אני מאוהב! (קיבלתי את המערכת החדשה...) ---> הוספתי תמונות - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מאוהב! (קיבלתי את המערכת החדשה...) ---> הוספתי תמונות

HORADRiM

Recommended Posts

נו, לא התכוונתי שאיכות הסאונד תהייה אותו דבר במיקום כזה (בפינה או במרכז החדר)... התכונתי שאיכות של כל טוב שיעשו לו בריק אין תשתפר, ולא משנה היעוד שלו: לרכב, לחדר או למועדון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לעשות את זה לכל או רק לרמקולים "מקצועיים"... ומה עם לרכב?

יניב

היות וכל הרמקולים עובדים באותה הצורה בעקרונו של דבר, גם הם מרוויחים מברייק אין. אתה מעניק גמישות רבה יותר למימברנה ו"מרגיל" את הרמקול למה שאתה שומע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כזה... בריק אין זה מהשמיע במשך כמה שעות טובות (יומיים בערך...) מוסיקה, בהתחלה בווליום ממש נמוך ולאט לאט להעלות את הווליום עד המקסימום.

להעלות את הווליום כל כמה שעות בקצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לדעת מה הייתה המערכת הקודמת שלך כדי שנדע עד כמה הצעד שעשית גדול.

בעיקרון המערכת מחליפה את ה-ATP3, שעשו את עבודתם נאמנה ועל הצד הטוב ביותר, עד כמה שיכלו... כך שאפשר להגיד שהיא הצעד הראשון שלי

בעולם הסטריאו. השלבים הבאים יהיו כנראה כבלים, ספייקים סבירים, פטיפון וסידי (כאן כנראה נצטרך להשקיע לא מעט כדי לשפר... שמעתי כמה CDPs

באיזור ה-3000 ש"ח, וה-Audiophile פשוט היה יותר טוב... אבל עדיין לא ביצעתי בדיקה מקיפה מספיק של CDPs שונים כדי לקבל תמונה מדוייקת

של ההיצע וההבדלים ברמות המחירים השונות).

X-Gamer: משך ה-Break-In תלוי ברמקולים. זה נע בין כמה עשרות לכמה מאות שעות של השמעה מבוקרת. זה לא מדוייק... בימים הראשונים

מגבירים בהדרגה עד שמגיעים לעוצמה בינונית ואז ממשיכים כמה שצריך, באותה עוצמה. קראתי הרבה דיעות שונות לגבי איך וכמה לבצע Break-In, זו

הדרך שאני אימצתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז עבר כבר כמעט שבוע, והמערכת כבר נשמעת הרבה יותר טוב... אבל עדיין יש למה לצפות - דיברתי עם מישהו שיש לו את אותם

רמקולים והוא אמר לי שלקח להם חודשיים (!!!) להיפתח לגמרי.

ולשאלה:

מבחינה אקוסטית, מה המשמעות של מיקום על שטיח? האם עדיין יש צורך בספייקים? או שמא ספייקים + תושבת מיוחדת?

מה אתם אומרים?

ונסיים בהמלצה חמה לחובבי Dire Straits באשר הם (Fkl0ster?)...

Fade To Black מהאלבום On Every Street - פשוט תענוג, חובה להצטייד בקפה טוב ולשבת ב-Sweet Spot.

You And Your Friend מאותו אלבום, מארק קנופלר במיטבו... כל מילה מיותרת.

Private Investigations מהאלבום Love Over Gold - למי שלא מכיר, שווה נסיון. יש גם גירסת Live - אישית, פחות אהבתי,

אולי בגלל איכות ההקלטה.

סופ"ש נעים לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או פשוט לקנות את האלבום הלהיטים שלהם SULTANS OF SWING SPECIAL EDITION שמכיל דיסק נוסף של הופעה חיה ולטחון אותו איזה 3 שנים על המערכת ועדיין לא נמאס ממנו... (תנסה להבין את המשמעות של המילים בשיר BROTHER IN ARMS כאילו מה הולך שם, השמועה אומרת שהשיר נכתב לכבוד חבר של מארק שנהרג במלחמת יום כיפור...). אכן DIRE STRAITS אחת מהלהקות הכי.. (ואם אתה צריך עוד דיסק שלהם אז כמובן הדיסק BROTHER IN ARMS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איך הדלקת אותי עכשיו לקנות מגבר ב 3000 שח ועוד זוג בכמה אלפים... יואו יואו אני מתחיל להתחרפן פה... טוב שאני אהיה גדול ויהיה לי בית בעזרת השם אני יארגן איזה משהו חביב... (על חשבון אשתי כמובן, שבטח תהיה בזבזנית בטירוף)

אם כבר המלצות לשירים... שים את הדיסק הופעה חייה של משינה 2003 ;) איייייי.... רק לחשוב על זה עושה לי טוב בלב...

אה, איך אפשר בלי LASGO... אוף!

תהנה אחי, תתחדש ושיהיה לך רק טוב... (אל תשכח לשתף את השכנים שלך ב"צלילים הנמוכים" ;D)

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את התקליט הזה, אחלה תקליט, יש שם את כל הלהיטים של הלהקה.

Horadrim ראיתי שיש לך תקליטים, איזה פטפון יש לך?

כרגע אני ללא פטיפון.... I'm in the market ;)

את התקליטים קיבלתי בירושה, והפטיפון שהם ניגנו עליו (Thorens), נזרק לפח (!) בעקבות תקלה... :kopfpatsch:.

נו טוב, לא בוכים על חלב שנשפך...

תנסה דווקא את Your Leatest Trick וBrothers In arms מהדיסק Brothers in Arms.

אין כמו לשמוע את שני הטראקים הללו על מערכת מאוזנת ואיכותית :xyxthumbs:

מסכים ב-100%.

פשוט אלה שבחרתי להמליץ עליהם הם, לדעתי, מהפחות מפורסמים... ושלא בצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע גם את הדיסק של הסקורפיונס עם הפליהרמונית של ברלין - Moment Of Glory, תאמין לי שעל מערכת איכותית זה תענוג שאין שני לו.

עוד המלצות טובות:

Nothing Else Matters מתוך S&M

Stairway To Heaven מתוך Remasters

Hotel California מתוך Hell Freezes Over

Nuteshell של Alice In Chains מתוך Jar of Flies

Sleeping Sun של nightwish מתוך Sleeping sun (טראק עם ווקלאז מדהימים)

Karma Police מתוך O.K Computer

Little Wing בביצוע של Derek & The dominoes (קלפטון למעשה)

Shine On you Crazy Diamond מתוך Wish You Were Here

ואם אתה מתעניין בביצוע סימפונים לשירי רוק, יש לי גם הרבה כאלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...