

Necessary_Evil

Recommended Posts

לשניהם 32 מ"ב ...מה עדיף? (לא רק בשביל פיינל פנטסי...)

ואם כבר אז כבר, מה עדיף? רדיאון 7500 AIW ב750 ש"ח (פעם אחרונה שבדקתי) או GF4 MX440 +כרטיס פלייוידאו 2000 (לא צריך יותר מזה) ב800 ש"ח בערך...או שיש קומבינציה אחרת עדיפה? צריך כרטיס מסך לא רע, כדאי שיריץ GTA3 חלק, כרטיס טלויזיה ויציאת ...

תודה!

חציל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. אין הבדל מאוד משמעותי, ה VANTA קצת יותר טוב (אם אני זוכר נכון הוא אמור להיות שיפור של ה TNT2).

ב. ה AIW הוא כרטיס חלומי עשיר בפיטצ'רים ומבית מצוין. ללא היוס הייתי קונה אותו אם הייתי חושב על כרטיס .

נ.ב. היום לא שווה להשקיע יותר מ 100 ש"ח על מאיצים שכאלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם כבר אז כבר, מה עדיף? רדיאון 7500 AIW ב750 ש"ח (פעם אחרונה שבדקתי) או GF4 MX440 +כרטיס פלייוידאו 2000 (לא צריך יותר מזה) ב800 ש"ח בערך...או שיש קומבינציה אחרת עדיפה? צריך כרטיס מסך לא רע, כדאי שיריץ GTA3 חלק, כרטיס טלויזיה ויציאת וידאו...

תודה!

חציל

1. וודו 3 עם 16 מגה ולא 32.

2. לא עדיף שום כרטיס

עדיף שתשקיע בכ.מסך 4 4200 + כרטיס של PINACLE = שזה 1100 + 350 ש"ח.

או רדיאון 8500 שהוא גם כ.מסך וגם כ.טלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם כבר אז כבר, מה עדיף? רדיאון 7500 AIW ב750 ש"ח (פעם אחרונה שבדקתי) או GF4 MX440 +כרטיס פלייוידאו 2000 (לא צריך יותר מזה) ב800 ש"ח בערך...או שיש קומבינציה אחרת עדיפה? צריך כרטיס מסך לא רע, כדאי שיריץ GTA3 חלק, כרטיס טלויזיה ויציאת וידאו...

תודה!

חציל

1. וודו 3 עם 16 מגה ולא 32.

2. לא עדיף שום כרטיס

עדיף שתשקיע בכ.מסך 4 4200 + כרטיס של PINACLE = שזה 1100 + 350 ש"ח.

או רדיאון 8500 שהוא גם כ.מסך וגם כ.טלויזיה.

1. הוודו עם 32 מ"ב...

2. לא תשובה רלוונטית אבל תודה...

אגה הכרטיס שייקנה הוא לא למחשב שלי...

אני לא אשקיע 1000 ש"ח בכרטיס מסך שלא יהיה שווב כלום עוד כמה חודשים...אני אקה משהו גבולי ועוד כמה חודשים אשדרג שוב וזה יצא אותו מחיר ויותר משתלם...

הGF4 MX440 יריץ GTA3 חלק?

תודה,

חציל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השקעה - השאלה המתבקשת היא כמה כסף ברצונך להשקיע..?

אם כבר ללכת על כרטיס ביניים, קני את ה TI200 בערך באותו סכום של ה MX ולא מסורס כמוהו! אם יש לך לגרד עוד קצת, לכי על הרדאון 8500LE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריו בא ה TNT2 M64 שמסורס בדיוק כמוהו אבל מיוצר ב 0.18 כך שהוא זול ולא חם כמו הקודם.

NOT!

לפי מיטב ידיעתי גם ה m64 , יוצר בליתוגרפיה של 0.25 מיקרון כמו כל TNT2.

שום TNT2 לא יוצר ב 0.18 והיחיד שחרג מה-0.25 מיקרון היה הTNT2 Pro , שאני מניח כי רבים לא שמעו עליו. הוא יוצר בליתוגרפיה של 0.22! (ל-Elsa היה כרטיס TNT2 Pro )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השקעה - השאלה המתבקשת היא כמה כסף ברצונך להשקיע..?

אם כבר ללכת על כרטיס ביניים, קני את ה TI200 בערך באותו סכום של ה MX ולא מסורס כמוהו! אם יש לך לגרד עוד קצת, לכי על הרדאון 8500LE.

הוצאה מתוכננת- 800 ש"ח גג...ומה שצריך שיהיה כבר אמרתי, (חיבור ממיר) יציאה לטלויזיה, ושיריץ GTA3 לא רע...אבל זה פחות עקרוני...

לא משנה אם זה יתפרס על שני כרטיסים...כמו שהצעתי לעצמי קודם...

בקשר לונטה ולוודו...לא הבנתי...מה עדיף לי?

תודה,

חציל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל הצורך שלך בכרטיס וההסכום ה"מוגבל" ההחלטה באמת קשה.

מצד אחד ה AIW הוא כרטיס מדהים באיכותו ועושר האופציות שבו (תקראי איזשהו REVIEW לגביו ותביני על מה מדובר) ואין שום כרטיס בתחום מחירים הנ"ל שמשתווה לקרסוליו (בטח שלא בארץ, בארץ אין כרטיסי יותר מידיי איכותיים).

-אבל- ה 7500 הוא מאיץ גרפי שמשתווה בחוזקו לסידרת הג'יפורס 2 (יותר חזק מה MX של אותה סידרה) ולא יותר... הוא יריץ לך משחקים בצורה סבירה במשך לפחות השנה הבאה.

ב 800 ש"ח את יכולה לקנות את ה TI200 אבל אז לא ישאר לך כסף לכרטיס טלוויזיה (אז זו לא אופציה).

אני מוציא את המחשק הסרוט הזה (GTA3) מרשימת השיקולים כי הוא לא מדד כלל וכלל (אפילו ה 8500 מתקשה להריץ אותו ויש לו המון בעיות במנוע הגרפי).

אם לוקחים בחשבון שעומד לצאת דור חדש של בקרוב ואת השיקול שההבדל בין ה MX 4 ל 7500 הוא די זניח מאוד - אם אני הייתי צריך להחליט על שילוב שכזה בסכום שבידך - ה 7500 AIW הוא הבנדל המשתלם ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוודו עם 32 מ"ב...

רק בשביל הרקורד:הוודו כן עם 16MB

ואם הVANTA הוא סירוס של הRIVA TNT 2 אז עדיף לך לקחת את הVOODOO3(הבדלים מזעריים בין riva tnt 2 ל voodoo3 2000/3000)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריו בא ה TNT2 M64 שמסורס בדיוק כמוהו אבל מיוצר ב 0.18 כך שהוא זול ולא חם כמו הקודם.

NOT!

לפי מיטב ידיעתי גם ה m64 , יוצר בליתוגרפיה של 0.25 מיקרון כמו כל TNT2.

שום TNT2 לא יוצר ב 0.18 והיחיד שחרג מה-0.25 מיקרון היה הTNT2 Pro , שאני מניח כי רבים לא שמעו עליו. הוא יוצר בליתוגרפיה של 0.22! (ל-Elsa היה כרטיס TNT2 Pro )

אז זהו, שכן.

ה M64 יוצר לא רק אחרי ה TNT2 אלא אחרי ה GF256. הייצור שלו הומשך גם בימי ה GF2 במטרה לקחת מ ATI את השוק הנמוך שבו שלטו כרטיסי ה 8MB ללא שום האצה ראויה לשמה.

כל מי שראה VANTA ו M64 יודע את ההבדל מיד, הצ'יפ על ה M64 פשוט פצפון ולא מתחמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוודו עם 32 מ"ב...

רק בשביל הרקורד:הוודו כן עם 16MB

ואם הVANTA הוא סירוס של הRIVA TNT 2 אז עדיף לך לקחת את הVOODOO3(הבדלים מזעריים בין riva tnt 2 ל voodoo3 2000/3000)

תשמע...אני התקנתי לכמה דקות את הוודו והיה רשום שיש לו 32 מ"ב... אם זאת אשליה אופטית, אני לא יודעת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל הצורך שלך בכרטיס טלוויזיה וההסכום ה"מוגבל" ההחלטה באמת קשה.

מצד אחד ה AIW הוא כרטיס טלוויזיה מדהים באיכותו ועושר האופציות שבו (תקראי איזשהו REVIEW לגביו ותביני על מה מדובר) ואין שום כרטיס טלוויזיה בתחום מחירים הנ"ל שמשתווה לקרסוליו (בטח שלא בארץ, בארץ אין כרטיסי טלוויזיה יותר מידיי איכותיים).

-אבל- ה 7500 הוא מאיץ גרפי שמשתווה בחוזקו לסידרת הג'יפורס 2 (יותר חזק מה MX של אותה סידרה) ולא יותר... הוא יריץ לך משחקים בצורה סבירה במשך לפחות השנה הבאה.

ב 800 ש"ח את יכולה לקנות את ה TI200 אבל אז לא ישאר לך כסף לכרטיס טלוויזיה (אז זו לא אופציה).

אני מוציא את המחשק הסרוט הזה (GTA3) מרשימת השיקולים כי הוא לא מדד כלל וכלל (אפילו ה 8500 מתקשה להריץ אותו ויש לו המון בעיות במנוע הגרפי).

אם לוקחים בחשבון שעומד לצאת דור חדש של כרטיסי מסך בקרוב ואת השיקול שההבדל בין ה MX 4 ל 7500 הוא די זניח מאוד - אם אני הייתי צריך להחליט על שילוב שכזה בסכום שבידך - ה 7500 AIW הוא הבנדל המשתלם ביותר...

אני צריכה כרטיס טלויזיה פשוט בסגנון הפליי ולא יותר מזה...

והבחירה היא לא בינו לMX4 אלא לGF4 MX440...או שלזה התכוונת?

תודה,

חציל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...