Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא מדבר על הרזולוציה...

listen,ive got mx440(gforce4) and i run that game on high settings:1024x768 AAx2 AFx2 and all game settings on high) i dont think you ppl with the 9600 would have any problems running it

תשמע , זה לא נראה לי כל כך הגיוני שתפעיל את המשחק בהגדרות כאלו , כי זה בלתי אפשרי עם כרטיס מסך כזה.

ונגיד שכן , על כמה פריימים זה פועל לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לחבר שלי יש ג'יפורס 4 עם 2.0 ו256 זיכרון

והוא משחק על הגדרות הכי גבוהות ולא פועל חלק! אין מצב שיעבוד לך עוד עם פילטרים

ואל תתפלא שהכרטיס מסוגל להריץ ככה, פשוט הוא בכלל לא מפעיל אפקטים ש9600 וכרטיסים כאלה יכולים לעשות!

הוא מדלג עליהם פשוט ובחלק מהמשחקים יכול להיות FPS לא נמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן, 

התקנתי את המשחק, underground2 וכעת רואים ריבועים על הכביש.

יש לי כרטיס ATI 9600SE והדרייבר הוא 4.10 של ATI. ראינו את הת'רד עם התלונות לגבי הבעיה הנ"ל וזה לא פתר את הבעיות, מה לעשות?

דרייבר 4.11 , יעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה אתה מדבר, לי יש גיפה 4 MX 440 מסורס (64 ביט, 64 מגה) ובמהירות סטוק זה פועל נהדר על ההגדרות הנמוכות

עם oc של:

ליבה- 355 MHZ

זיכרונות - 565 MHZ

זה פועל על 1024*780 (או משהו כזה) ורמת פרוט אחת לפני הכי טובה חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NFSU1 עבד לי טוב על ה-MX4, החיסרון היחיד שלו שהוא לא תומך ב-PS (מה שה-TI כן תומך) מה שאומר שאין את כל האפקטים של הטישטוש במהירות גבוה, המריחה של האורות האחוריים, הקהל והמזניקות ועוד כל מיני דברים קטנים.

תכלס עם מעבד מספיק חזק ומספיק אפשר להסתדר גם עם ה-MX4 המעפן הזה. (בלי פילטרים)

על ה-Ti4200 שלי עם מעבד 3200 מספיק פילטרים של X2 בשביל שהמשחק יקפוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,ive got mx440 (128bit,128 mb) and it does run pretty well.,just i added the AA and AF from the driver profile. it works,doesnt work that fast,thats for sure,but it works

you're probable right,and it skips the effects it cant show 'but it works just fine.if anyone wanna come see he welcomed

gah,wrong pic ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...