המלצה לרכיבי מחשב לשמוש קידוד ועריכה+משחקים התקציב 8-9k - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכיבי מחשב לשמוש קידוד ועריכה+משחקים התקציב 8-9k

shshmul

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועוד משהו אני חייב לציין שכל ילד היה רוצה אבא כמוך :xyxthumbs:

אשכרה... :D

בכל מקרה רק רציתי לידע אותך ש- X800XT PCI-E הוא גרסא מוחלשת של ה- x800xt-pe...

כרטיס pci-e "אמיתי" זה יהיה או ה- r480 שיוצא חודש הבא או ה- 6800U PCI-E שאמור לצאת החודש...

אני הייתי מציע לך לקנות פלטפורמת 939 apg מחר + כרטיס מסך חייתי.. וזהו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.pandas.co.il/advanced_search_result.php?keywords=x800xt

איזה יום מבאס היה לבני,עם דמעות בעיניים הלך ללימודים,איני יכול יותר הבטחתי לו כרטיס מסך היום,כך הוא ירגע,הוא חושב שאני לא רוצה לקנותבכלל מחשב,אז אני אוותר על הדרישות שלי לקידודים ושיהיה רק למשחקים[מה לעשות העתיד שייך לו] איני רוצה לערער את האמון שלו בי

ולכן תראו בבקשה למעלה הלינק שנתתי לכם מה אתם ממליצים לי לרכוש

אשכרה... :D

בכל מקרה רק רציתי לידע אותך ש- X800XT PCI-E הוא גרסא מוחלשת של ה- x800xt-pe...

ואם זה נכון מה שאמרת מאור אז מדוע הוא זול יותר?[תקן אותי אם טעיתי]

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.pandas.co.il/advanced_search_result.php?keywords=x800xt

איזה יום מבאס  היה לבני,עם דמעות בעיניים הלך ללימודים,איני יכול יותר הבטחתי לו כרטיס מסך היום,כך הוא ירגע,הוא חושב שאני לא רוצה לקנותבכלל מחשב,אז אני אוותר על הדרישות שלי לקידודים ושיהיה רק למשחקים[מה לעשות העתיד שייך לו] איני רוצה לערער את האמון שלו בי

ולכן תראו בבקשה למעלה הלינק שנתתי לכם מה אתם ממליצים לי לרכוש

וואי איזה באסה :((

שמע אחי קח פשוט

64 3000+

gigabyte ga-k8ns

)x2) A-DATA 512

albatron 6800gt

lg 4160b

wdc 80gb 7200 s-ata

antec lanboy

thermaltake 480W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על זה (סוקט 939):

דגם מחיר כמות

AMD 64 3200+ BOX 939PIN 1360 ¤ 1

GigaByte GA-K8NS ULTRA-939  790 ¤ 1

ADATA 512MB 400MHZ  590 ¤ 2

WD 80/7200 SATA 8MB 430 ¤ 1

POINT OF VIEW 6800GT 256MB 2540 ¤ 1

LG DVDX16 / X48  170 ¤ 1

NEC ND-3500A Dual Layer DVD±R/W/DL 16X 500 ¤ 1

כונן דיסקטים 1.44 50 ¤ 1

COMPUCASE CI-6920 BLUE 600 ¤ 1

הרכבת מחשב חדש 170 ¤ 1

סה"כ 7790

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דחוף ! דחוף! דחוף!

מה הכי מומלץ מאלה? חוץ מאסוס[הם יקרנים מאד]

http://www.pandas.co.il/advanced_search_result.php?keywords=x800xt+pcie

לא משהו אחר רק מאלה בלבד היום בערב אני מזמין את זה,ואם אפשר אז המלצה לקרור בשבילו

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נעים  :-\

תראה, אני בספק אם לפנדה יש איזשהו כרטיס מהרשימה הנ"ל במלאי, הם ידועים בחיבתם להחזיק רשימה של מלא מלא מוצרים שלא זמינים אצלם כלל

(ולעיתים הזמן שתצטרך לחכות ארוך בהרבה ממה שהם מציינים).

בכל מקרה, המפרט של רועי כהן מצוין, הייתי רק מגדיל את הכונן הקשיח (160GB עולה בנועה, שמשם נלקח המפרט, רק 600 ש"ח).

אבל, אם הבן נעול על X800XT בתצורת PCI-E אז הייתי ממליץ לך על הכרטיס הבא מנועה:

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=2191&catcode=79

עם זאת, כמה שלא נעים לי לבאס אותך שוב ושוב, אני חוזר ומדגיש שהכרטיס יקר מדי, ותוכל למצוא כרטיס המקביל לו בביצועים (או אפילו טוב ממנו, הכל עניין של פרספקטיבה) בכמעט 1000 ש"ח פחות (GeForce 6800 GT) שיתאים לכל מערכת נוכחית שתחליט לבנות.

הכרטיס הנ"ל אף צפוי לצוץ בתצורת PCI-E בזמן הקרוב, בחו"ל הוא כבר זמין, אך למרות שסביר שמחירו יהיה דומה לכרטיס ה AGP אף פעם אי אפשר לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא זול יותר כי הוא פועל ב- AGP... אבל אם תסתכל על בנצ'ים תראה שבכל המשחקים של היום ב- xtpe מוביל.

רויב ה- 6800gt pcx לא זמין בחו''ל, ויקח הרבה זמן עד הוא שיגיע.... וגם עכשיו המחיר שלו שווה ל- 6800u agp.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאור אין לי מושג למה אתה מתכוון כשאתה אומר "הוא זול יותר כי הוא פועל ב AGP" , ההפנייה לנועה ניתנה לכרטיס בתצורת PCI-E .

באשר למי מוביל בבנצ'ים, בוא לא נכנס לזה יש דיונים שלמים על זה, אם מסתכלים על התמונה הכללית הכרטיסים די שווים מבחינת ביצועים.

בנוגע להערה שלך, שים לב שפה מדובר ב X800XT ולא ב PE (שזמין לבינתיים אך ורק בגרסת AGP), גרסה טיפה'לה מוחלשת (500/500 במקום 520/560).

נכון שה 6800GT PCI-E עדיין לא נפוץ מדי בחו"ל, אבל הוא קיים ואני מאמין שבקרוב הוא יהיה נפוץ בהרבה (תקופת החגים), בכל מקרה

לא משנה איזה כרטיס ייבחר מבין שלל הכרטיסים הללו - כולם יספקו את הסחורה על הצד הטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב לכם!

אני הילד שאבי דבר עליו

לומר לכם את האמת לא האמנתי לאבא שלי שהוא רוצה לקנות לי מחשב הוא לא מבין בכלום[כך לפחות חשבתי]

אך כרגע נכנסתי לפה ואני רואה שהוא למד משהו

אני רוצה כרטיס מסך רק בצורת pci ex ואל תתייחסו לחנות רק לדגמים אני כבר אומר לו מהיכן לקנות,אני יודע שצריך לחכות ללוח nforce4 ,אך אני מתעקש לקנות עכשיו כרטיס למה אבא שלי כרגע חם על הנושא,ואם הוא לא יקנה עכשיו משהו הוא ידחה אותי הרבה זמן

תמליצו לי רק של איזו חברה ,אבא שלי אמר שהוא מוכן לקנות כל כרטיס שארצה כולל קרור עד סכום של 4000 שקל[מתנת יום הולדת]

ואני רוצה רק x800xt pciex רק מאיזו חברה ולא מאיזו חנות

תודה לכם שהייתם סבבה עם אבא שלי,הוא באמת אבא סבבה[רק מעצבן אותי לפעמים]

תודה לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאור אין לי מושג למה אתה מתכוון כשאתה אומר "הוא זול יותר כי הוא פועל ב AGP" , ההפנייה לנועה ניתנה לכרטיס בתצורת PCI-E .

באשר למי מוביל בבנצ'ים, בוא לא נכנס לזה יש דיונים שלמים על זה, אם מסתכלים על התמונה הכללית הכרטיסים די שווים מבחינת ביצועים.

בנוגע להערה שלך, שים לב שפה מדובר ב X800XT ולא ב PE (שזמין לבינתיים אך ורק בגרסת AGP), גרסה טיפה'לה מוחלשת (500/500 במקום 520/560).

נכון שה 6800GT PCI-E עדיין לא נפוץ מדי בחו"ל, אבל הוא קיים ואני מאמין שבקרוב הוא יהיה נפוץ בהרבה (תקופת החגים), בכל מקרה

לא משנה איזה כרטיס ייבחר מבין שלל הכרטיסים הללו - כולם יספקו את הסחורה על הצד הטוב ביותר.

כל מה שאמרת כבר אני כבר יודע, וחזרת כבר על כל מה שאני אמרתי ונאמר פה. חחחח. מה הקשר להפנייה בנועה? אני נתתי לינק?

אל תגיד לי לאן להכנס ולאן לא... אני יודע מי המנצח כבר.

אני גם לא מאמין שהוא יגיע ב- xmas, ואם כן אז עדיין במלאי עלוב כמו שהוא עכשיו.... אולי כבר יהיה שווה לקחת r480/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...