בעיית חומרה או תוכנה??? (התקנת windows) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית חומרה או תוכנה??? (התקנת windows)

chichy

Recommended Posts

רכשתי לאחרונה מחשב חדש מבוסס XP

AMD XP 1800

GA-7VTX-E

ATI 8500

128 * 2 DDR

MAXTOR D740X 40GB 7200 RPM

Sound Image 4x4

Realtek 10/100 NC-100TX-R

ניסיתי כבר להתקין 3 מערכות הפעלה שונות (Win 98se, Win Me, Win 2000) ובכל התקנה מתעוררת בעיה מוזרה שונה. לעיתים אני מקבל הודעה שחסר קובץ להתקנה (למרות שמדובר בדיסק מקורי), פתאום באמצע ההתקנה מופיע מסך כחול עם הודעת Protection Error או מסכים כחולים אחרים, המחשב פשוט קופא באמצע ההתקנה ובעיות מוזרות אחרות.

האם ייתכן שמדובר בבעית חומרה? אם כן, מה לעשות? להחזיר לחנות?

תודה מראש על התגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי לאחרונה מחשב חדש מבוסס XP

AMD XP 1800

GA-7VTX-E

ATI 8500

128 * 2 DDR

MAXTOR D740X 40GB 7200 RPM

Sound Image 4x4

Realtek 10/100 NC-100TX-R

ניסיתי כבר להתקין 3 מערכות הפעלה שונות (Win 98se, Win Me, Win 2000) ובכל התקנה מתעוררת בעיה מוזרה שונה. לעיתים אני מקבל הודעה שחסר קובץ להתקנה (למרות שמדובר בדיסק מקורי), פתאום באמצע ההתקנה מופיע מסך כחול עם הודעת Windows Protection Error או מסכים כחולים אחרים, המחשב פשוט קופא באמצע ההתקנה ובעיות מוזרות אחרות.

האם ייתכן שמדובר בבעית חומרה? אם כן, מה לעשות? להחזיר לחנות?

תודה מראש על התגובות

זה יכול להיות מספר דברים

-בעיית התחממות, תבדוק בBIOS על איזה טמפ' המעבד שלך עובד.

-ספק כח חלש מדי.

-זכרון לא טוב.

עוד דבר שתעשה, זה בזמן ההתקנה הראשונה של חלונות תתקין אותה עם הגדרות בסיסיות של המערכת:

רק חתיכה אחת של , כרטיס מסך, מעבד וזהו אל תשים שום דבר אחר במערכת.

של איזה חברה הזכרון שלך? איזה ספק כח יש לך?(כמה WATT?) איזה כונן תקליטורים יש לך?

אתה מוכן לומר לי בבקשה את היצרן של כרטיס הקול שלך(למרות שזה בעדיפות אחרונה.

תשתדל בבקשה לענות לי על כל השאלות האלה בתגובה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

תודה רבה רבה על התגובות המהירות!!

ככה:

הזיכרון- בחנות אמרו לי שהם שמים לי או של או של micron

בגלל ששניהם טובים לא התווכחתי... איך אני יכול לדעת של איזה חברה הזכרונות?

לא כתוב עליהם!!

ספק- 300atx

כונן תקליטורים- cd master-52e model sc-152

כרטיס קול משהו מאעפן נראה לי אבל קיבלתי אותו במתנה כי המפגרים הביאו לי

ga-7vtx-e במקום 7vtx-h אז כפיצוי.. חפיף.. אהה כתוב שהוא של משהו שנקרא

sound image 4x4 כנראה מיוצר על ידי yamaha

תודה רבה רבה מחכה לתשובות

תודה

איל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

תודה רבה רבה על התגובות המהירות!!

ככה:

הזיכרון- בחנות אמרו לי שהם שמים לי או של samsung או של micron

בגלל ששניהם טובים לא התווכחתי... איך אני יכול לדעת של איזה חברה הזכרונות?

לא כתוב עליהם!!

ספק- 300atx

כונן תקליטורים- samsung cd master-52e model sc-152

כרטיס קול משהו מאעפן נראה לי אבל קיבלתי אותו במתנה כי המפגרים הביאו לי

ga-7vtx-e במקום 7vtx-h אז כפיצוי.. חפיף.. אהה כתוב שהוא של משהו שנקרא

sound image 4x4 כנראה מיוצר על ידי yamaha

תודה רבה רבה מחכה לתשובות

תודה

איל

לא ענית לי על איזה טמפ' המעבד שלך יושב!

הזכרון, ככל הנראה הוא זכרון זבל, והוא לא ולא כי החברות האלה כותבות על הזכרונות שלהן את השם שלהן בגאווה, כי אין להן מה להסתיר. אז יכול להיות שזה גורם הבעיה.

ספק 300ATX, יכול להיות שזה ספק נמוך הרבה יותר, בעיקר עם מדובר בספק זול שנקנה מחנות מפוקפקת כמו שאתה מתאר לי.

לגבי לוח האם, לא היית צריך לעבור להם על העניין הזה לסדר היום, מי שמחפף בדברים כאלה בטח חיפף בעוד הרבה דברים שהוא בנה לך את המחשב. לGA7VTX-H יש יתרונות רבים על גבי הE, וזה שהוא הביא לך כרטיס קול נחות מאוד בכלל לא נחשב כפיצוי. בד"כ לכרטיסי קול של חברות לא מוכרות יש צרות ומכאובים מכאן עד טוקיו, ובד"כ מדובר הCodecים זולים מאוד שזוללים את עוצמת המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... בקשר לטמפ המעבד... יש לי כאן סקופ!!!!

הוא עובד על 0 מעלות צלסיוס... כן כן... זה מה שהביוס שלי כותב....

אמרו שיהייה קר החורף... :lol:

בקשר לזכרונות אני אראה מה אני יכול לעשות... יש דרך לדעת של מי הזכרונות?

בקשר ללוח אם אין לי כל כך מה לעשות... הם נתנו לי איזה כרטיס ואת הכרטיס קול שכבר הזכרתי

שיש לו שתי יציאות, אז אמרתי שאני יכול לספוג את זה.. אם אתה יכול לתאר לי את ההבדלים המהותיים ביותר

בין לוחות האם אודה לך.

בקשר לספק כתוב עליו שה- output שלו זה 300w

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שהרכיב לך את המחשב לא ידע מה הוא עושה........

לא יכול להיות 0 מעלות..

או שהדיודה הטרמית שבורה (הטכנאי החובבן שבר אותה) או שהיא לא תקינה!....קח את המחשב למעבדה שיסדרו לך את זה...בעדיפות שיחליפו לך לוח

הבעיות שציינת לעיל יכולות להגרם גם מלוח אם לא תקין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... בקשר לטמפ המעבד... יש לי כאן סקופ!!!!

הוא עובד על 0 מעלות צלסיוס... כן כן... זה מה שהביוס שלי כותב....

אמרו שיהייה קר החורף... :lol:

בקשר לזכרונות אני אראה מה אני יכול לעשות... יש דרך לדעת של מי הזכרונות?

בקשר ללוח אם אין לי כל כך מה לעשות... הם נתנו לי איזה כרטיס ואת הכרטיס קול שכבר הזכרתי

שיש לו שתי יציאות, אז אמרתי שאני יכול לספוג את זה.. אם אתה יכול לתאר לי את ההבדלים המהותיים ביותר

בין לוחות האם אודה לך.

בקשר לספק כתוב עליו שה- output שלו זה 300w

בוא אני אסביר לך משהו לגבי ספקים, רב הספקים עלומי השם בארץ מיוצרים בסין, ובד"כ מדובר בספקי 250 ובמקרה הטוב ספקי 265 WATT אשר הדביקו עליהם מדבקה של 300WATT. באופן כללי, המקום שקנית ממנו את המחשב נראה לי כמו איזה מעכרים וחפרים שמנסים לעבוד עליך בעיניים. הם ראו שהייתי מוכן לספוג את הזיבול מח של הכרטיס והכרטיס קול אז הם חושבים עכשיו שהם יכולים להאכיל אותך בכל חרא שהם יחפצו, וזה אותו דבר עם הזכרון.

לגבי הזכרונות, תגיד לי את המספרים שכתובים על אחד הצ'יפים אני אראה כבר מה אני יכול לעשות.

הלוח עם הH הוא הרבה יותר טוב מבחינת פיטשרים של ולא נתפסים לך שני סלוטים כשאתה משתמש בכרטיס קול וכרטיס . חוץ מזה הכרטיס קול המובנה שיש לH הוא כרטיס קול של קריאטיב שהוא כרטיס קול חומרתי ומה שהם נתנו לך זה כרטיס שהוא CODEC שיושב על המעבד. מה גם שלכרטיס הקול המובנה של הH יש איכות צליל הרבה יותר טובה מהזבל קברים הזה שהביאו לך. כרטיס קול עם שתי יציאות? פחח... חביבי דפקו אותך ובגדול, אל תוותר למקום הזה ותדרוש את הלוח עם הH שהוא הרבה יותר טוב מבחינת פיטשרים שיש לו(לאוברקלוק) אני יודע שזה לא משנה לך אבל אסור לך לוותר להם, הלוח הזה הוא הרבה יותר טוב.

ותסביר למוכר שאתה לא יכול לספוג שום דבר, בטח שלא את המיץ של הזבל שהוא מנסה לשפוך עליך.

עריכה: אני רק רוצה להכין אותך לשלב הבא של הנוכל שמכר לך את המחשב ברגע שתגיד לו שיש לך צרות. הוא יתחיל לומר לך כי זה , אז שתדע שזה בולשיט אחד גדול. הבעיה של המוכרים הזה זה שAMD לא יכולים לספוג את הזבל ואת הטמטום של המוכרים האלה. זה ידוע, עוד מתקופת הATHLON SLOT A, שהלוחות לAMD לא עובדים טוב עם זבל(לכן פלונטר אז התחילו לייבא קינגסטון לארץ כי זה היה המינימום הכי זול שיכול היה לעבוד איתם) ועם ספקים סינים זולים. יכולים להיות ספקים זולים של חברות לא מוכרות של 300 WATT אבל רבים המקרים שמעכרים מתעסקים עם ספקי קבר דפוקים. זה אותו דבר עם כרטיס הקול וכרטיס הרשת והדגם הלא מדוייק שהרמאי הזה נתן לך.

אסור לך לוותר אתה צריך לקבל במדויק את כל מה שהזמנת. אגב, איך קוראים לחנות שקנית ממנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההסבר המפורט.

הבעייה היא שלא ממש מפריע לי הקטע של פחות אפשרויות אוברקלוק או שני סלוטים תפוסים, אני פשוט רוצה שהמחשב יעבוד ויהיה אפשר להתקין ווינדוז כמו שצריך.

בכל מקרה, על הצ'יפים של הזיכרון כתוב s80016vhtw-75, ואין שם של יצרן כלשהו.

יש משהו כמו levin כתוב בפינה בקטן... לא יודע מה זה אומר אם בכלל

אני אדבר מחר עם החנות (שמיר מחשבים, www.shamir-computers.co.il), שיחליפו את הלוח ואת הזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לפרט

זו חנות שמרמה אנשים ובגדול. יש להם כל הזמן עסקאות נוכלות של חוברות כרטיסי האשראי, הם לא אהבים להתעסק עם , הם רושמים מפרטים מאוד כוללניים בפרסומות שלהם בעיתון, כי אין להם מפרט סדיר הם תוקעים את הזבל שתמיד יש להם במלאי, מהמשלוח הכי זול שהם יכולים להשיג מסין.

אני מכיר שני אנשים שנכוו מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו חנות שמרמה אנשים ובגדול. יש להם כל הזמן עסקאות נוכלות של חוברות כרטיסי האשראי, הם לא אהבים להתעסק עם , הם רושמים מפרטים מאוד כוללניים בפרסומות שלהם בעיתון, כי אין להם מפרט סדיר הם תוקעים את הזבל שתמיד יש להם במלאי, מהמשלוח הכי זול שהם יכולים להשיג מסין.

אני מכיר שני אנשים שנכוו מהם.

לא כתבתי את זה כי אני לא יודע מי קורא את ההודעות בפורומים האלה,ואנחנו עלולים להסתבך בגלל השמצות של חנויות כאלה או אחרות. בגדול-מי שקונה מחשב מהעיתון יקבל צרות. תמיד עדיף להתייעץ עם אנשים שמבינים ופה בפורום למשל יש מספיק כאלה.

כעיקרון החנויות המומלצות ביותר לקניה היום הן בעיקר למיר, פלונטר, זיגזג2000 אלפה אלקטרוניקה (הם בעיקר מעבדת אלקטרוניקה אבל מוכרים גם רכיבים איכותיים למחשבים ויש להם אתר להזמנות מהאינטרנט) ואומרים שגם מרדנית טובים אבל מהם לא קניתי אף פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...