עזרהת דחוף: חיבור HOME THEATER XP ל INSPIRE 5.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרהת דחוף: חיבור HOME THEATER XP ל INSPIRE 5.1

EITANL

Recommended Posts

רכשתי HERCULES HOME THEATER XP ורמקולים INSPIRE 5.1 5300

הרמקולים, שהם אנלוגים, הגיעו עם כבל שלוש גידים עם חיבורי 3.5 מ"מ (1.8") בכל צד, ראשון לקידמיים, שני לאחוריים ושלישי ל SUB/CENTER

היציאות בכרטיס קול הם שישה RCA לכל ערוץ או שתי יציאות 3.5 מ"מ לקידמיים ולאחוריים.

חברתי דרך יציאות ה 3.5 מ"מ בכרטיס את הקידמיים והאחוריים והכל תקין אך אין לי דרך לחבר את ה SUB וה CENTER לכרטיס קול.

האם יש מישהו שניתקל בבעיה הנ"ל (למעשה אני צריך כבל אחד שמצד האחד יש שניי פלגים של RCA ליציאות ה SUB ו CENTER של כרטיס הקול ומצדו השני יש פלג אחד מסוג 3.5מ"מ לכניסה הבודדת (CENTER/SUB) במערכת INSPIRE 5.1 של .

המלצות, הערות, שאלות ותמונות שיסבירו לי את הפתרון יתקבלו בברכה!!!!!!!!!!!!!

איתן :) :) :) :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

תנסה להשיג שני כבלים שהם RCA זכר ל PL נקבה... ככה תוכל "לתאם" את ה RCA ל PL 3.5.

אני כמעט משוכנע שקיים כזה כבל... או לפחות מתאם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

תיקון טעות... לא שמתי לב שהסאב והסנטר יושבים על אותו כבל.

במקרה הזה, תדרוש PL נקבה לשני RCA זכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

נסה חנויות שמוכרות אביזרים לטלפונים וחשמל.

יכול להיות שתמצא את זה אפילו ברשתות כמו "אייס קנה ובנה" ו"הום סנטר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי EITANL !

say, איך השילוב של הGTXP עם ה Inspire?

אני מבין שהרמקולים לא עושים שימוש ביציאות הקואקסיאליות והדיגיטליות...?

מה לגבי דעתם של שאר חברי הפורום?

כן, אני יודע שהקמרולים של שנואים כמעט על כולם כאן, אבל איזה ערכה אחרת של , בתצורת 1.5,במחיר דומה ,הייתם מציעים לחבר ל GTXP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, בביקורות על הכרטיס קול, צינו על ה"דפקט" בכרטיס, שאי אפשר לחבר את הXPS510 והאינספייר 5300, (ומערכות אנלוגיות נוספות)

כל זה בעצם בולשיט, שנפתר ע"י כבל קטנטן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת ע"י כבל קטנטן נפתרה הבעיה.

לגבי איכות הקול היא נהדרת, אך אני קצת מאוכזב מה SUB

רמקולים בסה"כ הם פשרה בין איכות למחיר, בדקתי די טוב בפורום הנ"ל ובאחרים אך אנשים שונים ממליצים על רמקולים ורציתי באמת את ALTEC LENSING 5 אך התפשרתי על המחיר (לא קניתי רק רמקולים אלא מערכת מחשב שלמה - 1800, GIGABITE VRXP, 333, ATI REDEON 8500 AIW, MAXTOR 40G ATA133, GAME THEATER , MAG810 19 FD,).

כל הנושא של מערכת קול + זה סובייקטיבי לחלוטין ותלוי בשמיעה ובניסיון של האדם שמקשיב לצלילים ולכן יש לקחת את כל העצות בערבון מוגבל וללכת ולהקשיב בעצמך לקובינציות שונות של רמקולים/ כרטיסי קול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...