חזרתי... ועם צעצוע חדש :) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי... ועם צעצוע חדש :)

fire15

Recommended Posts

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוטומאטית

מנוע - 1.6 ליטרים

שמאעץ יפני

להביא את הממחטות?

אמריקאי

אבל לא ממש חזקה

לא שייקנו לי משהו חזק :'(

*תרביץ, אך תמיד תזכור - גברת שוטרת אורבת בכל פינה. ;D

למדת על בשרך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , עם כל השקעה למה לא שמת כמה אלפים על עיצוב (גם ככה ביצועים בקושי מענינים פה בארץ וממש כייף לעבור מפקק לפקק ב6.4 או 4.3 שניות  8) ) , אם אני מסתיר עם היד את הקטע של הדוושות בתמונה זה נראה כמו אוטו של סבא וסבתא  :P

אולי כמה מבחוץ ישנו את המצב - עוד לא ראינו , בכל מיקרה עזוב ביצועים פה , גולף באמת מוכיחות את עצמן , עשה את האוטו כמה שיותר יפה , זרוק כמה מבחוץ לראות  :xyxthumbs:

לצערי העיצוב עוד בשלבים הבודי קיט צריך להגיע מחו"ל ובנתיים המכונית היא רגילה לחלוטין חוץ מהג'אנטים ומהספוילר..(תמונות מחר)

ו Holy :) לא יקרה שוב..

ותודה שוב לכולם!

עריכה:

לנזר היתקשרתי עכשיו לחבר שלי זה שעזר לי עם הכל(אולי אתה מכיר אותו הוא הבעלים של הסיאט איביזה הכי חזקה בארץ, זה אותו אחד שעשו אליו כתבה במגזין אוטו על האיביזה) ואתה צודק האוטו שלי סוגר 235-240 ולא 250. מיצטער אל האי-הבנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה מגיע לביצועים של המכוניות שידברתם פה

אבל אמריקאיות לפעמים באות מפלצות כבר מהחברה

אבל יש לי קרייזלר 3000 סמ"ק V6 שעוד לא ביישה אותי אף פעם

(ולמען האמת פתחתי 206 GTI ו MX5 )

ויש גם את האוטו של אבל'ה אבל הוא לא נותן לי לנהוג עליו

ביואיק!!!

3800 V8 , מפלצת!!! (גם המנוע וגם הגודל של הדבר הזה....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך יש חרא של אוטו ?  לי יש אופל קדט מודל 85 בלי אף סקלה שעובדת ! לא מהירות לא דלק סקלת סל"ד לא קיימת בכלל !  :screwy:

ואני עוד מתלהב מזה ...  ;D עושה פתיחות עם כל מיני מכוניות לפעמיים יש הפתעות כמו שפעם אחת פתחתי TT  :o איך שהוא, וזה לא שהוא לא ניסה...  :lol: (יש עדים)

ד"א סגרתי איתה 150 (לפני שהסקלה התפגרה) אבל לא ניסתי יותר בגלל שהרחתי משהו שרוף  :screwy:

ועוד משהו מלא אנשים שמבינים מתפלאים מהביצועים של האוטו ביחס לעגלה נטו ...מה שהוא אמור להיות

נ.ב מה אתם אומרים שאני יצטרף גם לפתיחות ? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...