האם זה מפרט משתלם ("דיל" במכירה קבוצתית)? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זה מפרט משתלם ("דיל" במכירה קבוצתית)?

hck

Recommended Posts

הלוחות שהם נותנים לך שם גג עולים 250 שקל ...+ סופר גנרי גם כן שעולה איזה 150-200

+ הרדיסק 80 גיגה פשוט שעולה 350 שקל ...

+ מארז סופר גנרי שעולה 150 שקל גג

יוצא לך המחיר שהמחשב הזה שווה

זה זבל...

עדיף לקחת איזה celeronD או סמפרון עם חלקים ברמה מאשר הזבל הזה.

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, אם המפרט מיועד בעיקרו לדברים כמו אינטרנט ותמונות המפרט בסדר גמור. כדאי יהיה להוסיף עוד 256MB למפרט הקיים.

דרך אגב, מבדיקה שעשיתי באתר KSP המפרט, כולל עם כרטיס מסך משולב וכולל הרכבה יעלה בערך 2500, בכל מקרה מדובר במחיר זול מאד למפרט שהבאת בקישור.

הלוחות אם הניתנים לבחירה בקישור שהבאת לא משהו, פשוט הם אינם נמצאים בעילית של הלוחות אם לאינטל, אבל לצרכים של החבר הם סבירים כאמור.

אני מסכים עם Bessmertniy שעדיף לקחת מפרט מעט יותר חלש מבוסס BARTON עם חלקים איכותיים ואחריות טובה מאשר את המפרט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, אם המפרט מיועד בעיקרו לדברים כמו אינטרנט ותמונות המפרט בסדר גמור. כדאי יהיה להוסיף עוד 256MB למפרט הקיים.

אני מסכים עם Bessmertniy שעדיף לקחת מפרט מעט יותר חלש מבוסס BARTON עם חלקים איכותיים ואחריות טובה מאשר את המפרט הזה.

אני ממש לא בטוח שזה יהיה בסדר. ממש לא בטוח שהמארז מאוורר ושהספק יחזיק את המערכת.

דרך אגב, אני לא רואה במפרט, מקלדת, CD, פלופי, וכו'...

אני לא הייתי קונה פרסקוט בהזדמנות. מי יתן שרות אם תהיינה בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, אני לא רואה במפרט, מקלדת, CD, פלופי, רמקולים וכו'...

גם מארז לא מוזכר..נראה לי שהם הדגישו את ה"עילית" במפרט בידיעה שכל השאר על הפנים..

נראה שהספק כח לא אמור להחזיק יותר מדי דברים..גם ג'נרי יכול להחזיק מפרט כמו זה כפי הנראה..

צריך לראות מה המפרט כולל ומה זמן האחריות על המחשב. כמו שאמרתי, עדיף לקחת מפרט או D עם חלקים נורמליים ואחריות טובה על פני המפרט הזה ולא משנה מהו מחירו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהכל כלול. עם טכניקות המכירה הישראליות הכל יכול להיות.

חוצמזה, תאמין לי שאת הפרסקוט לבד לא יכול להחזיק כל זבל גנרי. ראיתי כבר כמה מקומות בלחץ כאשר מגלים שכל ליין המארזים הזולים שעד היום היו אפקטיביים מתחיל לקרוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברים זולים עולים ביוקר!  :bash::nono:

- כאלה בד"כ  באים עם ספק עלוב וקירור עלוב, פוטנציאל גבוה לתקלות ולשריפת המחשב!

קרוב שלי קנה מחשב בהצעה דומה, ו"למזלו" הספק שרף לו כמעט הכל כשנשאר לו רק חודשיים אחריות על המחשב :-\

-לוח של ECS

-הרדיסק לא ידוע

אני לא הייתי קונה אותו אפילו ב1000 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה מפרט משתלם.

אני מסכים שהחלקים שיבואו איתו בוודאי לא הכי איכותיים אבל המחיר משתלם וגם אם תקנה מKSP שנחשבים לזולים מחשב ב2500ש"ח עם מפרט דומה עדיין תצטרך לקחת לוח פשוט ואותו ספק ג'נרי, אז מה זה משנה? אני עובד בחנות מחשבים ותאמין לי שהספקים הג'נריים סוחבים יופי את הפרסקוט.

לוחות של זה לא לוחות חרא כ"כ, דווקא יש לי לוח P4 בן 5 שנים כמעט שמכרתי למישהו שעובד עד היום.

הם דווקא דיי אמינים אבל לא מציעים מקסימום ביצועים וגם הם לא לOC.

לגבי אחריות זה כבר נושא אחר, לפותח התראד בדוק מי נותן את האחריות ואם אתה מפקפק אל תקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב99.9 בטוח שהלוחות אם האלו לא תומכים בDual Channel אז שכל היתרון של ממש יורד...

וכמובן שמקבלים זיכרון של 256 אז גם ככה אם הלוח היה תומך זה לא היה עוזר בלי להוסיף עוד זיכרון.

ממש אבל ממש לא שווה לקנות את המחשב הזה.. חלקים זולים גורמים לתקלות.. חוץ ממעבד שהוא של שאר החלקים הם ממש זבל. מי יודע אפילו הם Refurbish. ספק זול גורם תקלות. ובכלל גינרי.

אם המחשב הזה לא בא עם מסך או שאר ציוד הקיפי אתה יכול לקנות מחשב הרבה יותר טוב בהוספת 100-300+- שקל. הכוונה ליותר טוב זה גם מחברות לא זבל וגם תישן בשקט בלילה שתדע שהמחשב שקנית אתה יכול לסמוך עליו...

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה מפרט משתלם.

אני מסכים שהחלקים שיבואו איתו בוודאי לא הכי איכותיים אבל המחיר משתלם וגם אם תקנה מKSP שנחשבים לזולים מחשב ב2500ש"ח עם מפרט דומה עדיין תצטרך לקחת לוח פשוט ואותו ספק ג'נרי, אז מה זה משנה? אני עובד בחנות מחשבים ותאמין לי שהספקים הג'נריים סוחבים יופי את הפרסקוט.

לוחות של זה לא לוחות חרא כ"כ, דווקא יש לי לוח P4 בן 5 שנים כמעט שמכרתי למישהו שעובד עד היום.

הם דווקא דיי אמינים אבל לא מציעים מקסימום ביצועים וגם הם לא לOC.

לגבי אחריות זה כבר נושא אחר, לפותח התראד בדוק מי נותן את האחריות ואם אתה מפקפק אל תקנה.

NO OFFENCE אבל לא נראה לי שהייתי קונה איפה שאתה עובד  ;)

עריכה:

והנה, מפרט הרבה יותר נורמלי מ KSP ב 2500, כולל 512 זכרון ADATA ולא 256 ולא גנרי זבל, ולוח עם ציפסט אינטל ולא עם ציפסט SIS, מקלדת נורמלית עם עכבר אופטי, צורב, ומארז עם ספק שאומנם גנרי, אבל מנסיון של משתמשים מחזיק בכבוד מערכות הרבה הרבה יותר כבדות, ודיסק 8 מגה ולא 2 מגה.

מעבדי אינטל?  Price Units Total 

Celeron 2530 Mhz (533Mhz, 256KB cache) 510 1 510

לוחות אם למעבדי אינטל? Price Units Total 

IS7-10 (865G),lan,Fwire,Dual 420 1 420

זכרונות? 400 Price Units Total 

256MB A-DATA 240 2 480

דיסקים קשיחים? Price Units Total 

80 GB 7200 ATA-100 (8MB) 390 1 390

כוננים- ??1.44, CD-ROM, DVD?? FLOPPY Price Units Total 

Teac/SONY 1.44 40 1 40

צורבים? CD Recorders Price Units Total 

LG 52 x 32 x 52 (kit) 150 1 150

מארזים?  Price Units Total 

2429 ATX MIDI PFC, ,silver 240 1 240

מקלדות?  Price Units Total 

GPT+ Mouse Optical 90 1 90

Total price + system assemly 2510 ¤

נכון שהמעבד יותר חלש, אבל בהחלט מספק ואם אתה עובד בחנות מחשבים אתה בטח יודע שמה שמסביב לא פחות חשוב מאשר המעבד.

דרך אגב, אני די בטוח שהמפרט לא כולל כלום חוץ ממה שמצויין בפרסומת, כי אם הם טורחים לציין שהלוח תומך SATA היו בטוח מציינים איזה מקלדת מפוארת או צורב מהשורה הראשונה שבא איתו.

ואם זה כך, שהרי ניתן להרכיב משהו די דומה מ KSP אבל להבדיל עם לוח של וזכרון שאינו גנרי, פחות או יותר באותו המחיר:

מעבדי אינטל? Price Units Total

P-4 3,0 Ghz (Bus:800MHz, H-T, 1MB cache) 1060 1 1060

לוחות אם למעבדי אינטל? Price Units Total

P4S800-MX DDR400,sb,lan,vga 350 1 350

זכרונות? 400 Price Units Total

256MB A-DATA 240 1 240

מארזים? Price Units Total

2209 ATX MIDI PFC, 160 1 160

Total price + system assemly 2000 ¤

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של החבר הזה המחשב הישן P2 שלו בדיוק שבק חיים, אז יש לו ציוד היקפי.

ממש לא משנה אם יש לו DUAL CHANNEL.

ואתם יודעים מה?

הכי טוב להתקשר. אני אבדוק ביום ראשון.

תודה על התגובות :yelclap: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...