צריך עזרה למפרט , בתור מחשב שני - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה למפרט , בתור מחשב שני

tal h

Recommended Posts

הבנתי...

1. מה נותן לי ה E ? מה ההבדלים שאין ברגיל, והאם יקר יותר?

2. מבחינת גלישה אני לא חושב שאני ירגיש הבדל בין ה LAN וגיגה. אני טועה?

3. נראה לי שאני ייקח את הלוח הזה, וישים עליו 4 2.8 - זה יהיה שילוב טוב, לא כן?

4. לגבי כרטיס מסך- אני רוצה את אחד ה 9600. יש לי כבר XT אך הוא יקר לי שוב.

ה PRO יתן לי תמורה טובה? יש משהו אחר אולי ? (ATI או אסוס?)

5. לגבי תאימות של - איזה אתה חושב ייהיו זולים וטובים שיתמכו בלוח הזה? (בלוח השני יש לי קינגסטון).

תודה לך ושבת שלום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 - הE מוריד חיבור IDE אחד ומוסיף שני חיבורי SATA, הוא נותן תמיכה בסאונד של עד 7.1 ערוצים במקום 5.1, הוא מוסיף כניסת S/PDIF והוא בא עם באנדל יותר גדול.

2 - הצוואר בקבוק במקרה הזה הוא חיבור האינטרנט שבא במהירויות של עד 2Mb. לכן חיבור רשת של 100Mb לא יהווה צוואר בקבוק.

3+4 - כמובן שלשים P4 זה השילוב הכי טוב, אבל כדאי לשקול לקחת וכ. מסך יותר טוב. הPro זהה לXT פרט למהירויות שעון.

5 - קח A-DATA - הם זולים והם יספיקו למטרות של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לגבבי ה 7.1- איך הגיוני שב P, יש 7.1, ובלוח שיש לי C שהוא טוב יותר יש 5.1 ?

2. אז ה "גיגה לאן" זה סתם הטעיה....?

3. הסלרון חלש יותר, נכון שזול אך לא יודע בכמה הוא "יחליש" את המחשב לעמת .

4. לגבי הכרטיס מסך- אם ה PRO דומה ל XT אז למה ה XT יקר ממנו בהרבה?

מה ההסדלים חוץ ממהירות השעון? ומה נותן לי מהירות גדולה יותר? יותר כוח?

שוב, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) הלוח שלך לכאורה טוב יותר בציפסט. הלוח שאני הצעתי לך יותר טוב בפיצ'רים (או בתוספות). לדוגמא ל P4PE DELUXE יש הכנה ל WIRELESS מה שאין בלוח שלך למיטב ידיעתי. האמת שההבדל בין 865 ל 875 די קטן בכל מקרה וחברות כמו אסוס שמאפשרים להפעיל PAT על לוח של 865 (שזה לכאורה תכונה הקיימת רק ב 875) הופכות את הביצועים לזהים ואו טובים יותר.

תסתכל בהשוואה הזאת ותראה את ההבדל בין 865 (הלוח שאנחנו מדברים עליו) לבין האביט IC7 שהוא לוח מהיר המבוסס על 875. בלי הפעלת ה PAT האביט לוקח (גם, לא ממש תרגיש את ההבדל) אבל כשמפעילים את ה PAT על האסוס 865 הוא יהיה מהיר יותר. אין שום סיבה לקנות היום אסוס עם 875.

http://www.digital-daily.com/motherboard/asus-p4p800-e/index06.htm

2) לא - זה לא הטעיה. תלוי למה אתה מחבר אותו ובאיזה קצבי העברה מסוגלים לתמוך המחשבים.

3) בעבודה משרדית לא יהיה הבדל גדול בין סלרון D לפנטיום. במשחקים, כרטיס המסך קובע יותר מהמעבד בגלל שהוא זה שאמור לעשות את רוב העבודה כך שסלרון D עם כרטיס מסך חזק יתן יותר (למשל 9800 פרו) ביצועים במשחקים מאשר פנטיום 4 עם כרטיס חלש יותר (למשל 9600פרו).

תסתכל פה ותראה שהביצועים של הסלרון D באופיס ואינטרנט שקולים פחות או יותר לסדרת הפנטיום 4 במהירות 2.4. לאינטרנט ואופיס זה יותר ממספיק. ההבדלים מתחילים להיות גדולים במשימות הרעבות לכושר עיבוד כמו רינדורים וקידודים וכו'...

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/celeron-d_11.html

4) ה XT נותן לך בגלל המהירות קצת יותר כוח. אם אתה רוצה קפיצה אמיתית בביצועים שים 9800פרו במקום להשקיע במעבד. את ההבדלים בביצועים תרגיש ככל שהרזולוציה גבוהה יותר וככל שתפעיל יותר פילטרים.

תסתכל למשל פה:

http://graphics.tomshardware.com/graphic/20031229/vga-charts-13.html#unreal_tournament_2003

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו, איזה הסבר מעמיק,תודה.

אגב המחשב ישמש לרנדור, ככה שחשוב לי מעבד .

לגבי כרטיס מסך- אני עובד ברזולוציה של 1024X1280, זה יהווה בעיה ב 9600 PRO?

כמה ההפרש בין 9600 ל 9800?

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל הוא בטח יקר הרבה יותר, לא? (אני לא מתכוון לשחק על המחשב הרבה. כרגע, תצחק, עוד לא שיחקתי בכלל במחשב משחקים! אולי עוד כמה חודשים, מקסיום ניד פור ספיד...).

אגב, חשוב לי מאוד שיהיה . או לפחות TV OUT לסרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייב להיות קשר בין הרזולוציה בה אתה עובד באופיס לרזולוציה בה אתה משחק. אתה יכול לעבוד באופיס ב 1024X768 ולשחק ב 800X600. ה 9800פרו עולה 1360 שקל בלוג'יק ויאפשר לך לשחק ברזולוציות גבוהות יותר, רמת פרטים גבוהה יותר, ועם יותר הפעלות של פילטרים. לגיימרים נלהבים זה חשוב, וכמובן תלוי גם במשחק המדובר.

http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=4173

יש לו TV OUT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם ככה זה מיותר לדעתי...

לא רק שאני לא כבר, אי בכלל לא , מעולם לא שיחקתי משחקים במחשב, ולפחות כרגע אין לי זמן...

אולי בחודשים הקרובים קצת UNDERGRUOND, ואולי סימולטורים של , וקצת מירוצים. לא יותר...

כלומר ב 9600 פרו מהווה בחירה טובה בשבילי?

(מעדיף את משפחת הרדאון)

אגב לא מצאתי בזאפ את ה PRO, יש רגיל אם איני טועה.

מה המחיר נכון לעכשיו של 9600 פרו? ו XT?

תודה לכם, שבת שלום ותהנו למי שיוצא לבלות היום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...