בטלתי את ההזמנה של VULCANO 7P והזמנתי את AX478! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בטלתי את ההזמנה של VULCANO 7P והזמנתי את AX478!

wares2002

Recommended Posts

לדעתי 7+ יהיה מעט טוב יותר או לכל הפחות אותו דבר (בטעות יצא ל TT משהו טוב.. חחח) בכל אופן ההפרש *ממש* לא שווה את תוספת הרעש (לא שה 7+ חתום במנזר השתקנים או משהו), שלא לדבר על המחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא!!! הוא ועוד איך ואפילו עובר *וזה עם דלתא 80!!!* :asthanos:

את העובר אני מוריד על רעשי בדיקה ולכן לכל הפחות הם משתווים, ולמרות שהוא רועש (בהכי מהיר, וכמובן שעל זה אני מדבר) הוא *הרבה* יותר שקט מה דלתא, שלא לדבר על המחיר - ככה שאין פה בכלל ויכוח!

עריכה: נ.ב. ואני מדבר על מוליכות טרמית, שזה (ורק זה) זו הבדיקה. אז שהגודל לא יטעה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אמרו לי שה AX478 מפזר אוויר קר גם על הצ'יפסט של הלוח וגם על הזכרונות שמסביב ! וזה מוסיף יתרון טוב מאוד!!

זה נכון?

והאם בסך הכל עשיתי את הבחיר הנכונה שבחרתי בו ולא ב VULCANO 7 PLUS ! אם לא הלסתכל כל כך חזק על המחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(מיני) אין לי כוח להעלות את זה (ב 28 זה לוקח איזה 5 דקות) אבל אם זה הבדלים קטנים אני מקסימום שולל את זה לרעש הבדיקה, בגדול זו ההשוואה הטובה ביותר ברשת לדעתי ואני הכי סומך עליה.

לגבי האויר על הזכרונות, הצ'יפסט (הגשר הצפוני בכל אופן, אלה אם יש לך סיס וזה שניהם) וכו' אז כן, נו מה אתה רוצה - הוא ענק ועם המאוורר הזה הוא יוצר סופה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא להסתכל עם המחיר ובהפרש זניח (אם בכלל וגם זה לא (בטוח)) כן. תראה, זו לא בחירה רעה, מה שלא יהיה - אבל זו גם לא בחירה אידיאלית בכלל, שמתחשבת בכל הגורמים (ובהם במיוחד מחיר, אבל גם רעש), אתה מבין את הנק'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב :lol: הבנתי שיש לך וולכנו וברור שתגידש זה טוב! גם אני אומר שזה טוב אבל האייי איקס טוב יותר! וגם יש לו יתרון שהוא מפזר אוויר קר לצ'יפסט! וזכורנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...