איפה אפשר לקנות נגן IRIVER H-120 בארץ כי אני לא מוצא באנטרנט - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר לקנות נגן IRIVER H-120 בארץ כי אני לא מוצא באנטרנט

idan1836

Recommended Posts

אחרי שקראתי את הביקורת של עמרי עמוס התלהבתי נורא מהנגן הזה IRIVER H-120,

ואני חושב לקנות אותו אבל אני לא מוצא בשום מקום וגם לפי מה שראיתי זה 20 GB ואני מחפש 40 GB.

אבל נראה לי שאין בו חסרונות (כמעט) ושווה לקנות אותו במקום הIPOD.

בקיצור אני רוצה לדעת איפה אפשר לקנות אותו אבל אם אפשר לא דרך האנטרנט.

תודה מראש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה לנעול...

קיצר דרך MUSTOP אתה מקבל כתובת בחו"ל (ב NEW JERSY), שלשם נשלכים המוצרים שאתה מזמין מחו"ל בכל חנות. ברגע שזה מגיע למחסן שלהם בארה"ב, אם שולחים את זה ארצה לאחד מסניפי DMO שפרוסים בארץ ואתה אוסף את זה משם תוך שבוע-שבועיים. כדי להזמין משם אתה צריך להירשם, לתת ויזה וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה אבל מה זה יאללה לנעול.. יש לך גישה רעה מאוד ובאת רק לעזור ולתרום בפורום,

אז דבר ראשון כדאי שתלמד שפה עוזרים ולא נועלים אחרי כל תגובה, מנהל הפורום יחליט לפי שיקוליו >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את החוקים ותבין לבד

חוץ מזה אתה מתכוון לרכוש את דגם 120 אז מן הסתם יש שם 20 גיגה, אם אתה רוצה 40 גיגה תיקח את דגם 140 כמובן שיש הבדלי מחירים.

אני ראיתי בתאילנד, בדיוטי פרי את דגם 140 במחיר של 120 אבל ההורים המעצבנים האלו התחילו לזיין ל תשכל ובסוף לא לקחתי  :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יצא 250$ RIO CARBON מחנות בארה"ב + 70$ משלוח כולל הכל (מיסים בארה"ב, בארץ וביטוח) דרך MUSTOP...

אתה יכול בקלות לראות כמה זה יעלה ע"י הכנסת המשקל של החבילה (שניתן למצוא ב AMAZON) ואת סוג המכשיר, ואת המחיר מכל חנות בארה"ב לאתר של מוסטופ ולראות את המחיר הסופי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה קטגוריה אתה מדבר ?!?

אתה הולך לאיזה אתר שאתה רוצה בארה"ב, בלי קשר לכלום, אתה יכול אתה יכול לבדוק SHOPPING.COM אתה יכול מה שאתה רוצה, אתה לא מוגבל, MUSTOP מספקים לך רק את הכתובת שאתה נותן לאתר למשלוח והם דואגים לשאר הדברים (חוץ מהתשלום לאתר שאת זה אתה עושה עם הויזה הבינלאומי שלך)...

נראה לי גם יותר זול להזמין מחנות שנמצאת ב NEW YORK, פחות מיסים אולי (מיסי משלוח בתוך ארה"ב), אבל לא סגור על זה..

OUTPOST חביבים, הייתי בחנות שלהם בעמק הסיליקון.. חלום רטוב של כל חובב מחשבים, חנות של מוצרי מחשב בגודל של COSMOS, UNIVERSE CLUB, אתם יודעים החנויות אוכל... יש שם הכל במחירי רצפה (אבל תיזהר מהם.. מה שזול לא בהכרח תמיד עובד..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רציני.. חייבים ויזה בינלאומי בשביל כל השיט הזה??

אפילו שזה דרך מאסטופ? שוב הגענו להתחלה :-\

אני מעדיף כבר לקנות בארץ כי המחירים דומים- באתרים של חו"ל 330 דולר (לא כולל משלוחים),

פה בארץ הכי נמוך זה 1900 שקל שיוצא יקר יותר אבל לא בהרבה (90 דולר יותר ולא משלמים דמי משלוח)

אז קרוב לודאי שעדיף בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...