חזרתי... ועם צעצוע חדש :) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי... ועם צעצוע חדש :)

fire15

Recommended Posts

שלום לכולם חזרתי....

אני לא בטוח שהרבה אנשים מכירים אותי אבל הייתי חבר פעיל מאוד בפורום ולפני כחצי שנה הייתי צריך לעזוב את הפורום עקב עומס של הבית ספר ועבודה ובחופש הגדול הלכתי לעבוד בארצות הברית  כדי לחסוך למכונית ולכל ההוצעות שלה ....

ולאחר חצי שנה יותר נכון 7 חודשיים סוף סוף קניתי את המכונית החלומית שלי GOLF VR6 :) לאחר הקניה המנוע שופר משמעותית!

הוחלף כל הצנרת מהדאון פייפ ועד הדוד(כל הצנרת בנויה מנירוסטה),נוסף גם ציפ ופילטר פתוח, הוגדלו המזרקים, קפיצי הנמכה 40 מ"מ,

הריפוד הוחלף לריפוד עור, הוחלפו הבלמים וכמובן גלגלי מגנזיום 16 אניטצ' של BBS

מנוע 2.8 VR6 אשר מפיק 170 כ"ס במקור אך לאחר כל השיפורים המנוע מפיק קצת יותר מ 215 כ"ס(נימדד במוסך)

בתכלס לאחר כל השיפורים מה שמעניין זה הביצועים

0 - 100 קמ"ש ב 6.1 שניות.

ועכשיו תמונות:

Untitled-5.jpg

ועוד פה:

http://davidb18.pic.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תתחדש :yelclap::xyxthumbs:

איפה עבדת בארצות הברית?

אני גם מתכנן בקרוב, עוד שבועיים משתרר, ותכוון לעבוד קצת בארץ לכרטיס ולקצת מחיה, ואז לחתוך לניו ג'רזי לחסוך לטיול, ולרכב.

וואי אני כל כך מקנה בכך, הידיים שלי מזיעות רק מלראות את האוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות מירבית 235-240 קמ"ש ובוא אני יגיד לך שכבר סגרתי איתה סקלה(בערבה) והמחוג של המהירות התחיל להיתנדנד...

המכונית עצמה בסביבות 39 אלף התוספות עוד 15 ...

עריכה: תודה..

עבדתי בחברת מחשבית איפה שדוד שלי עובד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לך ולאוטו שלך

אימפרזה טורבו STI לא סוגרת 250 קמש והיא חזקה ממך בלפחות 60 כ"ס

6.1 מ0 ל 100 לא יתאפשר לך במכונית שהיא הנעה קידמית

דוגמה:

פיאט קופה 220 כ"ס שהוא מנוע טורבו לא יורד מ 6.5 מ 0/100 אז זה דיי מופרח...

אבל אני מוכן לעשות איתך רייס ולדעתי יהיה דיי מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lanzar אין לי שום בעיה...

רק שתדע המכונית בלי שיפורים סוגרת בין 6.5 ל 7 תיבדוק ניתונים של החברה...

GOLF VR6 מקורית עושה 7.7 מ 0/100 וסוגרת 225 קמש... ואתה יכול לשאול כל בין אדם שמבין לדוגמה ב MAX-TUNING שבשביל עוד 2 קמש מיסכנים צריך עוד המון המון כוח !!

בקשר לרייס !!

הוא יעשה בכביש ישר בלי שום פיתולים וקישקושים !! בדיקת מנוע נטו... מצידי הרייס יכול להתחיל מגילגול בראשון...

עכשיו רק צריך לתאם איפה ומתי ואוליי אפילו נצלם את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוטו שנת 96...

ולצערי אני יוכל להביא עוד צילומים רק מחר  :-\

לנזר אתה אכן צודק צריך עוד הרבה כוח, אבל ביגלל שהבודי קל והמנוע דיי גדול  וחזק בשביל אוטו כזה אז יש הבדל משמעותי...

רייס מגילגול ראשון זה לא טוב כי האוטו שלי מפרפר כמו מטורף...

עריכה:

לנזר איזה יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה !

שני בסביבות ה 4500RPM עד סוף רביעי שזה משהו כמו 215 קמש... יותר טוב ??

עריכה:

לא ישמע מפחיד מידיי על הנייר, אבל במידה והרייס הזה אכן יצא לפועל אתה תיהיה מאוד מופתע...

אז ככה:

אלפא ספרינט מודל 88 שכוללת

מנוע 1.7 16V שבמקור מוציא 140כ"ס שעבר:

החלפת בוכנות ציפוי קראנק זוג ראשים 324 מעלות שמספקים את מלא הכוח שלהם בסביבות 8000 סלד הראשים הנל עברו פורטינג לגודל של 40MM וההזרקת דלק הוסרה לטובת 4 קרבורטורים וובר 40MM כל אחד + קדיחת דיזות לגדלים מפחידים למדיי + פילטרים K&N + סעפת מיקצועית של SUPERSPRINT + דוד אחורי של REMOS + קלטש קראמי ( עד 350 כ"ס ) תמיגים 215/40/16 מתוצרת PIRELLI דגם P6000 + בולמי קוני... כל זה על שילדה ששוקלת 900 קילו... מנתק ההצתה שלי נמצא איי שם באיזור ב 8000 סלד והוא מושך לשם כמו מפלצת...

אה וגיר שפעם שימש ל RALLY CROSS ראשון ארוך ושאר ההילוכים צמודים מאוד אחד לשני... אבל לא מהווה בעיה בגלל תחום הסלד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רייס מגילגול ראשון זה לא טוב כי האוטו שלי מפרפר כמו מטורף...

למה ציפית? 220 כ"ס על פרונט...  :lol:

תחליף גיר וצמיגים, דיפרנציאל אחורי והתקנה אנכית של המנוע - לא נראה לי בר ביצוע, אבל אם בא'ך להוסיף ולהשתפר, ולא להשאר עם "חיית כביש ישר", אני לא רואה הרבה אופציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , עם כל השקעה למה לא שמת כמה אלפים על עיצוב (גם ככה ביצועים בקושי מענינים פה בארץ וממש כייף לעבור מפקק לפקק ב6.4 או 4.3 שניות  8) ) , אם אני מסתיר עם היד את הקטע של הדוושות בתמונה זה נראה כמו אוטו של סבא וסבתא  :P

אולי כמה מבחוץ ישנו את המצב - עוד לא ראינו , בכל מיקרה עזוב ביצועים פה , גולף באמת מוכיחות את עצמן , עשה את האוטו כמה שיותר יפה , זרוק כמה מבחוץ לראות  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...