OC ל 6800LE כמה שאלות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC ל 6800LE כמה שאלות

-ox-

Recommended Posts

יש לי 6800LE של pov קירור סטוק דיי טוב

עם 12x1 6vp

320.625MHz

Mem 742.500MHz

56c במנוחה

61c אחרי מאמץ

עכשיו אני רוצה להגיע לפחות למהירות של 6800 רגיל .. מישהו יכול למור לי מה המהירות שלו כי חיפשתי קצת ולא מצאתי נתונים רגילים לפני OC..

מישהו עשה OC  לכרטיס דומה ויכול לתת לי עצות עד איזה מהירות להגיע עם אותו קירור?

האם נחוץ גם לעשות FLASH לביוס של 6800 רגיל ? או שאין צורך ,ואם כן איך בדיוק עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LE, זה גירסה של כרטיס ללא אריזה, שהיא במילים פשוטות ניסיון של החברה לא להפסיד כסף על כרטיסים עם צינורות עיבוד\מנועים גיאוטרים פגומים.

לכאורה , לא בא בחשבון.

מהירות של 6800 NU היא 325 בליבה, ו 800 בזיכרונות..

אני מאמין שתגיע לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה נורא אם אני יעלה ל 350/800?

אף אחד כאן לא עשה OC ל 6800???

תעשה , עד שתרגיש בהפרעות\שיבושים בתצוגה (הפרעות אלו נקראים בשם "ארטיפקטים" זה בעצם נקודות לבנות\ציבעוניות, בקיצור שיבושים) אז זה אומר שהליבה\הזיכרונות חמים מידי. טוב יותר או הורדה של האוברקלוק במעט מתקנת זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך פתחת תצינורות מ8 ל12??

RivaTuner2 RC15.2

אוקיי עכשיו התחילו הבעיות, שמתי

332/826 כי יותר מזה ריבה טיונר לא נותנת לי משום מה,

אמנם הטמפ' הממוצעת אחרי היא 57~61 במאמץ אבל פתאום התחילו עצירות כאלו ופריזים רציניים ( לא נקודות ותמונה קרועה כפי שחלק אמרו פה)

באמצע כל תצוגה גרפית במשחקים או ב 3DMARK03 שאגב בגלל הפריזים האלו הוריד לי את הציון מ 8000 ל 3900 !!!!

מישהו יודע למה הפיריזים האלו קורים ? הרי הכרטיס לא מתחמם כל כך הרבה יחסית. ולפני ה OC אפילו עם הפתיחת צינורות וה VP לא היו פריזים כאלו במשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי וואי : זה לא 325 800, אלא 325 700, מהירויות זהות ל LE חוץ מעוד 5MHZ לליבה.  (רק אל תשרוף לבחור את הכרטיס אחי).

בקשר לבעיות שלך - עוד לא פתחת את הצינורות וכבר אתה עושה אוברקלוק ? אתה בכלל בדקת שהצינורות 100 אחוז לא פגומים ? אני ממליץ לך דבר ראשון לפתוח את הצינורת, אחרי שהגעת לתוצאה הגיונית - לבדוק את תקינות הכרטיס - וזה לא להסתכל שנייה ולראות אם עובד או לא - אלא לשים את הכרטיס תחת מאמץ - למשל שעתיים שלוש בלופים של 2003. אחרי שתראה שאין שום תקלות - תשחק עם הכרטיס איזה יום יומיים בכל מיני משחקים ואפליקציות - ואז תעבור לאוברקלוק. 826 זה קצת גבולי לסוג הזכרון שעל הכרטיס שלך, כרטיסים בודדים עם כזה מגיעים למהירות כזאת (המקורית היא 700 ולא 800 כמו שאמרו לך. כדאי קצת להזהר ממה שאומרים לך פה - לא כל אחד פה איינשטיין  - ולמעשה אך אחד לא  ;) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את מהירות הליבה ל325 , ואת הזיכרונות תשאיר ככה , הבעיות שנוצרות זה בעיקרון בגלל קירור\מתח , אבל לפי מה שאני רואה זה מתח או הגבלה פיזית של הכרטיס...

אני חושב שזה FAIR ENOUGH לבנאדם שקנה כרטיס ב1400 וקיבל כרטיס ב1800 :)

עריכה : אני יודע שהמהירות זיכרונות היא 700 , אבל יש כרטיסים מסויימים שבאים עם 750(XFX למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי תודה, אני אתחיל שלב שלב.

במידה ואני ארצה להעלות מתח , אם זו הגורם לפריזים שחוויתי אחרי ה OC .

איך אני בודק את המתח הנוכחי ואיך אני מעלה אותו לפי הצורך?

אפשר להעלות אותו דרך הביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להעלות מתח לכרטיס מסך זה רק במוד פיזי , יענו הלחמת נגדים על הכרטיס... , ואני לא חושב שתרצה לסכן את הכרטיס שלך... , ואני גם מאמין שבמצבו הנוחכי הוא מספיק טוב בשבילך.

אתה בטוח ב100% כי קראתי איפשהו שאפשר לעשות את זה דווקא בלי HARDMODE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...