ציוני הפסיכומטרי כבר כאן! זהו תראד פסיכו אוקטובר 2004! כנסו - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציוני הפסיכומטרי כבר כאן! זהו תראד פסיכו אוקטובר 2004! כנסו

Xt

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Top-Gun , יימח שמך יא &*^#^%$, איך 800???

800....וואו... :xyxthumbs: קבל שמנמן! :)

:funn:

Dark Mind, יא חסר בושה ;) , מה אתה מתלונן על 697?? נהוג להתלונן על 600 ומטה, עם 697 אתה יכול להתקבל לכל פקולטה כמעט (חוץ מרפואה וממשלובות מסוימות).

אני, בהשוואה אליכם, נפלתי חזק- רק 622.

שזה לא אסון, אבל לא טוב- ציפתי להיות בחלק העליון של ה-6XX.

בכל מקרה, בשביל העתודה אני עושה מבחן חוזר עוד חצי שנה, יש כאן עוד אנשים שעושים מבחן חוזר עוד חצי שנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dark Mind, יא חסר בושה ;) , מה אתה מתלונן על 697?? נהוג להתלונן על 600 ומטה, עם 697 אתה יכול להתקבל לכל פקולטה כמעט (חוץ מרפואה וממשלובות מסוימות).

אני לא ממש מתלונן... עדיין לא החלטתי אם אני מרוצה או לא.

מצד אחד אני די מרוצה, עקפתי הרבה אנשים שקיבלו הרבה מעלי בסימולציות, הצביעו ראשונים, ישבו והשתעממו בבחנים שעשו בקורס וכו'... אבל מצד שני לעתודה בפקולטה בחשמל בטכניון לא בטוח שציון כזה יספיק, ואני ממש ממש ממש לא רוצה לחזור על השואה הזאת שוב. ללמוד מילים ולתרגל שאלות אחוזים זה הדבר האחרון שאני רוצה לעשות.

מה שמוזר הוא שבאנגלית יצא לי הציון הכי גרוע :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח? 704 זה ציון ממש גבוה.

ואל תשכח, לא כל מי שקיבל 705 ומעלה הוא לפני גיוס, מבין אלו שקיבלו 705 ומעלה והם לפני גיוס יש הרבה שלא רוצים ללכת בכלל לעתודה, ומבין אלו שקיבלו מעל 705- לפני גיוס- ורוצים ללכת לעתודה- לא כולם רוצים ללכת לתוכנית פסגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מצד שני לעתודה בפקולטה בחשמל בטכניון לא בטוח שציון כזה יספיק

עם ציון כזה זה תלוי בבגרויות שלך. אבל עם הכמות יחידות שיש לך עמרי, יש לך סיכוי טוב (אם אתה באמת רוצה עתודה). (לא הורדת פיזיקה חס וחלילה - נכון?)

Will redo in April, 704 isn't enough for psagot, even with a 113 bagrut average.

לא, זה לא יספיק לך לפסגות. אני עם 724 ו113.5 ממוצע הייתי אחרון ברשימה של פסגות בסמסטר שלי. ובסוף ויתרתי....

לא יודע אם זה כלכך שווה... התוספת כסף לא משמעותית. והם קורעים את התחת. הדברים הטובים היחידים שיש להם זה שהם בטוח מקבלים שיבוצים מעולים, ויש להם מעונות בטוח ללא קשר איפה הם גרים. (אתה לא שוקל פסגות בת"א - נכון?).

פסגות זה אנשים שעושים תואר כפול בהנדסת חשמל ופיזיקה בתל אביב ובטכניון. עקרונית זה לא תואר כלכך קשה (זה רק 30 נקודות יותר מחשמל לבד) אבל מלחיצים את מי שבתוכנית שם לממוצע היסטרי....

תלפיות לדעתי היאר תוכנית הרבה הרבה הרבה יותר מעניינת ותורמת. למרות שהתואר שלהם הרבה הרבה פחות איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ציון כזה זה תלוי בבגרויות שלך. אבל עם הכמות יחידות שיש לך עמרי, יש לך סיכוי טוב (אם אתה באמת רוצה עתודה). (לא הורדת פיזיקה חס וחלילה - נכון?)

לא הורדתי. כל מה שנשאר לי זה לקוות לבגרויות טובות, ולאיזה נס שלא מן העולם הזה שילמד אותי איך לעשות מבחן בספרות ולעבור את ה70 :kopfpatsch: ולא להרוס את הממוצע בגרויות

ואם אני לא טועה רום-שיבי לומד כימיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברס רק למען הרקורד, אני קיבלתי פסיכומטרי 622 וממוצא בגרויות עלוב של 96 ואני עכשיו בעתודה באוניוורסיטאת תל אביב.

אז אל תילחצו...

במידה שיש לי פסיכומטרי 622 וממוצע בגרויות 102, אבל בלי הגברה של פיזיקה ועם 4 יחידות במתמטיקה ו-4 יחידות באנגלית, האם הסיכוי שלי להתקבל לעתודה בכלכלה ומינהל עסקים הוא (לפחות) סביר?

ובמידה שהפסיכומטרי יהיה בסביבות ה-700, האם הסיכוי ייעלה משמעותית?

במילים אחרות- יש לי סיכוי להתקבל לעתודה גם לא הגברתי פיזיקה (10 יחידות , 5 פסיכולוגיה-סצולוגיה. אני יותר הומני) ואם אני רק ב-4 יחידות מתמטיקה ואנגלית? (אבל עם בגרות של כ-90)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מכאן רוצה ללכת לעתודה הנדסת חשמל בטכניון?

מי שרוצה שירשום פסיכו שלו וממוצע בגרויות... אני גם חושב על זה ואני רוצה לדעת כמה אני צריך בשביל להתקבל

(האם סכם שך 89 מספיק על מנת להתקבל לחשמל בטכניון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...