המלצה למחשב - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב

tetete

Recommended Posts

פה תוכל לראות את ביצועי ה 6600GT. לדעתי VERY GOOD VALUE FOR MONEY.

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2277&p=5

אם אתה מוריד צורב ונשאר עם CD הייתי משקיע בעוד 512 זכרון ולא ב 6800. לדעתי זה יאזן את המחשב שלך יותר למשחקים מאשר כרטיס מסך עוד יותר חזק.

לא צוין CD כי גם צורב רגיל וגם צורב יכולים לשמש בתור CD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מצטער שאני מציק ...

פשוט אני חייב ליהיות בטוח...

אם אני לוקח את הכרטיס מסך הפחות טוב (6600GT) אני אוכל להפעיל בצורה מצויינת את כל המשחקים בזמן הקרוב?

תודה רבה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויינת זה יחסי. אם אתה רוצה להפעיל את כל המשחקים ברזולוציה גבוהה (למשל 1200X1600) פרטים מקסימליים ופילטרים מקסימליים אז גם ה 6800 לא יעזור. אם תסתכל על ה FPS בלינק שנתתי לך תראה לא תהיה לך בעיה היום להריץ כל דבר ב FPS נורמלי אפילו עם 4XAA. לדעתי לפני שעוליםל 6800 כדאי יותר לעלות ל 1 גיגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המודם שלך הוא גם ראוטר, אז תוכל לחבר ישירות את שני המחשבים לאינטרנט. אם המודם שלך אינו ראוטר תצטרך רשת פנימית בין המחשבים (כרטיס רשת על כל מחשב) ועוד כרטיס רשת אחד (או , תלוי במודם) כדי לצאת מאחד מהמחשבים (החזק יותר) לאינטרנט.

היום כל לוח בא עם לפחות כרטיס אחד על הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי האמת שאני לא מבין כלום בנושא ככה שאני צריך הסבר פשוט...

אני רוצה לצלצל לנטויזן ושהם יעשו ששני המחשבים בבית שלי יהיו מחוברים לאינטרנט...

לצורך כך אני צריך להוסיף משהו בזמן הרכישה למארז שהרכבת לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בצורת החיבור. אם זה דרך שיתוף (רק מחשב אחד יוצא ישירות לאינטרנט) אתה חייב עוד כרטיס . אם המודם שהם נותנים לך הוא גם ראוטר אז אתה לא צריך עוד כרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק. או שיש לך מודם רשת שאתה יכול להפוך לנתב, ואז אתה צריך סוויץ' כדי לחבר את שני המחשבים אליו (הסוויץ' הכי פשוט יספיק, היום זה פחות מ100 שקל)

או שיש לך מודם ואז אי אפשר להפוך אותו לנתב ואז מחברים את המחשבים עם כבל מוצלב ומשתפים דרך אחד מהם

בשני המקרים אתה גם צריך כרטיס פנוי בשני המחשבים

אני רוצה לצלצל לנטויזן ושהם יעשו ששני המחשבים בבית שלי יהיו מחוברים לאינטרנט...

לצורך כך אני צריך להוסיף משהו בזמן הרכישה למארז שהרכבת לי?

בזבוז כסף. אתה יכול לעשות את זה בעצמך במקום לתרום כסף לספק האינטרנט שלך. איזה מודם יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההסברים :)

אבל כרגע השאלה היא הרבה יותר בסיסית...

המחשב שאינטגרל הרכיב יאפשר לי לעשות חיבור לאינטרנט כפי שאני רוצה (במשחב השני כבר יש מודם של גלובספאן )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מתכוון למודם , במקרה הזה אתה צריך כרטיס פנוי על המחשב השני, ובמחשב שאתה קונה כבר יש לך כרטיס . יש לך גם סטיקי בפורום עם הסבר מפורט על איך ומה לעשות ומה להגדיר בשביל לשתף את האינטרנט בין שני המחשבים. תכניס לקנייה גם כבל מוצלב (שקל-שקל וחצי למטר בד"כ) כדי שתוכל לחבר את שני המחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...