בטלתי את ההזמנה של VULCANO 7P והזמנתי את AX478! - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בטלתי את ההזמנה של VULCANO 7P והזמנתי את AX478!

wares2002

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אני עדיין מאדיף את ה AX ! קראתי כמה כתבות פה ושם!

ויש לו את היתרונות שלו כמו פיזור האוויר על הצ'יפסט שבמקרה שלי זה חשוב מאוד כי יש לי SIS !

וגם הוא מפזר אוויר על הזכרונות שגם זה חשוב לי כי אין לי גופי קירור לזכרונות!

אז בקיצור אני לוקח את AX478!

ואני חייב לציין שאני קונה ב http://www.simpletech.co.il היודעים שבשם הטוב ובשרות המעולה שלהם!

ואני מזכיר דבר נוסף! שבחיים אני לא יקנה יותר ב KSP כי עוד לא היה חלק שקניתי אצלם ולא האיתי צריך לשבור את הראש כדיי לגרום לו לעבוד ב100 אחוז!

במיוחד למה לחסוך את 40 שקל על איזה חלק בKSP ולקבל יד שנייה כאשר ניתן לשלם טיפה יותר ולקבל שרות מעולה מדרה ראשונה!

ולדעת שיש לך אחריות וחלק חדש ולא יד שנייה שמשהו החזיר !

יש לי עוד חדשות שאף אחד לא יודע על KSP אבל את זה אני מעדיף לשמור לעצמי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה לדעת !!

וורז אתה פשוט לא נורמלי לא חבל על 200 ש"ח אתה לא יכול להסתפק במאורר שעולה רק 100-140 שח.

רק לצורך השוואה אז שתדע ש 52 DBA זה רמות רעש שמודדים לאופנועים ומכניות בטסט שלהם !!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניצן, הגיע הזמן שנעשה פגישה חביבה ותראה בדיו מי יותר טוב, גם עם מאוררים חלשים ותואמים, שים על שני ההיטסינקים פאנאפלוי חלשים, ותראה מי יציג ביצועים יותר טובים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לןמה שלא נעשה את זה באמת קובי....

*אני* אומר לך שה 7+ הוא הכי משתלם היום (וכבר הרבה זמן) ואתה סתם מתווכח שנים, לך יש איזה מליון HSFים, כשיהיה לך את זה (ואז תגיד לי תירוצים) נדבר.

לי, כרגע, אין כל סיבה לקנות אבל אם הייתי קונה זה היה רק זה, אין לי שום ספקות וכל השטויות שלך על ענייני קליפס (לא שהוא גרוע, אבל כן הוא רק אחד), בניה איכותית (שעדין אין לי מושג איך החלטת לבדוק את זה, אני מניח שאין לך מהנדס חומרים איתך, ולא - אין לו שום בעיה מיוחדת בתכום הזה), אריזה מכוערת (... יש הרבה יותר גרועות ובכלל זה לא מעניין אותי) ..... וכו'. בקיצור ה 7+ הוא ללא ספק הכי משתלם היום ואחד מהטובים ביותר *שקיימים*, עם הבדלים זניחים בבדיקות שונות (*לטוב*(!!) ולרע) באתרים שונים מהיטסינקים כפולים ואף משולשים במחיר - ואתה צריך לדעת את זה!

אתה זוכר שאמרתי לך שה SLK600 הוא הטוב ביותר היום בקירור האויר? אז הדבר היחיד שכן מעניין אותי היום זה לראות את הביצועים של ה SLK800 לכשיצא, לא שיש לי ספק באשר למחירו, שלבטח יהיה גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו WAREZ, שלא תתפתה להאמין שלטויות, הוא יציג ביצועים יותר טובים (אם בכלל, וגם זה יכול מאוד להיות שלא) במעלה-שנים גג שזה כבר זוטות. וזה באמת לא שווה את תוספת המחיר, שלא לבדר על הרעש ה"פנים מטוס" של מאוורר שכזה (שבחרת לך) ואורי יכול בהחלט לאשר את זה, שוב - לא שה 7+ שקט במיוחד אבל לעומת זה בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל

אני אישהו סומך יותר על המאוורר של AX478 בשבלוב של DELTA נכון יהיה רעש חזק

אבל הביצועים יהיו בטופפפ!

והבנתי כבר אז לא משנה

וגם ה AX745 גם מפזר אוויר קר על הצ'יפסט וזה עוזר לי מאוד כי יש לי SIS645

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...