Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה, סיימתי את המשחק, השגתי את כל העטיפות של המגזינים, ניצחתי את הקרח הנודניק בסוף, קיבלתי את המכתב שסימתי את NSFU2 אבל כשאני לוחץ T כתוב לי שסיימתי רק 69 אחוז מהמשחק....משהו יכול להסביר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום!

אני משחק במשחק Underground 2 כבר שבוע, יש מחשב לא רע עם 9800 pro , אני משחק במשחק כבר שבוע על הגדרות ממש גבוהות והמשחק פועל מצויין ונראה מצויין!

אבל היום כשהפעלתי אותו, פתאום אחרי שני הסרטים של הintro, כל התפריט מרוח לגמרי בצבעים ולא רואים מה כתוב באף אחת מהקופסאות, המשחק נראה אותו דבר, רואים רק את המכונית וכל השאר מרוח (ברמה שאי אפשר לראות כלום חוץ מאת המכונית) אני לא מבין איך זה נהיה ככה אחרי שאני משחק שבוע בלי בעיות ורואה מצויין...

למישהו יש רעיון?

להלן להמחשה:

שימו לב שאי אפשר לקרוא מה שיש בתוך הקופסאות טקסט, המשחק עבד שבוע שלם בצורה מצויינת, אני לא מבין איך זה ישתנה פתאום

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממצב?

אני ב 12 אחוז של המישחק מישחק ליגה קבלו את הרכב שלי....

ויש לי גם שאלה אני סיימתי את כול המירוצים שעל המפרה ..חיפשתי ומצאתי רק מרוץ אחד שלא מופע ...אני מתוסכל..ישהו יודע איפה מומלץ לחפש?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם מביאים מהמשחק?

חוץ מ PRTSCR

אני רוצה להביא לפה הרבה של המכוניות שלי אין לי כוח לעשות פרינט ולצאת

יש אולי כפתור שזה עושה הרבה אוטומטי כמו איזה F10?

F12

וזה נשמר בתקייה של המשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי הודעה שסיימתי את המשחק ואני ב 60 ומשהו אחוז, עשיתי במחסן את כל המרוצים שלא סיימתי ועכשיו קיבלתי הודעה כזאת

Go to the car lot now! מרייצ'ל שהיא רוצה את המכונית שלה או משהו בסגנון

הלכתי לנקודה התכלת ולא קורה כלום ואין מכוניות חדשות

מה לעשות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אמרתי שעשיתי את זה.....ואז שסיימתי את כולם קיבלתי הודעה כזאת מרייצ'ל ללכת ל CAR LOT ולא קורה כלום

כתוב בהודעה

GO TO THE CAR LOT NOW

ושהיא רוצה את האוטו בחזרה משהו כזה

מה עושים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב40% אני ניקיתי את רב המפה ממשימות ונשארו לי איזה חמישה מרוצי U.R.L , למישהו יש עצה איך לעבור אותם, יש לי בעיה שאני תמיד מגיע לפניות הממש ממש חדות (יש בערך אחת למסלול) ואני נתקע בקיר ומאט ממש, והמחשב לוקח את הפנייה בצורה מושלמת ללא בעייה במהירות גבוהה, זה מגוחך... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אמרתי שעשיתי את זה.....ואז שסיימתי את כולם קיבלתי הודעה כזאת מרייצ'ל ללכת ל CAR LOT ולא קורה כלום

כתוב בהודעה

GO TO THE CAR LOT NOW

ושהיא רוצה את האוטו בחזרה משהו כזה

מה עושים??

אל תתיחס... זה נראה לי באג במשחק... שההודעה הראשומה שאתה מקבל כשהתחלתה אתה גם מקבל כשסיימתה... זה קרה לעוד כמה חברים שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב40% אני ניקיתי את רב המפה ממשימות ונשארו לי איזה חמישה מרוצי U.R.L , למישהו יש עצה איך לעבור אותם, יש לי בעיה שאני תמיד מגיע לפניות הממש ממש חדות (יש בערך אחת למסלול) ואני נתקע בקיר ומאט ממש, והמחשב לוקח את הפנייה בצורה מושלמת ללא בעייה במהירות גבוהה, זה מגוחך...  :s07:

תשתמש בברקס דה! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...