צורבי DVD ומה שמסביב - עמוד 21 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD ומה שמסביב

Gnome

Recommended Posts

זה מה יש כרגע. מהירות עם איכות טובה (NEC 3500A) לעומת איכות מעולה ו . החלטה קשה למרות שמה שלא תחליט תהיה מבסוט.

אם אינך עושה גיבויים יומיים, או על בסיס קבוע אז NEC3500A. השנתיים אחריות של ה NEC גם חשובות מאוד.

אני חייב לציין שהNEC3500A הוא לא משהו בקריאה של דיסקים רגילים, ואם הם שרוטים אז יש הרבה סיכוי שלא יצליח לקרוא אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 554
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חייב לציין שהNEC3500A הוא לא משהו בקריאה של דיסקים רגילים, ואם הם שרוטים אז יש הרבה סיכוי שלא יצליח לקרוא אותם.

כן גם אותי מעניין על סמך מה אתה אומר את זה (חשוב לדעת אם זה באמת נכון), האם הכונן יתן לי ביצועי קריאה כמו שדיברת עליהם נחותים יותר מכל כונן אחר ממוצע שקיים במחשב בכל בית בימינו - כאלו שאנחנו פשוט משתמשים בהם בלי לחשוב או לבדוק את כל ה"מדדים האלו" ובלי להתייחס לכל פיפס קטן כסטיגמה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכירים.

למה כשיש אחלה צורבים אחרים במחירים טובים?

אני לא יודע, בגלל זה אני שואל אותכם

אני בכלל לא מבין מה זה אומר +R\-R וכל זה.. מישהו יכול להסביר לי איך אפשר להבין נתונים של צורב DVD?.

אה כן וזה עולה 380 שקל :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ... מעניין

זה דיסק 4X שנצרב באפריל 2000, בעל מספר לא מבוטל של שריטות וסימני אצבעות (לא ממש נואש, אבל כמויות מכובדות). הדאטא הועתק למחשב בלי בעיה, אלו תוצאות הבדיקה (בזמנו נצרב עם TEAC 8X SCSI)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיקת קריאה שעשו CDRINFO. אין ספק שחלק לא קטן מבעיות הקריאה של ה NEC ב DVD תוקנו:

NEC drives were known to be bad readers, and their DVD error correction capabilities were limited. We were happy to see that NEC improved DVD error correction with their new ND-3500A, making it a very good reader for problematic media.

http://www.cdrinfo.com/Sections/Reviews/Specific.aspx?ArticleId=10711&PageId=3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אנשים,

אני מתכוון לקנות צורב דיוידי חדש כי הפיוניר A05 שלי נדפקקקקקק..

השאלה שלי איזה מהבאים כדאי:

LG GSA-4160B

או

Pioneer A08 ?

מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם ?

למישהו יש ניסיון עם כוננים אלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות קריאה של מדיות CDR ו CDRW [glow=red,2,300]צריבה ישנה [/glow] (בעבר) וצריבה חדשה - עתידית בצורבי חדשים ???

ההתלבטות ==> רכישת צורב CDR חדש או, צורב חדש ?

אחד מהשיקולים המרכזים : א. איכות הקריאה והצריבה של מדיות CDR ישנות, שנצרבו בעבר, שצרובות בחלקן, ואני מעוניין להמשיך לכתוב עליהן ולקרא מיהן המדיות מאיכות בינונית ומטה

ב. איכות הקריאה והצריבה של מדיות CDR חדשות - שיצרבו בעתיד - מאיכות בינונית ומטה

קראתי בעיון ובעניין רב בשבועיים האחרונים את רוב החומר שמתפרסם באתר זה ובפורומים וביקורות בנוגע לצורבי DVD

לאחרונה נתקלתי בדיון מעניין מאד בפורום זה בין מספר כותבים על מה מעניין את המשתמש המצוי או "רוב האנשים"

ובכן אני לא יודע בוודאות אם השאלה שאציג בפניכם מעניינת הרבה אנשים, לעניות דעתי - הגיוני שכן, לדי הרבה אנשים, אבל . . .

לא קראתי התייחסות לנקודה זו, שהיא מאד חשובה בעניי !

ברשותי כמות לא מבוטלת של דיסקים CDR שלא סגרתי את המדיה שלהם, ואני מוסיף להם מידי פעם קבצים נוספים !

כמו כן פעמים רבות אני קורא מהם, חלקם הגדול כבר די שחוקים ואף שרוטים !

רוב הביקורות והמאמרים וכן הפורומים דנים בעיקר במהירות הצריבה - שאותי לא מעניינת - כמו כן דנים באיכות הצריבה של

מדיות + ו - DL ועוד, שאלות חשובות בהחלט.

יחד עם זאת לדעתי אנשים רבים עדיין ישתמשו בצורב ה גם לצריבת CDR (חדשים) וגם להמשך צריבת CDR ישנים .

חסרה לי התייחסות מקצועית או רכילותית לפחות, ליכולת המשכיות קריאה וכתיבה של מדיות CDR שהחלו להצרב בצורב CDR ישן,

וכעת ההמשך צריך להעשות בצורב ה DVD החדש ;

באיזה איכות מתאפשר בצורב ה DVD החדש ? והשוואת יכולות של צורבי ה DVD החדשים לסוגיה זו ? ! ? !

כמו כן מה היכולות ואיכות - לא המהירות - של צריבת מדיות CDR חדשות באיכות ממוצעת ומטה ?

השאלה עולה כי - ואשמח לעיצה מועילה גם בנושא זה -

ה CDR/RW שלי בן כ 4 שנים מהדור של מהירות 4X4X32 של ACER

הבעיה שהמחשב עולה הוא בכלל לא מכיר אותו עוד ברמת הבסיסית ביותר, עוד לפני עליית ה וכמובן גם אחרי, הוא לא מזהה את הכונן כלל

אם אני מנתק את הכונן לכמה ימים גם מכבל הכוח (חשמל) וגם מכבל הנתונים ואחר כך מחבר הכל מחדש המחשב מכיר את כונן הצורב, ואפילו

צורב וקורא היטב לכמה BOOT ים - ואז שוב מאבד את הקשר עם הכונן.

טכנאי בדק את המחשב פירק וכו' וייעץ לי לקנות כונן חדש - כלומר לדעתו הצורב בשלבי גסיסה מתקדמים . . .

כעת ההתלבטות

אני מסוגל כרגע כלכלית להוציא 500 - 600 שח לצורב DVD, אבל עדיין רוב הצריבות הלא כל כך רבות שלי, עד כ 5 דיסקים בשבוע

יהיו על מדיות CDR חדשות או המשך כתיבה על CDR ישנים הצרובים בחלקם. ומעט מאד יחסית על DVD + או -

האם לרכוש צורב CDR ואם כן איזה ? או לרכוש צורב DVD - מהירות צריבה לא חשובה לי ; הפרש ה 300 שח בינהם לא יגרום לי פשיטת רגל

[glow=red,2,300]אבל "תאימות לאחור",של צריבות שנעשו בעבר, ואיכות צירבה וקריאה עתידית של CDR חשובה לי ביותר[/glow]

אני פתוח לשכנוע - אבל אני נוטה לרכישת צורב DVD .

מכל הצורבים של DVD המדוברים והמוצעים ניראה לי ואשמח ואודה על תיקון,

(למשל ללכת על צורב CDR מסוים, או צורב DVD אחר)

ובכן נראה לי שההתלבטות היא בין NEC 3500 ;LG 4160B; והפיוניר .

אודה לכם מאד על התייחסות עניינית ומקצועית, כולל אם יש הפניה לאתרי ביקורת, אבל גם ניסיון פשוט של אנשים שבדקו את הנושא

של מדיות CDR חדשות מאיכות ממוצעת ומטה, וכן [glow=red,2,300]חשוב מאד על ישנות[/glow] שהמשיכו לכתוב עליהן מידע חדש ולקרא מהן מידע ישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין,אין לך סיבה לקחת צורב דיוידי אם כל מה שמעניין אותך זה CDR\W,צורבי דיוידי (במיוחד הנק 3500) תומכים טוב מאוד בצריבה על דיסקים רגילים (CDR) ואין שום סיבה שלא תוכל להמשיך sessions.

אם קראת בעיון מה צורב דיוידי מסוגל לעשות ועדיין אתה חושב שתשתמש בו בעיקר לצריבת דיסקים רגילים וכמעט בכלל לא לדיסקים דיוידי אז חבל על הכסף,עדיף לקנות צורב רגיל פשוט (ממליץ על ה לייטאון).

אם התקציב שלך הוא 600 ש"ח אני חושב שאם תרצה תוכל גם להשיג את שניהם,ז"א גם צורב רגיל וגם את הנק במחיר הזה,הסיבה שאני נותן לך את האופציה הזו היא משום שעדיף לא לצרוב דיסיקים רגילים על צורב דיוידי,אני חוזר "עדיף" לא "אסור" או שום דבר כזה מהסיבה היחידה: שחיקה.

לי יש צורב רגיל וצורב דיוידי,דיסקים רגילים אני צורב בצורב הרגיל,ודיסקים דיוידי ב-נק שלי.

אם אתה מתעקש ללכת רק על אחד מהם,אז הייתי ממליץ לך על צורב דיוידי...דיסקים רגילים תוכל לצרוב ואם תרצה יהיה לך גם אפשרות "בונוס" לצרוב דיוידי,אין שום דבר רע בזה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...