צורבי DVD ומה שמסביב - עמוד 19 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD ומה שמסביב

Gnome

Recommended Posts

• תגובות 554
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זאת כבר הגזמה.

RIP~חצי שעה

SHRINK~40 דקות

BURN+VERIFY~חצי שעה

מה שאומר שיש לך שעה וחצי-שעתיים.

גם מאוד תלוי במערכת שלך, על 3 זה לקח לי איזה 5 שעות, על 4 אני משוכנע שזה ייקח עוד פחות.

המספרים שנתתי הם על המחשב שבחתימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל CYRON

הפיכת סרט לאיכות כולל AC3 לוקחת בממצוע 7-12 שעות כולל הכל תלוי באורך הסרט

אז תחליט בעצמך

אתה מדבר על הפיכת AVI ל וגם אז זה צריך לקחת הרבה פחות אלא אם כן ה SETTING שאתה משתמש בהם לא נכונים או שהמחשב שלך איטי.

זאת כבר הגזמה.

RIP~חצי שעה

SHRINK~40 דקות

BURN+VERIFY~חצי שעה

מה שאומר שיש לך שעה וחצי-שעתיים.

גם מאוד תלוי במערכת שלך, על פנטיום 3 זה לקח לי איזה 5 שעות, על פנטיום 4 אני משוכנע שזה ייקח עוד פחות.

המספרים שנתתי הם על המחשב שבחתימה.

אתה מדבר על  גיבוי סרט ארוך עם כווץ רציני מאוד

שלום,

התקנתי אתמול את PIONEER DVR-107D שמשהו קנה לי בארה"ב.  לאחר ההתקנה הסתכלתי ב- device manager כיצד הוא מוגדר וזה מה שראיתי:

Pioneer -RW DVR-107D SCSI Cdrom Device

מה בקטע של SCSI כאן?  המכשיר הזה הוא IDE לא?   אינני מכיר בכלל חיבורי SCSI.  האם החיבור של SCSI זהה לחיבור של IDE ?

במחשב שלי יש כרגע:  CD, צורב CD, שני HD ואת הDVD החדש חיברתי בעזרת כרטיס הרחבה של IDE אתו גם קניתי באותה הזדמנות. 

ניסיתי להשתמש בתוכנת NERO אבל כאשר אני נותן פקודת צריבה הוא מנסה לגשת לצורב CD ולא ל-DVD.  חוץ מזה, כאשר אני מכניס מידיה חדשה לצורב DVD לא נפתח שום חלון שמזהה את זה (מה שקורה כאשר אני מכניס מידיה CD-R לצורב CD)

מה לעשות?

תודה

1) מה שאתה מתאר די מוזר. אף פעם לא עבדתי עם כרטיסי הרחבה ל IDE. אתה בטוח שזה כרטיס IDE ולא SCSI?

2) קודם כל תעיף את ה CD, ושים את צורב ה DVD יחד עם צורב ה CD על אותו IDE כאשר צורב ה DVD כמאסטר וצורב ה CD כ SLAVE. תשתמש בצורב ה CD גם כקורא דיסקים. כשאתה מתקין אותם תשתדל שיהיה מרווח של לפחות קומה אחת מתחת לצורב ה DVD כי צורבי DVD יכולים להתחמם הרבה יותר מ CD או צורב CD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

בתקווה רבה, אני קונה היום את הצורב של LG , דגם 4120B...

אני קונה מ-KSP בת"א.

השאלה שלי היא בקשר למדיות:

ב-KSP מוכרים 10 מדיות -R של Fortis ב-35 שקל.

עכשיו, המחיר מאוד מחשיד ונראה לי שהדיסקים באיכות מאוד ירודה. אני מסיק את זה רק בגלל המחיר. יש סיכוי שהם בסדר.

לכן השאלה שלי:

יש למישהו ניסיון עם פורטיס ועם הצורב הזה?

הדיסקים האלה שווים את המחיר הזה? הם מחזיקים מעמד טוב?

המטרה העיקרית שלי בצורב היא לצרוב קבצי AVI כ-DATA. פשוט להשתמש במדיות כאילו הם HD לכל דבר.:-P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שלא קראת את התרד הזה...

פורטיס=זבל, תתרחק.

תקנה SILVERLINE ב COMPIL ב 5-6 ש"ח, או אם יש לך להשקיע תקנה VERBATIM באופיס דיפוט ב 8 ש"ח.

בכל מקרה, לפני שאתה נכנס לעסק, תקרא את כל התרד הזה, מההתחלה ועד הסוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...