קבלתי הבוקר את AX478 ואני מעוכזב! הצילו!!!! - עמוד 9 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלתי הבוקר את AX478 ואני מעוכזב! הצילו!!!!

wares2002

Recommended Posts

אם הוא דיסלקט פשוט שלא יכתוב!

מעצבן לראות משפט עם 1000 שגיאות אנשים כאלה צריכים להבין את המגבלות שלהם ופשוט להמנע ממקומות שצריך לכתוב הרבה...

וכל אחד יש זכות להגיד מה שהוא רוצה גם אם זה לרדת על דיסלקטים אנחנו מדינה חופשית...

ודיי לזיוני שכל וההצטדקות לגבי דיסלקטים...

אם היא מפגר שלא ינסה לעשות דברים מסובכים............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן הא? אולי גם נשרוף עיוורים כי הם לא יכולים לראות, נירה בחירשים כי הם לא יודעים לשמוע, נחתוך מונגולואידים על זה שבמקרה יש להם כרומוזום אחד יותר מדי, ונהיה מרוכזים אך ורק בעצמנו ונהיה אסירי תודה ליד המקרה שלא עשתה אותנו כמוהם?

חתיכת חרא מזויין שכמוך, באיזה עולם אתה חי לעזאזל? אין מה לעשות, לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו.

מצד אחד וורס לא מאיית משהו, אבל מצד שני הוא בנאדם מאוד רגיש, ולא קשה לשים לב לזה מהתגובות פה, ואני בטוח שהוא בנאדם מצויין בכל מובן אפשרי.

איזה הצטדקויות? לבנאדם יש חיסרון, יש לך הזכות לציין אותו בפניו, אבל כתור בנאדם שחי בתוך חברה של בני אדם אחרים, מומלץ שלא תעשה את זה. בסופו של דבר יהיה את זה שיחכה לך בפינה, וידע לחרבן לך בפרצוף את החסרונות שלך. ולא בגלל זה מומלץ לך לא לעשות את זה, מומלץ מהסיבה הפשוטה שאתה חייב להתחשב ברגשות של אחרים, ואם אתה לא עושה את זה באופן טבעי, יש לך בעיות חמורות.

ובהמשך ישיר לזה, גם אתה מפגר במובן מסויים, הרי אין לך רגישות, אתה בנאדם נטול חשיבה הומנית.

וכתור אחד כזה, למה אתה מרשה לעצמך לדון בדברים שאתה לא מבין בהם? הרי אתה בעצמך אמרת, שאם "הוא מפגר, שלא ינסה לעשות דברים מסובכים", לא? ועושה רושם חזק מאוד שגילוי רגישות והבנה למגבלות של פרט אחר זה דבר מאוד מסובך עבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן לראות משפט עם 1000 שגיאות אנשים כאלה צריכים להבין את המגבלות שלהם ופשוט להמנע ממקומות שצריך לכתוב הרבה...

וכל אחד יש זכות להגיד מה שהוא רוצה גם אם זה לרדת על דיסלקטים אנחנו מדינה חופשית...

אם אתה טיפש אז פשוט אל תכתוב!

מעצבן לראות משפט עם זיוני שכל מפה ועד הודעה חדשה, אנשים כאלה צריכים להבין את המגבלות שלהם ולסתום את הפה אם אין להם משהו חכם להגיד...

וכל אחד יש זכות להגיד מה שהוא רוצה גם אם זה לרדת על מטומטמים שיורדים על דיסלקטים, אנחנו מדינה חופשית...

ודיי לזיוני השכל וצורת החשיבה שדיסלקציה היא מום שבגללו צריך להוקיע את אותם אנשים מהחברה...

אם אתה מפגר אל תנסה לרשום דברים מטופשים.... אתה יודע מה, עדיף שלא תרשום בכלל.

( מצטער על ה spam , אבל יש אנשים שמבינים רק בשפה שלהם )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרמשתי היה בצחוק, אני מתנצל אם הוא נפגע ממנו ולקח את הדברים ברצינות.

לגבי דיסלקטים, זה לא בושה להיות דיסלקט. יש אנשים שהם דיסלקטים בשפה, ויש כאלה שהם דיסלקטים במתימטיקה(אני). רק אני מודע למגבלות שלי ודואג לבקש מחשבון בכל מקום אם יש לי חשד לגבי העודף, אני לא התיימרתי לגשת לבחינה של חמש יחידות ואפילו דרשתי הערכת זמן בבחינה של המינימום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה טיפש אז פשוט אל תכתוב!

מעצבן לראות משפט עם זיוני שכל מפה ועד הודעה חדשה, אנשים כאלה צריכים להבין את המגבלות שלהם ולסתום את הפה אם אין להם משהו חכם להגיד...

וכל אחד יש זכות להגיד מה שהוא רוצה גם אם זה לרדת על מטומטמים שיורדים על דיסלקטים, אנחנו מדינה חופשית...

ודיי לזיוני השכל וצורת החשיבה שדיסלקציה היא מום שבגללו צריך להוקיע את אותם אנשים מהחברה...

אם אתה מפגר אל תנסה לרשום דברים מטופשים.... אתה יודע מה, עדיף שלא תרשום בכלל.

( מצטער על ה spam , אבל יש אנשים שמבינים רק בשפה שלהם )

אחי אם אתה חושב שבאמת מה שכתבת מזיז לי... אז תחשוב שוב...

קיבינימט בכל הנכים ובעיקר באנשים דפוקים שמגנים עליהם! אני לא מקלל אותו ולא יורד עליו אבל אחרי שתלך ותראה את

7 העמודים הראשונים של הנושא הזה ותקרא אותם שוב... תבין שענו לבן אדם לפחות 5 פעמים אותו דבר והוא לא קלט את זה והתעקש לשאול שוב את אותה שאלה בדיוק עולה על העצבים לראות שבן אדם דפוק ברמה כזאת... אם הוא דיסלקט ברמה כזאת שגם שעונים לו הוא לא מבין פשוט שלא ישאל!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אם אתה חושב שבאמת מה שכתבת מזיז לי... אז תחשוב שוב...

קיבינימט בכל הנכים ובעיקר באנשים דפוקים שמגנים עליהם! אני לא מקלל אותו ולא יורד עליו אבל אחרי שתלך ותראה את

7 העמודים הראשונים של הנושא הזה ותקרא אותם שוב... תבין שענו לבן אדם לפחות 5 פעמים אותו דבר והוא לא קלט את זה והתעקש לשאול שוב את אותה שאלה בדיוק עולה על העצבים לראות שבן אדם דפוק ברמה כזאת... אם הוא דיסלקט ברמה כזאת שגם שעונים לו הוא לא מבין פשוט שלא ישאל!!!

אם הוא לא מבין עניין וזה מעצבן אותך אז על תגיב ואל תכנס לתראד הזה בכלל.

אבל להאשים את הדיסלקטים בכל תחלואות העולם זה טמטום סוג ז'. אני בתור בן-אדם עם דסלקציה מתמטית (אמנם קלה מאוד) מתעצבן לשמוע אנשים מטומטמים כמוך, בעיקר מכיוון שלמרות הדיסלקציה אני הרבה יותר מוכשר ממך , הרבה יותר חכם ממכך, וגם הצלחתי להוציא 95 במתמטיקה 5 יחידות. אז בפעם הבאה שאתה מדבר בגנות הדיסלקטים תפתח את העיניים ותראה שיש דיסלקטים הרבה יותר חכמים מוכשרים ומביני עניין ממך.

האמת היא שאם מה שכתבתי לא מזיז לך , לי ממש לא אכפת. אתה יכול להתנהג כמו &%$# כמה שתרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...