לא קונה מחשב לא מחליף כרטיס מסך מה שכן צריך זה קירור לכרטיס מסך אז אנשים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא קונה מחשב לא מחליף כרטיס מסך מה שכן צריך זה קירור לכרטיס מסך אז אנשים

yosizach

Recommended Posts

אני רוצה לריאדון 9700 פרו להזמין ...קירור טוב לאברקלוק גובה ושיקרר את הכרטיס !!! שיקרר!!!!

ושלא יעלה המון כסף.... אני לא צריך להחליף כרטיס מסך כל מי שאמרתי לו אמר זה סתם בזבוז הכרטיס חזק רק קנה ...

שתכל לשפר אותו בקצת

אז אני החלטתי נחכה עם המחשב עוד שנה ובנתיים נשפר דברים אז .

בבקשה הצעות ומאיפה אפשר להזמין .

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזלמן שזה שמעלי הציע הוא קירור פסיבי שממש לא מתאים למטרת OC.

על-מנת לקרר את הכרטיס כמו שצריך אפשר להוסיף את המאוורר האופציונלי של זלמן (וזה יביא את המחיר למעל 200 ש"ח).

אני ממליץ על אחד מהמוצרים של COOLING, תבדוק מה מתאים לכרטיס שלך (יש אותם בלוג'יק, זיגזג, פנדה ובטח בעוד מקומות).

הקירור עולה 120 ש"ח מקסימום. אם תקנה גם סינקים לזכרונות אתה יכול להגיע ל-150 ש"ח ולקבל נהדר שגם יוציא את האוויר החם מחוץ למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזלמן שזה שמעלי הציע הוא קירור פסיבי שממש לא מתאים למטרת OC.

על-מנת לקרר את הכרטיס כמו שצריך אפשר להוסיף את המאוורר האופציונלי של זלמן (וזה יביא את המחיר למעל 200 ש"ח).

אני ממליץ על אחד מהמוצרים של COOLING, תבדוק מה מתאים לכרטיס שלך (יש אותם בלוג'יק, זיגזג, פנדה ובטח בעוד מקומות).

הקירור עולה 120 ש"ח מקסימום. אם תקנה גם סינקים לזכרונות אתה יכול להגיע ל-150 ש"ח ולקבל נהדר שגם יוציא את האוויר החם מחוץ למעבד.

עוד אחד גם כן

התכוונתי שיוסיף לו טורנדו או משהו בסיגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורנדו?!

מאוד מאוד לא ממליץ על המאוורר הזה (אלא אם אתה חרש).

הATI silenser מהחדשים יעשו את העבודה כמו שצריך. קנה את זה שמתאים לכרטיס שלך במיוחד בשביל שיהיה לו גם קירור זיכרון ואתה מסודר.

כנס לפה לחץ כאן

כדי להזמין את הקירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תלמדו אותי על הסיילנסר,יש לי מספיק ניסיון איתו ואני מוכרח לציין שהוא עושה עבודה מצויינת זה כן אבל אני חושב שהזלמן פחות מצועצע ויותר מסיבי+לא חייבים לקנות תטורנדו אפשר גם את המאוורר הזקט שאפשר לקנות איתו.

הסיילנסר מוצר מעולה אין ספק אבל הקירור הבא לכרטיס מסך הבא שלי יהיה הזלמן,או הסיילנסרים החדשים יותר אבל זה רק כי אני עושה להם קצת מודיפיקיישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...