האם רק לי יש ניסיון רע עם דיסקים קשיחים של WD - 200Mb מסדרת ה-JB - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם רק לי יש ניסיון רע עם דיסקים קשיחים של WD - 200Mb מסדרת ה-JB

amir77a

Recommended Posts

אז אתה מרמז שאם היתי קונה לפני חצי שנה MAXTOR 500 ג'יגה (כשיצא, היה קורס לי על ימין ועל שמאל [glow=yellow,2,300]?[/glow]

השאלה לא היתה בסגנון של (מההה קשיח מה זה קשיח בכלל, היא היתה יותר רטורית, כי אנחנו כל הפורם לא מתמצאים בקשיחים בשביל לקבוע תבעיה שהיתה בקשיח הקודם) מובן מאליו שיש יותר פלטות וחלקים נעים. פשוט אני יכול להגיד שדווקה ה 200 יותר קר מה 120 ו ה 80 משום מה.

והשלישי שיש עכשיו מתחמם אפילו פחות.

בראשון הFAT היה קורס או אחרי כמה ימים או אחרי כמה איתחולים וספק פשוט לא קורס ככה לא היה שום עומס יתר על המערכת, אם קפץ החשמל אז גם אחרי 5 שבועות ושבוע שמתוכם עבד הקשיח החדש בדיוק פתאום היתה עוד קפיצה שלגמרי מחקה ת FAT. כל הקריסות שהיו, האקראיות שלהם, סימנים מהמקישחים,

הכל רימז על בעיה בקשיח ולא ספק או לוח אם או כבלי ATA או או מערכת הפעלה או מנהלי התקנים או כבלי הספק או כבלי חשמל חיצוניים או פקקים

או חשמל סטטי או קצר בגלל אבק או או מעבד ואחרי שנתתי לקשיח הזדמנות על מערכת שניה וגם קרס אז זה מצביע פחות או יותר על בעיה בקשיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי בכלל קרה משהו מוזר...שני ההארדיסקים שלי קרסו ביום שקיבלתי אותם, ושניהם עובדים מצוין מאז שהחלפתי אותם. :o

לבחור שפתח את הת'רד:

יש מצב לחיבור רופף בכבל נתונים של ההארדיסק, ובגלל זה לפעמים הביוס לא מזהה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר שהחליפו לך אתה מתכוון אותם קשיחים שפשוט תיקנו אותם. או שקיבלת מההחלפה אותו דגם רק אחר לגמרי

(מספר סיריאלי שונה) ובלי תביעות אצבעות שלך עליו. אם חדש לגמרי אז למה אתה מתפלא שעכשיו עובד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אתמול 11.3.05 גם ה FAT 32 של הקשיח הזה קרס. weeeeeeeee איזה שמח.

הקשיח הזה בגוף כסוף. קיבלתי אותו ב 19.1.05 והוא עבד בסה'כ 49 יום עד אתמול, והופה.

זה קשיח שלישי בידיי 200 JB

טוב מישהו פה גר ברמת גן ורוצה לקחת ממני תקשיח למארז שלו לתקופת נסיון. תחרשו עליו כמה שבא לכם. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...