voodoo3vs nvidia vanta - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

voodoo3vs nvidia vanta

Necessary_Evil

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן התכוונתי ל 440 (סידרה 4 גירסת ה MX).

אם ככה ישתלם לך יותר לקחת את ה TI200 מאשר את ה MX + איזשהו כרטיס (כי לפי דברייך את מוכנה להתפשר על האיכות).

אתה ראית את המחיר שלו? 200$...לא בתקציב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה ישתלם לך יותר לקחת את ה TI200 מאשר את ה MX + איזשהו כרטיס טלוויזיה (כי לפי דברייך את מוכנה להתפשר על האיכות).

יש גם ב 870 ש"ח בפנדה... או שתחפשי פה.

ד"א - גם ה 7500 הוא שילוב לא רע (בטח בתור כרטיס מצוין) כמו שאמרתי כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה ישתלם לך יותר לקחת את ה TI200 מאשר את ה MX + איזשהו כרטיס טלוויזיה (כי לפי דברייך את מוכנה להתפשר על האיכות).

יש גם ב 870 ש"ח בפנדה... או שתחפשי פה.

ד"א - גם ה 7500 הוא שילוב לא רע (בטח בתור כרטיס מצוין) כמו שאמרתי כבר.

שוב, זה מעל התקציב...המקסימום הוא 800 ש"ח לכרטיס +טלויזיה, ביחד או בנפרד, והשאלה היא מה יחזיק ליותר זמן, הרדיאון 7500 או הGF4 MX440...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה MX הוא כרטיס די עלוב... אתמול ראיתי ביצועים שלו אצל ווארז ולא הייתי ממליץ לך לקנות אותו כלל וכלל.

תקראי את ההשוואה/סקירה של כרטיסי המסך שיש באתר בשביל להבין כמה סירסו אותו (ברמת העיקרון אין לו שום יתרון מהותי על פני ה 7500, בטח לא במחיר בו הוא מוצע). זה פה...

פה יש סקירה על כרטיס ...

ד"א - אולי תשלחי לי את התוכנה לאימייל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכרטיס משולב יש חיסרון ברור והוא שאם יש צורך לשדרג רת היכולת הגראפית זה אומר לוותר על הטלויזיה או לקנות עוד כרטיס יקר.

לא ממש הגדרת מה הדרישות מהמאיץ הגראפי, אז יכול להיות שה רידאון הוא מעל ומעבר וזו בכלל לא בעיה.

אם תדרש איכות 3D בעתיד אני הייתי אומר אפילו לקנות עגשיו TNT2 M64 ב 250 ש"ח וכרטיס נפרד

כדי לאפשר קנית כרטיס 3D טוב בעתיד כשידרש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכרטיס משולב יש חיסרון ברור והוא שאם יש צורך לשדרג רת היכולת הגראפית זה אומר לוותר על הטלויזיה או לקנות עוד כרטיס יקר.

לא ממש הגדרת מה הדרישות מהמאיץ הגראפי, אז יכול להיות שה רידאון הוא מעל ומעבר וזו בכלל לא בעיה.

אם תדרש איכות 3D בעתיד אני הייתי אומר אפילו לקנות עגשיו TNT2 M64 ב 250 ש"ח וכרטיס טלויזיה נפרד

כדי לאפשר קנית כרטיס 3D טוב בעתיד כשידרש.

לכל "בעייה" עתידית יש פיתרון... היא תרצה שבעתיד הוא ישמש רק ככרטיס טלוויזיה? יש מתאמי PCI TO AGP.

ד"א - אמירם, תגיב בבקשה על התרד הבא:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=2;action=display;threadid=1091

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תודה רבה לכולם, נראה לי שאני אלך על הGF4 MX והכרטיס בגלל באופציה לשדרוג...אני יודעת שהכרטיס לא משהו אבל ביחס למחיר שלו זה מספיק, זה טירוף להוציא יותר מ100 שקל על כרטיס מסך לדעתי...

שוב תודה,

חציל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תודה רבה לכולם, נראה לי שאני אלך על הGF4 MX והכרטיס בגלל באופציה לשדרוג...אני יודעת שהכרטיס לא משהו אבל ביחס למחיר שלו זה מספיק, זה טירוף להוציא יותר מ100 שקל על כרטיס מסך לדעתי...

שוב תודה,

חציל

חציל, ראיתי שלאחרונה רכשת מסך חדש.. ובתור אחד שרכש מסך זהה לפני מספר שבועות, תעשי לעצמך טובה.. קני כרטיס מסך עם איכות דו-מימד ראויה.. אחרת תאלצי לשאת בתוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה,

חציל

חציל, ראיתי שלאחרונה רכשת מסך חדש.. ובתור אחד שרכש מסך זהה לפני מספר שבועות, תעשי לעצמך טובה.. קני כרטיס מסך עם איכות דו-מימד ראויה.. אחרת תאלצי לשאת בתוצאות.

אני כרגע עם הVANTA...ואני יודעת, הוא בקושי סוחב...

הג'י פורס הוא לאח המפונק שלי שהחליט שהוא צריך כרטיס חדש כדי שיוכל לשחק ספיידרמן...(יש לו וודוו 4500 בלי T&L)

אבא שלי רצה לקנות לי גם כרטיס מסך חדש אבל אמרתי לו שלא, מהזה הפינוק הזה...אז אני אקבל את הוודו של אח שלי כשלו יקנו כרטיס חדש...יהיה טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה,

חציל

אני כרגע עם הVANTA...ואני יודעת, הוא בקושי סוחב...

הג'י פורס הוא לאח המפונק שלי שהחליט שהוא צריך כרטיס חדש כדי שיוכל לשחק ספיידרמן...(יש לו וודוו 4500 בלי T&L)

אבא שלי רצה לקנות לי גם כרטיס מסך חדש אבל אמרתי לו שלא, מהזה הפינוק הזה...אז אני אקבל את הוודו של אח שלי כשלו יקנו כרטיס חדש...יהיה טוב?

מתוקה את מפספסת את מה שאינ מנסה לומר, ..איכות תמונה טובה...

וזה לא נמדד במהירות..

קחי לעצמך כרטיס ATI VE, או את המטרוקס G450, ..

זוג כרטיסים זולים שניחנים בפילטרים איכותיים, ותמונה חדה .. תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...