מפרט סופי ב8000+- למשחקים וOC - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט סופי ב8000+- למשחקים וOC

massinvallus

Recommended Posts

כך מפרט אחי.. הכי טוב שתקבל במחיר הזה

Athlon 64 3000+ (S-939(

Gigabyte GA-K8NXP-9 nVIDIA nForce4 Ultra 939-pin (מwww.pandas.co.il)

512MB A-DATA (2x) 500mhz

120GB SATA

gainward 6800gt (החברה הכי טובה לאוברקלוקינג ב6*00)

thermaltake 480W purepower butterfly

Antec ATX MIDI Lanboy

סה"כ 8000+- 500 שקל למאווררים והמחשב הזה לוקח את שלך בoc כי הכרטיס מסך הזה מגיעה עם 2 מאווררים רצחניים ביותר מהחדשים וטובים (הav8 לא משהו).

זיכרונות a-data 512 500mhz 120gb ... מארז נחמד! אחלה של ספק..עזוב אותך אחי אחלה של מפרט הקיצר... אבל מה אין לי פה כסף למסך תראה איך אתה יכול להוריד...

ודרך אגב גם אם ה enermax 350W לא גנריי הוא לא יחזיק לך מערכת גדולה כזאת אחי... כך מינימום 420... 480 כולה עולה עוד 80 שקל והוא בא עם איזה 6 לדים

כל כך יפה הוא בא עם 2 מאווררים ו חלון בספק!!!

נתת לו לוח מבוסס נפורס 4 שעוד לא הגיע בדיוק והוא נורא יקר. חוץ מזה אף אחד לא יודע איזה אוברקלוקים הם ולפי הדיווחים על הבעיות בגרסאות הראשונות הם לא נראים מזהירים במיוחד. נתת לו כ''מ agp והלוח תומך ב- Pcie בלבד... יש המון לוחות nf3 היום שאתה יודע שהם קלוקרים מצוינים.

פותח הדיון... אתה צריך לפחות להשקיע ב- powerstream 420w.. וזיכרון יותר נורמלי מאדטה.

גםם אתה בכלל יודע סטפינג טוב להשיג ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא משהו בכלל..... בלי מסך... המחשב שהצעתי מפרק את זה בOC- האביט לא רואה את הGB. לא צריך 120, 80 מספיק. האנטק מאוורר חרא. הספק מיותר. איך להוריד כדי שיהיה עוד 1700 למסך? לפרק את כל הבאסטה. לא מפרט כמו שצריך. בכל מקרה, מאיפה לך שהגיינוור הכי טוב לOC?????

קבל אחי 2 מאווררים חיות המאווררים האלה!! http://images10.newegg.com/productimage/14-128-195-02.JPG ואחי הזה שאמרת שזה מאוורר לא טוב..

א' זה מארז אחי ב' אם חשבת שזה מאוורר ולא ידעת שזה מארז איך אתה יודע שזה חרא אחי זה מארז מ-ע-ו-ל-ה היו על זה ביקורות טובות והוא בא עם 2 מאווררי 120 מ"מ ודבר שני זה אחלה מחשב מה שאמרתי והלוח שלך (av8) גרוע ביותר!! אז אחי עדיף שתשתוק ותלמד

והלוח אם שאמרתי אכן קיים בארץ בפאנדה דיברת איתם אמרו לי שהוא קיים במחסנים שלהם ואפשר כבר להזמין אז אם אתה חושב שהמפרט שהבתי זה מפרט גרוע אתה טיפש אחי :S הכי טוב ובמיוחד לoc במחיר הזה

1) דבר ראשון בעיות במפרט שלך לקחת 2 256 ש512 אחר עדייף (בשביל מקום)

2) במפרט שלי יש 1gb תקח 80gb מה אני יגיד לך אז לפני שאתה פותח תפה אחי תראה מה דפקו לך במפרט אחר כך תדבר :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל אחי 2 מאווררים חיות המאווררים האלה!! http://images10.newegg.com/productimage/14-128-195-02.JPG ואחי הזה שאמרת שזה מאוורר לא טוב..

א' זה מארז אחי ב' אם חשבת שזה מאוורר ולא ידעת שזה מארז איך אתה יודע שזה חרא אחי זה מארז מ-ע-ו-ל-ה היו על זה ביקורות טובות והוא בא עם 2 מאווררי 120 מ"מ ודבר שני זה אחלה מחשב מה שאמרתי והלוח שלך (av8) גרוע ביותר!! אז אחי עדיף שתשתוק ותלמד

והלוח אם שאמרתי אכן קיים בארץ בפאנדה דיברת איתם אמרו לי שהוא קיים במחסנים שלהם ואפשר כבר להזמין אז אם אתה חושב שהמפרט שהבתי זה מפרט גרוע אתה טיפש אחי :S הכי טוב ובמיוחד לoc במחיר הזה

1) דבר ראשון בעיות במפרט שלך לקחת 2 256 ש512 אחר עדייף (בשביל מקום)

2) במפרט שלי יש 1gb תקח 80gb מה אני יגיד לך אז לפני שאתה פותח תפה אחי תראה מה דפקו לך במפרט אחר כך תדבר :S

למה יש אנשים כמוך בפורום  :bash:

מאוורר מלשון המארז לא עם סירקולציה (אם אתה יודע מה זה) טובה. המפרט שהבאתי לי הוא פשוט חרא טהור ועוד עובר את התקציב, אז פשוט עדיף שלא תגיב. כאילו, אני מבקש ב8000 ואתה מביא לי ב10000 ועוד מפרט כזה גרוע ובזבזני..?! לפחות אם היית אומר דברים שעוזרים... אבל ש512 עדיף על 256X2?! איזה אנשים לעזאזל נכנסים לפורום   :-[

אל תיקח את מקסטור :nono::bash:

למה לא? שמעתי שהוא יותר שקט בהרבה מהWD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני לא קשור לפורום או ביכלל לדיון

אבל ראיתי בדף הראשי ואפשר לדעת איפה אתה קונה כי למחיר הזה יצא לך משהו כמו שצריך

חיפשתי בפנדס כי אני יודע שהם בין היחידים עם 939 אבל לא מצאתי את המארז שלך ביכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש אנשים כמוך בפורום  :bash:

מאוורר מלשון המארז לא עם סירקולציה (אם אתה יודע מה זה) טובה. המפרט שהבאתי לי הוא פשוט חרא טהור ועוד עובר את התקציב, אז פשוט עדיף שלא תגיב. כאילו, אני מבקש ב8000 ואתה מביא לי ב10000 ועוד מפרט כזה גרוע ובזבזני..?! לפחות אם היית אומר דברים שעוזרים... אבל ש512 עדיף על 256X2?! איזה אנשים לעזאזל נכנסים לפורום   :-[

למה לא? שמעתי שהוא יותר שקט בהרבה מהWD...

חחחחחח אהבתי אהבתי.. אחי המרפט שלי לוקח את שלך ... בא נראה לדבד תראה...

1) אותו מעבד..

2)הלוח שלי לוקח את שלך!!!!

3) אותו מהירות סטיק אחד אכן עדיף על 2 לחסוך במקום ואל תדבר אם אתה לא מבין אחי אפשר להגיד אותו דבר

4) 80gb-120gb שטויות אותו דבר... שלך maxtor כמו אידיוט שלי wdc החברה הכי טובה שיש

5) כרטיס מסך אין מה לדבר בשביל oc ואמרתי ואני יגיד שוב gainward החברה הכי טובה!! יש תוצאות הכל אחי!! אל תדבר אפילו!!

6) המארז שלי פי 8 יותר איכותי אחי lanboy ידוע כאיכותי מאוד עם 2 מאווררים טובים 120 מ"מ כל אחד מהם

רק אין לי מסך אז לפני שאתה מדבר ורואה הבדלים תראה של מי לוקח פה וסתום תפה שלך בקשר לזה שאני לא צריך להיות פה כי מי שלא יודע פה ולוקח maxtor 80gb ועוד פותח תפה שלו זה צריך ללכת מכן ולא אני שלוקח מחשב פי 8 משלך עם הבדלים דיי גדולים בין הלוח אם שלי לשלך ואתה עוד פותח תפה אחי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך עוד משהו להגיד חוץ מאחי??? אני לא אח שלך ואני גם לא יהיה, עד כמה שאני יודע אין לי אח אוטיסט. חברים שלי יכולים לקרוא לי אחי, סבבה, אבל אתה דיסלקט אז אי אפשר :screwy:

אני לא יגיב יותר ואל תגיב גם אתה, אתה סתם מזיין את השכל ואומר ב6 סעיפים מה שהיה אפשר להגיד במילה אחת: בולשיט.

LOSER :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טיפש גמור.......

בוא נתערב שלא דיברת עם פנדס. גם בבריטניה אי אפשר עדיין להשיג את הלוחות הללו.

בלי והלוח שהצעת לא תומך הוא לא הולך להרוויח שום דבר מ- nf4 כמו שהרבה בנצ'ים הראו

הכרטיס מסך שנתת לו לא תומך בלוח או להפך.

בכלל הגווינווארד שנתת הוא לא גולדן סמפל והגרסאות הרגילות לא שונות משאר הכרטיסים!! אל תבלבל בשכל.

אני רואה שאתה wd פאנבוי.... לא ארחיב על זה אפילו

חוץ מזה המפרש גרוע ובזבזני כמו שאמרו מעלי....!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה אמרת

אז יש שינויים אחרונים שאני צריך לבצע?

אין בעיות אני רק מחכה לראות אותך בוכה עם ה"maxtor" שלך וה350W תבכה כאן שאמרו ולא החלפת אבל לי אין בעיה..

הספק אכן טוב לאוברקלוקינג אבל הכרטיס מסך הזה לוקח מלא חשמל ולהריץ משחקים כבדים עם הספק החלש הזה לא יספיק

ורואים שאתה לא מבין טמבל מאווררים לוקחים כולה איזה 12W אבל בכיף.

ואם לא ידעת לגבי הmaxtor הם החברה הכי גרוע שיש והם בחיים לא יקחו את wd :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...