חזרתי... ועם צעצוע חדש :) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי... ועם צעצוע חדש :)

fire15

Recommended Posts

לך יש חרא של אוטו ?  לי יש אופל קדט מודל 85 בלי אף סקלה שעובדת ! לא מהירות לא דלק סקלת סל"ד לא קיימת בכלל !  :screwy:

ואני עוד מתלהב מזה ...  ;D עושה פתיחות עם כל מיני מכוניות לפעמיים יש הפתעות כמו שפעם אחת פתחתי TT  :o איך שהוא, וזה לא שהוא לא ניסה...  :lol: (יש עדים)

ד"א סגרתי איתה 150 (לפני שהסקלה התפגרה) אבל לא ניסתי יותר בגלל שהרחתי משהו שרוף  :screwy:

ועוד משהו מלא אנשים שמבינים מתפלאים מהביצועים של האוטו ביחס לעגלה נטו ...מה שהוא אמור להיות

נ.ב מה אתם אומרים שאני יצטרף גם לפתיחות ?  ;D

כן BMW 318I שנת 1988 :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לך הילוך חמישי ? כי לי אין !  ::)

ד"א עוד מעט חורף מה שאומר שאני חייב לקמבן איזה משהו לאוטו כי אם יורד גשם הוא חודר לאוטו  :kopfpatsch:

וזה רק ההתחלה ... יש עוד מלא דפקות באוטו הזה זה לא נגמר... היה לי רדיו-טייפ שקלט רק תחנות ערביות עד שחברים שלי השיגו לי רדיו-דיסק שעולה יותר מהאוטו עם בקופסת נעליים

ואחד מהם בנה לי מגש אחורי מעץ שאותו כיסנו עם סדין אדום... יצא פצצות  :xyxthumbs: אבל מישהו אמר לי שהאוטו נראה כמו של בדואים :-\  :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אוטומט  :xyxthumbs:

יש לי P , N , R , D, 3, 2 ,1

כן גם לי יש אוטו בעיה חחחח יש גג קטן כזה באוטו והוא עשה לי בעיות אז תלשתי את הגומיה שם חח עכשיו אין גומיה אז בחורף זה לא יראה טוב חחח  :lol: :lol:

טוב גם לי יש הרבה פאקים באוטו מה שטוב שם זה שהמנוע עבר טיפול לפחות זה חח  :lol: :lol:

אהה ויש לי צנג'ר 6 דיסקים של קנווד והמערכת עצמה באוטו של פיוניר ויש לי גם מגבר של קנווד ורמקולים של באוטו אבל המ רק שתיים היו קטנים במקדימה

נישרפו חח  :yelclap: :yelclap:

שכחתי לציין אני סוגר אם האוטו 200 אבל בכביש ישר אז האוטו איך שהוא עדיין טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי כל הציפוי של הגג נופל ... וזה דופק את התסרוקת לכל מי שבא עם ג'ל  :lol: אז אחד החברים הביא רובה סיכות יום אחד כשיצאנו והתחיל להרביץ צורורות בגג אבל זה לא החזיק הרבה זמן...

רק שתדע שאם יתפסו אותך אז לא תוכל להוציא רישון עוד הרבה זמן כמה שנים לפחות וזה דיי סיכון לעשות את זה במיוחד שבזמן האחרון ובמקומות מסויימים יש כל שני מטר משטרה

מה תעשה אם יסמנו לך לעצור ? תמשיך ליסוע... ?

אצלי בנסיעה הראשונה כבר אחרי שנגמר המלווה עצרו אותי פעמיים לבדיקה שיגרתית פעם אחת בכניסה לאזור התעשייה של ראשון (איפה שכל המועדונים) ופעם שנייה ביציאה אחרי שהבאתי

פנייה עצבנית  ::) ... נו טוב כמו שאמרתי גם האוטו נראה דיי חשוד  :hat:

ד"א תאוריה זה לא בעייה אני לא מבין איך כולם נתקעים עם זה ! פשוט תלמדו איזה חצי יום- יומיים תחרשו על הספר ותעברו את זה ...יש לי חבר שהיה מוכן לטסט והתעצל עם התאווריה ועד עכשיו הוא לא הוציא

רישון ועבר משהו כמו שנתיים ~ , עם כבר אז טסט יכול להיות הרבה יותר בעייתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ככה התחלתי לעשות רישיון שנה שעברה עשיתי 10 שיעורים וזהו ולא שילמתי למורה המסכן שלי :'( :lol:

ואני לא איזה מנייאק שרוצה לברוח ולא לשלם אני אמרתי לו שאני ילך לעשות תיאוריה עוד כמה ימים הלכתי מכשלתי וזהו מאז אני לא הולך חחח :lol: :lol:

והוא לא שומע ממני ולא ראה אותי שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן יותר רוחב לאוטו,שים לו איזה BODYKIT עצבני.

חבל שאתה לא גר בארצות הברית.

יכולתה לקחת אותו לWCC :lol:

דרך אגב מתי שאני סוגר 180 כול האוטו מתחיל לרעוד!! :lol:

אבל הוא במצב מצויין,כנראה הצרפתיות לא בנויות למהירויות גבוהות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דלק צורכים הדברים האלה?

בין ערוני 1 : 11(ליטר לקילומטר)

משולב 1 : 9-9.5

ערוני 1 : 7.5-8

*כל הניתונים נדמדדו אחרי השיפורים ע"י המחשב של הרכב

*ועכשיו זה גם תלוי במהלך הנסיעה אם אני כל הזמן סוחב את הטורים עד 6000 אז זה יורד ל 1 : 6-5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...