המבצע של בנק המזרחי - HP Pavilion Intel Celeron Mobile 330 (1.4 GH - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המבצע של בנק המזרחי - HP Pavilion Intel Celeron Mobile 330 (1.4 GH

oleg

Recommended Posts

שלום רב!

רציתי לשאול מה דעתכם, האם כדאי לקנות את המחשב הנייד שמציעים לסטודנטים בבנק המזרחי:

HP Pavilion Celeron Mobile 330 (1.4 GHz

המוכר של דיפו אמר לי שלמרות שזה רק 1.4 GHz זה בעצם פועל במהירות כפולה בגלל שזה Mobile ..

האם זה נכון?

מישהו יכול להסביר קצת על הMobile?

זה יוצא 4000 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה לא שווה מכמה סיבות:

1) אולי זה זול ב1000 שקל מהמחיר שלו, אבל 40 תשלומים למחשב?? זה מטורף.

2) זה רק CELERON

המעבד עצמו זה CENTRINO CELERON.

כלומר הוא יחזיק לך יותר זמן מעמד, יש לו יכולות אלחוט מובנות והוא יותר יעיל מבחינת התדר עבודה שלו (1.4 GHZ אולי, אבל הוא יעבוד לך יותר מהר מP4 1.4)

הוא פולט פחות חוץ וכו'....

אני לא הייתי קונה אותו,

לפני שאתה מתפתה, תחשוב אם באמת את צריך אותו, אם אתה צריך את הניידות שלו, ולא רק בשביל הסטייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב!

רציתי לשאול מה דעתכם, האם כדאי לקנות את המחשב הנייד שמציעים לסטודנטים בבנק המזרחי:

HP Pavilion Celeron Mobile 330 (1.4 GHz

המוכר של דיפו אמר לי שלמרות שזה רק 1.4 GHz זה בעצם פועל במהירות כפולה בגלל שזה Mobile ..

האם זה נכון?

מישהו יכול להסביר קצת על הMobile?

זה יוצא 4000 ש"ח

זה סתם בול שיט! דבר ראשון זה כך שהנייד נפסל אוטומטית דבר שני מובייל זה מעבד שעובד במתח נמוך וצורך פחות חשמל, הוא נועד לניידים ואוברקלוקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח שברו אותם!!!

בכל מקרה, רק סניטרנו (הליבות של המעבדים דותםן ופעם בניאס, הליבות פותחו בשראל, והמעבדים שלהם מציגים ביצועים מצוינים עם צריכה נמוכה של חשמל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב בסקאל עולה אומנם 4000 שקל אבל הוא בלי מערכת הפעלה שזה תוספת שך עוד 400 שקל, עם מסך יותר קטן, הרדיסק יותר קטן, וכרטיס מסך מובנה של SIS שהוא הרבה פחות טוב מהIntel® Graphics 2, בלי צורב וDVD, חוץ מהמעבד הכול במחשב הזה פקקט.

לפי דעתי המחשב של מצויין לסטודנטים, שכל דרישותיהם למחשב לכתיבת עבודות, גלישה וקצת מולטימדיה, מהחלט יענה על הצרכים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.

וגם לגבי המעבד, כמו שאמר McFLY בהודעה שלפניך, "זה Mobile Celeron, לא Celeron-M, האחרון הרבה יותר יקר (וטוב)"

אז למרות ה2.2 גיגה לעומת 1.4 אני לא יודע מה עדיף...

(ובאמת, אני לא צריך אותו למשחקים... למרות שיש לי כמה תוכנות עם תלת מימד שאני צריך... אבל לא נראה לי שתהיה לו בעייה, היום אני עם נייד של קומפק Presario 700 שזה דיורון 1 גיגה הרץ אם אני לא טועה, והוא עובד סבבה (רק חבל שאפשר לטגן עליו ביצים - רותח!!))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים, כמה שטויות בת'רד אחד.

המבצע של בנק המזרחי סביר לחלוטין.

ה Celeron-M הוא מעבד נהדר. ביצועים טובים, צריכת חשמל והתחממות כמעט אפסית.

הסלרון 2.2 במחשב הוא פשוט בדיחה גרועה לעומתו.

במחיר 4000 ש"ח זאת פשוט מציאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...