ציוני הפסיכומטרי כבר כאן! זהו תראד פסיכו אוקטובר 2004! כנסו - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציוני הפסיכומטרי כבר כאן! זהו תראד פסיכו אוקטובר 2004! כנסו

Xt

Recommended Posts

89 הוא גבולי בתור עתודאי בחשמל. אבל בהחלט אפשרי.

לבחור שאמר כלכלה. אתה חייב להבין שלעתודאים (ובמיוחד במקצועות כאלו שהם פחות רגילים) הסכם הוא שונה מאוד מאשר אניים רגילים. לפעמים הרבה יותר גבוהה. לפעמים הרבה יותר נמוך (אם לצבא יש תקנים ולא הרבה רוצים ללמוד את זה) - הדבר היחידי שאפשר לעשות זה להירשם ולקוות לטוב.

תנסו להיכנס לפורום עתודה בתפוז ולשאול שם. יש שם אנשים מרוב ההפקולטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמממ, זה:

וכן, אני רציני (התמונה לא סתם בשביל היופי).

מה הממוצע בגרויות שלך? כמה יח' עשית בכל דבר? או שאתה חרשן מאוד+חכם במידה בינונית, או שאתה חכם מאוד+חרשן בינוני. אי אפשר לקבל 800 בלי ללמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח הרגתם אותי!! לפי איך שזה נראה יש כאן אנשים ! שעדיין בבית ספר ,וכבר עכשיו חושבים על זה !! אלוהים מה נסגר איתכם :)!?!?

יא צעירים !... תעשו חיים כל עוד אתם יכולים !..:\ אתם כאלה לא מובנים !!

תסגרו עיניין אתם וכל החישובים שלכם !:)

לי יש 700 וזה מספיק לי !!!!:) תאמינו לי ! ישבתי כמו שלא ישבתי בחיים שלי !!! למדתי כל כך הרבה ! כך שזה אומר שזה מספיק ואפילו יותר מידיי חחחח :) אין מצב שאני עושה את הקקה הזה שוב וגם אתם לא צריכים חחחח ("במידע ואתם שואלים למה :)? אז ככה כי אני אמרתי :lol:) ! :nono: :nono: :nono:

יש ?:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממוצע בגרויות אני עוד לא ממש יכול להגיד לך (אני עכשיו בי"ב)...

בעקרון אני עושה 5 מת', אנגלית ופיסיקה + 5 אלקט' + 5 פרויקט (ד"א, זה כמו דארק ופורשי).

ב-5 אלקט' כבר יש לי 99 או 100.

אני מקוה שהפסיכו יציל אם תהיה לי נפילה באיזה בגרות חשובה... :silly:

אה, ולקחתי קורס פסיכומטרי של קידום.

drumtroll85, סכם 96?! jeesh....

כמה פסיכו וממוצע בגרויות?

(האם סכם שך 89 מספיק על מנת להתקבל לחשמל בטכניון?)

לכל מי שמעוניין לדעת: טבלת מקצועות ודרישות סכם בטכניון (מתוך האתר של הטכניון - שם גם יש מחשבון סכם)

נ.ב: אני חושב על ללכת לפסגות... תלפיות נראה לי מסגרת מעצבנת מדי (מדים, מסדרים ושמירות בקמפוס + לימודים רק בירושלים + תואר טפשי במת' ופיסיקה), ועתודה סתם לא מבטיח תנאים טובים (שיבוץ למשל) בשירות.

אבל נראה, אני עוד לא יודע על זה מספיק, ויש לי זמן עד שאני אצטרך להחליט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלפיות נראה לי מסגרת מעצבנת מדי (מדים, מסדרים ושמירות בקמפוס + לימודים רק בירושלים + תואר טפשי במת' ופיסיקה)

התואר אולי הוא לא הנדסה, אבל אני לא חושב שאחרי שתסיים את הצבא ותגיד שהיית בתלפיות מישהו באזרחי ישאל אותך איזה תואר עשית...

הלימודים על מדים, זה נכון, אבל אל תשכח שזה ה3 שנים שלך, את כל ה5 שנים אחר כך אתה עושה בקבע, על כל המשתמע מזה... (תנאים, כסף).

ללמוד בירושליים. רחוק מהבית. מקום מדהים. אבל יש חיסרונות ויתרונות.

ולא נשכח את הקורס צניחה :lol:

הדבר שמשך אותי שם היה שאר הלימודים. יש לך שם קורסים בהיסטוריה, מדעי המדינה וכו, ויש אפשרות לצאת לשנתיים פיקודיות ביחידת שדה אחרי הלימודים ולפני שמתיישיבים על התחת מול מחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התואר  אולי הוא לא הנדסה, אבל אני לא חושב שאחרי שתסיים את הצבא ותגיד שהיית בתלפיות מישהו באזרחי ישאל אותך איזה תואר עשית...

הלימודים על מדים, זה נכון, אבל אל תשכח שזה ה3 שנים שלך, את כל ה5 שנים אחר כך אתה עושה בקבע, על כל המשתמע מזה... (תנאים, כסף).

ללמוד בירושליים. רחוק מהבית. מקום מדהים. אבל יש חיסרונות ויתרונות.

ברור שהתואר לא כזה קריטי, אבל אתה הולך ללמוד אותו שלוש וחצי שנים, ואני מעדיף ללמוד משהו שמעניין אותי, ולא מת'...

ונכון שזה כאילו השירות הסדיר, אבל בכ"ז, אתה צריך לעשות את כל הדברים האלה בקמפוס, בין אנשים "נורמליים"...

ואני ממש ממש לא מתלהב מללמוד בירושלים - גם אוניברסיטה שבנויה בצורה מעצבנת (קמפוסים מפוזרים בעיר), גם זה ירושלים (רחוק וכאלה ;)), וגם כי אני רוצה טכניון...

ולא נשכח את הקורס צניחה :lol:

ואת הסדרות חילות בכל הצבא (כולל חי"א, ים, שריון, תותחנים...)

הדבר שמשך אותי שם היה שאר הלימודים. יש לך שם קורסים בהיסטוריה, מדעי המדינה וכו,

דווקא זה מינוס בשבילי. זה אולי מעשיר וכאלה, אבל זה כ"כ לא מעניין אותי...

בכל מקרה, קודם שנתקבל בכלל, ואחרי זה אני אשקול את זה עוד פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לתואר, אתה לא חייב לקחת תואר במתמטיקה. לפני שנתיים, כשאני בדקתי, היו 3 אפשרויות - מדעי המחשב, מתמטיקה ופיזיקה, וכל אחד הרכיב את התואר לעצמו (רק תואר במדמ"ח, דואר ראשי בפיזיקה ותואר משני במתמטיקה, דו ראשי ואפילו פגשתי איזה 2 משוגעים לא נוקמאליים שלקחו תלת ראשי...)

כן, זה ירושליים ולא טכניון שזה חיסרון, אבל הקמפוס שם יפייפה, ואלך תשכח, שם יש בנות :lol:

בקשר לזה שיש בירושליים 2 קמפוסים נפרדים, זה לא נורא. כי זה מחולק לחלק ריאלי וחלק הומאני ככה שכל הקורסים ההנדסיים באותו קמפוס (מצד שני, השמועות אומרות שבקמפוס הזה אין הרבה יותר בנות מבטכניון).

בכל מקרה, שיחקת אותה עם הציון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלת ראשי?!

אנשים יורדים מהפסים...

כאילו, דו ראשי נשמע להם קל מדי? :s07:

כן, זה ירושליים ולא טכניון שזה חיסרון, אבל הקמפוס שם יפייפה, ואלך תשכח, שם יש בנות :lol:

בקשר לזה שיש בירושליים 2 קמפוסים נפרדים, זה לא נורא. כי זה מחולק לחלק ריאלי וחלק הומאני ככה שכל הקורסים ההנדסיים באותו קמפוס (מצד שני, השמועות אומרות שבקמפוס הזה אין הרבה יותר בנות מבטכניון).

my point exactly... גם ככה אתה מבלה את רוב הזמן בחלק הריאלי, וזה לא הרבה יותר הומוגני מהטכניון...

וגם אם יש בנות, אתה במדים => אוטומטית מזהים שאתה "ילד" => לא טוב ל"תדמית" :P ;D

אה, ו... תודה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לתואר, אתה לא חייב לקחת תואר במתמטיקה. לפני שנתיים, כשאני בדקתי, היו 3 אפשרויות - מדעי המחשב, מתמטיקה ופיזיקה, וכל אחד הרכיב את התואר לעצמו (רק תואר במדמ"ח, דואר ראשי בפיזיקה ותואר משני במתמטיקה, דו ראשי ואפילו פגשתי איזה 2 משוגעים לא נוקמאליים שלקחו תלת ראשי...)

בעיקרון הם לומדים תואר שהוא מתימטיקה+פיזיקה אבל אפשר להוסיף לזה גם מדמ"ח. מה שכן, הלימודים בתנאים של תלפיות (כל עניין השירות והלימודים ביחד, זה מאוד מקשה) מספיק קשים כדי שאם לא תאהב את המקצוע אותו אתה לומד, בוא נגיד הסיכויים שלך לסיים את התואר קטנים. זה נכון לגבי לימודים אקדמאים באופן כללי, אבל עוד הרבה יותר במקרה של תלפיות.

לבחור שהתלונן שעם 697 הוא לא יתקבל לחשמל בטכניון, קודם כל תוציא ממוצע בגרויות גבוה וזה יספיק לך. שנית, גם אם לא, אתה יכול לבוא ללמוד הנדסת חשמל אצלנו בת"א, הרבה יותר נחמד פה - מהרבה בחינות ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TopGun אתה רציני ?

אם כן :o

:xyxthumbs:

זה בלי טעות 1!:

לי אגב, מהמועד שלפני שנה יש 655, שזה דיי נמוך....

אם עשית פסיכומטרי אתה אמור לדעת ש 800 לא אומר שזה בלי טעויות... זה פשוט אומר שלמי שקיבל את הציון הזה היו הכי מעט טעויות מבין כל האנשים שעשו את הבחינה באותו מועד...

חוץ מזה, תמיד יש (לפחות) אחד שמקבל 800, וכל השאר מקבלים ציון יחסי אליו - זה כל הרעיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...