צורבי DVD ומה שמסביב - עמוד 31 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD ומה שמסביב

Gnome

Recommended Posts

• תגובות 554
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, אני מתרשם שאין חשש לקנות את ה-3550A במקום 3540A, שהולך ואוזל.

אישית, אני מעדיף לקנות את 3550A בחנות שאני מכיר, מאשר להתעקש על 3540A ולשלם על זה בדאגות ובשיחות טלפון עם טיפוסים מתחכמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BenQ 1640...

הכי זול שהיה בזאפ: http://www.skypc.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=168

אם למישו יש יותר זול שיראה פה...

וסה"כ איך החנות הזאת סקיי פי.סי ? זה בטוח לקנות משם?

למה אף אחד לא עונה לי? ? ? ?

עוד שאלה: איך זה שצורב על רמה כמו הBENQ בקושי קיים במלאי של החנויות פה בארץ...בחיי כנסו לזאפ תראו יש אותו כולה באיזה 4 חנויות...מה נסגר??

זה מאכזב לאללה שהצורב הכי טוב בשוק הוא גם הכי פחות זמין...

וגם כן KSP האלה... דווקא עכשיו הם הפסיקו למכור את ה 3540 (שכבר עמדתי לוותר על ה BENQ ולהתפשר על ה NEC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אף אחד לא עונה לי? ? ? ?

עוד שאלה: איך זה שצורב על רמה כמו הBENQ בקושי קיים במלאי של החנויות פה בארץ...בחיי כנסו לזאפ תראו יש אותו כולה באיזה 4 חנויות...מה נסגר??

זה מאכזב לאללה שהצורב הכי טוב בשוק הוא גם הכי פחות זמין...

וגם כן KSP האלה... דווקא עכשיו הם הפסיקו למכור את ה 3540 (שכבר עמדתי לוותר על ה BENQ ולהתפשר על ה NEC)

אף אחד לא עונה כי אסור לתת חוות דעת על חנויות... הצורב לא קיים בהרבה חנויות כנראה בגלל שהוא יקר ו/או שהיבואן שלו לא מפיץ אותו בצורה טובה. אם יש לך את הכסף אז שווה לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא עונה כי אסור לתת חוות דעת על חנויות... הצורב לא קיים בהרבה חנויות כנראה בגלל שהוא יקר ו/או שהיבואן שלו לא מפיץ אותו בצורה טובה. אם יש לך את הכסף אז שווה לקנות אותו.

באמת? מה אסור לדבר על חנויות פה? לא בקטע של להוציא שם רע לחנות, אבל אם למישו היה נסיון רע עם חנות כלשהי למה לא מגיע לאחרים לדעת על כך?

בעניין ה BENQ... משתלם לקנות אותו ב 290 ש"ח ? מישו מכיר חנות שמוכרת ביותר זול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש במשרדיה את ה 3540 בשחור, ב 269 שקל, כולל משלוח אקספרס עד הבית.

הזמנתי את הצורב הנ"ל ע"פ המלצתך.

היום הוא הגיע, בחשבונית NEC 3540A...אני פותח אותו ומסתכל הפלא ופלא על הצורב כתוב ND-3550.אני מתקשר, והאיש אומר לי באדיבות שאזל להם המלאי, וקיבלתי צורב "חדש יותר שצורב ב-50 במקום ב-40 וזה יותר טוב" .

לבטל את העסקה ?

אני כבר התכוננתי עם קושחות והכל..overspeeding bitsetting וכו' וכו'..

כל האופציות הנ"ל נתמכות? איך איכות הצריבה של ה-3550 ?

בהנחה שזה לא כרוך ביותר מידי בלאגן ושיש באפשרותי להשיג את ה-3540, הוא עדיף ?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין סיבה להחליף אותו למרות שהאיש לא מבין על מה הוא מדבר :).

עריכה:

רק להבהיר את הרשום לעיל, נכון שה FW של ה 3540 בשלה, אבל, לפחות לפי הבנתי ליגי ודי עובדים על זה עכשיו, ואת ה 3550 אפשר יהיה להפוך ל 4550 כולל תמיכה ב ככה שכנראה שיהיה נחמד:

http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=154457

http://liggydee.cdfreaks.com/page/3550/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חיברתי אותו וצרבתי איתו, אני כנראה אשאר איתו :)

הוא לא רע..

מה ההבדל בין הגירסאות המקורית לאלה של ליג'י ודיי bitsetting version, זה נותן לי פשוט יותר אופציות בביטסטינג ?

כמו כן, מה ההבדלים חוץ מאיכויות הצריבה בין ה-3540 לבין ה-3550, במהירויות\פונקציות\תמיכה בפורמטים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...