התקלקל במחשב הלוח אם, האם לוח אם עם FSB גבוה יותר יתאים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקלקל במחשב הלוח אם, האם לוח אם עם FSB גבוה יותר יתאים?

ybe

Recommended Posts

במחשב שלי הלוח אם gigabyte- 7vtxh במהירות 133MHZ מעבד xp 1700+.הלוח אם התקלקל לפני מספר ימים.את הלוח אם המקורי שלי לא הצלחתי להשיג אבל ראיתי באחד האתרים לוח אם לסוקט A בשם GA-7VM400AM VIA KM400 במחיר של 372 ש"ח.

האם יתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל זה לא לוח משהו...

שכחתי לציין אני לא מתכוון להחליף מעבד או ,וכמובן אני לא מעונין להשקיע- המחשב שלי בן 3 שנים , את הכסף אני אשקיע בעוד  מספר חודשים ב:athlon 64 3000 +nforce 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הג'יגה בייט שדיברת עליו עולה 340 שקל.

ה NF7 עולה 350 שקל.

איך בדיוק הגעת ל 70 שקל הבדל אם אפשר לשאול?

לך על ה NF7 בראש שקט, אולי הלוח הטוב ביותר ל SOCKET A.

(ואותו גם תוכל למכור עוד כמה חודשים, בניגוד לג'יגהבייט שאף אחד לא יקנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בכל מקרה הולך להחליף אותו עוד כמה חודשים, ואז הוא כבר יהיה שווה 200-250 שקל, אז בשביל זה להוסיף עוד 100 שקל לעוד שנת אחריות? מיותר לגמרי...

שלא נדבר על זה שמי שיקנה NF7משומש עוד חצי שנה בטח יהיה איזה אוברקלוקר שנשרף לו לוח וגם ככה לא אכפת לו מאחריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו, נעה זה ליגה אחרת :)

אבל על משך זמן האחריות ברור שיש מה לדבר, אבל אני עדיין לא מבין את האמרה:

קודם כל הוא ציין שהלוח של גיגהבייט עולה 372 ש"ח.

דבר שני, אני מתאר לעצמי שהמחירים שאתה לוקח הם מKSP. אני לקחתי את המחירים מחנויות שנותנות אחריות מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי KSP נותנים רק שנה במקום זמן האחריות שחנויות שקונים מיבואנים רשמיים בארץ עושות ?

KSP פשוט מעדיפים לשבור את השוק ולייבא לבד, ומאלצת חנויות אחרות לעשות את אותו הדבר, ככה כולם מפסידים ( כולל היבואנים הרשמיים שאף אחד לא קונה מהם )

זו הסיבה למשל שעכשיו גם אזטק וגם טק-דטה לא מייבאים יותר AMD64, למרות שיש עוד יבואן אחד שהוא אמנם לא רשמי אבל הם ממש גדולים בארץ והם המקור היחיד ( חוץ מחו"ל ) למעבדים כאלו :(

בלי להיסחף ובלי להאשים... אני מאמין שלזה הוא התכוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...