היתי היום בחנות וזה המפרט שהציעו לי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היתי היום בחנות וזה המפרט שהציעו לי

yoakall

Recommended Posts

ספק ג'נרי זה ספק לא של חברה ועלום שם, בערך מספק חצי ממה שרשום עליו, אם רשום 500 וואט במקרה הטוב הוא יספק 300 אם בכלל

ספק ממותג זה של HEC או TT או ANTEC שמה שרשום עליהם באמת הם מספקים ואין להם עליות מתח וירידות, בדרך כלל ספק ג'נרי שנשרף שורף עוד חלקים וספק ממותג לא, אבל היו מקרים שכן אבל אחדים לעומת הג'נרים

יש הרבה חנויות, זיגזג למשל שזה במרכז ליד תל השומר

www.zigzag2000.co.i

www.ksp.co.il שיש להם סניפים בראשון לציון (יש לא מרוצים מהשרות וגם אחריות קצרה עם מחירים זולים)

יש ברמת גן

www.logicpc.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים הם שמים רכיבים שעברו תיקון או משהו

שמועות Refurbished בתעשיה הזאת זה מחלה קשה, גם על KSP אומרים את זה ואני עד לכך שאין להם חלק אחד כזה..

אין מה לעשות, דילרים וחנויות לא מסוגלים להתמודד עם המחירים הזולים של הרשתות הללו ומפיצים עליהן שמועות כוזבות.

גם אני שמעתי זאת על אייבורי, וגם שמעתי דילר אומר לחבר שלו בטלפון ש-KSP מוכרים משומש כשהחבר שלו יושב מולי..

שתי הרשתות נשבועות שלא יתקרבו עם מקל לציוד שכזה, עד כמה הן אמינות אני מניח שכל אחד יצטרך לשפוט בעצמו.

אלא אם כן יצא לכם להתקל בעצמכם בציוד משוחזר. ולא שמעת מחבר, אלא ראיתם ווידאתם במו עיניכם - אתם מוזמנים לשתף.

אבל "שמעתי ש.." לא תופס כאן.

תמיד אפשר לקחת את המספר הסידורי של המוצר ולפנות אל היצרן במייל בשאלה אם המוצר עבר שחזור או מתי הוא יצא מהמפעל.

אגב - אני משוכנע שהבחור באייבורי הציע לך ספק כח ג'נרי, תשאל אותו מה הדגם והחברה ונראה מה הוא יגיד.

וחוץ מזה יש תחליף דיי טוב ל-9800P בתקציב דומה כרגע בארץ, ה-6800LE של Point Of View בסביבות ה-1400 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההסבר עם הספק.. ;)

היתי גם בksp בת"א והם נראו לי ממש על הפנים השירות היה לטעמי יותר גרוע מבאיבורי.. והמחיר ב500 ש"ח יותר..

מחר אני מתכוון באמת לנסוע לזיגזג ואלי גם ל"לוג'יק פיסי" אלה חניות שאני גם מכיר וגם בפורומים פה מדברים בעיקר עליהם..

יש עוד משהו שאני צריך לדעת לפני שאני הולך..?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...