מכונת משחקים... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונת משחקים...

JCohen

Recommended Posts

שלום לכולם,

חבר שלי הוא בור במחשבים, והוא מעוניין במחשב חדש שישמש כמכונת משחקים. הוא רוצה את ה"שפיץ של הנעל", בתחום של עד 7,500 ש"ח. אני כמובן אמרתי לו לקנות , אבל אני רוצה להיות בטוח שלא תהינה לו בעיות של חום.

אז אני בעיקר צריך את עזרתכם בפיתרון קירור טוב ופשוט.

מה דעתכם?

AMD 1.4GHz

Gigabyte GA-7VTXE

Micron 256MB PC2100

Fujitsu 40GB, ATA100, 7200RPM

Creative Sound Blaster Live!Value

ATi Radeon 8500 Retail

Creative Sound Works 2 + 1

AOpen 16 x 48

AOpen Case HQ-48 (300W)

LG Flatron 795Plus

Microsoft Explorer

Microsoft Keyboard Pro

Arctic Silver II

HSF - ???

בקשר ל-HSF, שיהיה שקט, שיקרר טוב ויהיה קטן, כך שיכנס ללוח...

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדיסק - הוא מספיק טוב. יש לי כבר אחד כזה...

בקשר למסך - אין תקציב.

כאשר אתה בא לקנות מחשב חזק למשחקים אתה צריך לחשוב גם על שאר הדברים ולא על המעבד והלוח....

אם תעשה את הקיצוץ ש- EncOder הציע אתה תוכל לקנות לפחות מסך "19 ברמה גבוה (Samsung 900NF) ורמקולים יותר טובים (לפחות ATP3).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, בלוח אין הבדלי מחיר (אני קונה מאזטק), הזיכרון זה רק 150 ש"ח, והמעבד - 350 ש"ח = 500 ש"ח.

מה אני יעשה ב-500 האלה?

ברמקולים אני לא רוצה להשקיע. חבל על הכסף.

מסך זו אפשרות טובה, אבל הבעיה היא שהמסך עולה לי 1,400 ש"ח, וב-1,900 אני לא יכול לקנות כלום, אלא אם כן תפתיעו אותי...

מה בקשר ל-HSF? אני לא מתכוון להישאר עם מה שמקבלים יחד עם המעבד, כי הוא חלש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסק הקשיח של IBM עולה טיפה יותר ונותן ביצועים הרבה יותר טובים... אינ לא רואה כל סיבה לא לקחת IBM 60GXP 40GB. בקשר לגוף קירור, גוף קירור שקט טוב והכי חשוב חזק זה ThermalTake Mini Copper Orb. באמת כדאי לו להצטייד בזה בכל מקרה, במיוחד אם הוא בוק במחשבים ולא רוצה להסתבך עם הבעיות חום של ... בקשר למעבד, אני הייתי מחליף אותו לAthlon XP 1500 שעולה טיפה יותר... טיפ טיפה. זה שווה כל גרוש, הוא גם תומך בSSE ובכלל הוא פחות חם מT-bird וקצת יותר מהיר. אם יש לך תקציב שייקח 1600..

בקשר למסך, הוא די טוב אבל אישית הייתי הולך על Iiyama 411 pro... הוא המסך הכי טוב בקטגוריית 17" . והוא עולה בדיוק כמו Flatron 795FT Plus... (כנראה בגלל ירידת המחירים של מסכי IIYAMA). אני חושב שבמצב שIIYAMA 411 PRO עולה כמו FLATRON יהיה טיפשי לקנות FLATRON..

להזכירך : Iiyama 411 pro מבוסס על שפורפרת Diamondtron.

חוץ מזה אחלה של מחשב, רק שהוא ייצטרך לחכות חודשיים עד שRadeon 8500 יגיע לארץ..

GeForce 3 Ti500 יגיע יחסית מהר, אם הוא קצר בזמן גם GF 3 TI500 יהיה מעולה, סך הכל בהרבה מבחנים הוא עוקף אותו ועם יציאת חדשים הכל עשוי להשתפר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...