קבלתי הבוקר את AX478 ואני מעוכזב! הצילו!!!! - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלתי הבוקר את AX478 ואני מעוכזב! הצילו!!!!

wares2002

Recommended Posts

KoM תודה לך מכל הלב על זה שאתה עוזר לי ברגעים אלו בפרטי אני באמת שמח :-)

ותודה לך מני על ההבנה והנכונות שלך לעזור לי בדרך זאת :-)

מכווה באמת שתפסיקו לצחוק אליי ואולי תנסו להבין אותי יותר טוב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה רבה לכל אלה שתומכים בי :-)

יש באפשרותי בעיה נוספת (לא הכי בעיה אבל משהו שהאיתי מעונין לקבל חבת דעת אליו) אני יכול לכתוב את זה בלי שיקראו לי את הצורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטערים את'לון, מישהו היה צריך לקחת אותו... ;D

לפחות המאוורר שלו משמש כקוצץ זבל בקיור......

(נלקח מת'רד אחר)

כותבים כיור את'לון, לא קיור.

איך אתה מרשה לעצמך להתנשאות על אנשים בתחומים שגם אתה לא שולט בהם?

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובי , ראיתי את כל ההודעות והבנאדם מדבר איתי שלום פעמים ביום לפחות בטלפון, אז מה???

אני עוזר כמה שאני יכול ולא יורד עליו.

לגבי שגיאות כתיב, חשבתם שיש אנשים שהם דיסלקטים? אולי זה בגלל זה?

סך הכל לא מאייתים נכון, זה לא סיבה לצחוק על אף אחד זה כבר ממש מוגזם , אני מצפה ממך להתנצלות

זה ממש לא יאה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא תומך בך וורז, אני מתנגד לירידה לפסים אישיים והעלבות.

מן הסתם אתה יכול לחלוק איתנו את הבעיה שלך, בקשר לאם יקרעו לך את הצורה או לא... קטונתי מלדעת, אבל...

ע"פ ניחוש "פרוע" אני משער שיקרעו אותך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מני האמת באמת יש לי דיסלקציה! אני לא געה בזה אבל אין מה לעשות כך נולדתי!

ודרך עגב מצתער על זה שאני מציק לך בתלפון :-) זה לא בחבנה או משהו פשוט יש הרבה דברים שאני נתקל איתם בפעם הראשונה ואני רוצה לדעת את הנושא טוב יותר וכך אני לומד משאלות שאני שואל....

מי יודע אוליי פעם אני יצתרך לעזור למשהו שיהיה כמו שאני עכשיו ובגלל שאתם עוזרים לי ומלמדים אותי בנושא אני יוכל ושמחה לעזור לאחרים!

ותודה על ההבנה שלך שלי כלפיי :-)

ו KOM אתה יודע במקרה ממה נובעת בעית המסח הכחול באוברקלוק ל 2400 עם 1.6V ! הזכרונות מוגדרים ל 105X2?

אשמח לקבל תשובה מכל אחד :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תרגיש רע בקשר לדיסלקציה יש מלא אנשים שיש להם את זה , חלקם אף גאונים ואתה בטח לא צריך להתנצל על זה.

אני מחכה להתנצלות של על חוסר רגישות משווע, אנשים תפגינו קצת יותר בגרות.

ואתה לא מציק לי פשוט אני לא יודע הכל. אני יכול לענות רק על מה שאני יודע .

על מה שאני לא יודע אני פשוט אומר שאני לא יודע זאת לא בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלת שמח על עזרתך הרבה ועל ההבנה שלך !

אתה באמת אחלה בן אדם :-)

ובהחלת כל אדם עוזר במשהוא יודע! ולא כל אחד יודע הכל !

זה כמו שאני מבים הרבה במחשבים אבל אני לא מתמחכה כמאת ובכלל בענין של OC ובתופעות לוואי של זה! בגלל זה אין לי מספיק ידע כדיי להתמודד עם בעיות רבו בתחום! וזאת הסיבה שיש פורמים מסוג כדיי לשתף ידע עם אחרים ולעזור לאחרים שלא יודעים וגם כדיי להאשיר את הידע הכללי בנושא של כל אחד ואחד כאן!

כי כאשר כולנו משתפים את הידע שלנו אנכנו בעצם מרוויחים הרבה יותר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלת שמח על עזרתך הרבה ועל ההבנה שלך !

אתה באמת אחלה בן אדם :-)

ובהחלת כל אדם עוזר במשהוא יודע! ולא כל אחד יודע הכל !

זה כמו שאני מבים הרבה במחשבים אבל אני לא מתמחכה כמאת ובכלל בענין של OC ובתופעות לוואי של זה! בגלל זה אין לי מספיק ידע כדיי להתמודד עם בעיות רבו בתחום! וזאת הסיבה שיש פורמים מסוג כדיי לשתף ידע עם אחרים ולעזור לאחרים שלא יודעים וגם כדיי להאשיר את הידע הכללי בנושא של כל אחד ואחד כאן!

כי כאשר כולנו משתפים את הידע שלנו אנכנו בעצם מרוויחים הרבה יותר !

וזו הפואנטה של קהילה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהההם לא רוצה להרגיז אבל למה כרגע אני ישבתי באורבקלוק של 2200 כבר איזה חצי שעה ופתעום צץ לי איזה מסך כחול של משהו עם IRQ ונעלצתי להפעיל מחדש את המחשב (דרך עגב בדרך שהפעלתי מחדש העלתי את הוולטג מ 1.500 ל 1.525 זה יועיל נגד מסכים כחולים כאלה ?) אההם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה ל-Wares2000:

גם אני מתכוון בקרוב לקנות גוף כמו שלך (AX478). את יכול בבקשה לומר לנו מהי רמת הרעש של המאורר ואם זה באמת כל כך מציק כמו שהרבה אנשים פה אמרו ? בקשר למסך הכחול תנסה אולי להעלות קצת את הוולטז' (לא הרבה כדי לא לגרום לו נזק) כדי להקנות למעבד קצת יותר יציבות. אם תוכל אז גם אשמח אם תשתף אותנו שוב בטמפ' המעבד שלך לאחר ה-O/C.

תודה מראש,

MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...