Pentium 4 2.0AGhz 512KB Cache - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pentium 4 2.0AGhz 512KB Cache

Regev

Recommended Posts

תודה על התשובות , אבל עדיין לא הבנתי הכל

מה זה LATANCY?

למה ליד הRDRAM כתוב 2 ערוצים? זאת אומרת שתי "מקלות" של זכרונות , זאת אומרת שלמעשה RDRAM PC800 צריך להביא רוחב פס של 3.2 לחלק ל2 ? ורק בגלל שיש שתי סטיקים של זכרונות הוא מכפיל את רוחב הפס?

ועוד משהו אחד קטן , אפשר הסבר קצר על הביט , מה הוא בעצם עושה והאם זה קשור לביט של המעבד , כי שמעתי שהאמר של יהיה ב64 ביט , זה קשור?

עכשיו הDDR נראה הרבה יותר משתלם מאשר RDRAM

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היום לדעתי - לכל מי שלא מתכנן אוברקלוקינג - RDRAM PC-800 - אחלה זכרון ועולה קצת יותר מ-PC2700 .

רוצים לשמוע בדיחה: דודה שלי קנתה את המפרט הזה:

[glow=Yellow, 2, 300]

Intel Pentium 4 1.5Ghz, 128MB SDRAM, 20GB 5400RPM, 2 MX200 64MB , NO Monitor, x52, Midi ATX for P4.

[/glow]

:D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

הצעות לשיפורים (לא מחשב חדש...)

המחשב עובד חרא יותר גרוע משלי - CELERON 266, 128MB SDRAM, 20GB 5400RPM' VOODOO 3 16MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בילבלתם אותי לגמרי ;D אם רוצים לעשות o/c אז 2700 ואם לא אז עדיף לp4 rdram ?

לא, RDR1066 מציג ביצועי OC זהים לאלו של ה2700..ובביצועים האחרים-אוכל אותו..אם יש תקציב- רקRDR ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בילבלתם אותי לגמרי ;D אם רוצים לעשות o/c אז 2700 ואם לא אז עדיף לp4 rdram ?

לא, RDR1066 מציג ביצועי OC זהים לאלו של ה2700..ובביצועים האחרים-אוכל אותו..אם יש תקציב- רקRDR ;)

אתה היחיד שאומר (וחוזר ואומר) את זה... מאיפה אתה יודע???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם- קריאת ביקורות ו"חקריה" בנושא..

תראה, אם תעיין בפורום תראה שאני בעצמי קונה מערכת מבוססת נורת'ווד בזמן הקרוב- אי לכך הסתובבתי קצת ברשת קראתי השוואות, פורומים בחו"ל...u know- בעיקרון עם כל RDR 1066 אתה יכול לעלות עד לFSB של 200, לשנות את המכפיל ל3 ולהגיע לזיכרון של 1200, אין RDR 1066 שלא יעמוד בכך- הבעיה תהיה חום המעבד ואופן הקירור שלו...

לאן מגיעים היום עם 2700 טוב? FSB של 190? 200? הRDR יכול לעמוד גם במשימה..וביתרון גדול בביצועי הזיכרון וברוחב הפס שלו על פני הDDR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...