כתבה ב- Ynet - הכותב מציין שעדיף לחבר מודם ליציאת ... - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה ב- Ynet - הכותב מציין שעדיף לחבר מודם ליציאת ...

udicol

Recommended Posts

PCI 133MB/S

1.1 11Mbps ~ 1.3MB/s

USB2.0 480Mbps ~ 59MB/s

FireWire 400Mbps ~ 49MB/s

כל המהירויות הן כמובן מקסימליות, יש תעבורת מערכת (OVERHEAD) שמפחיתות לפחות 10% מרוחב הפס המרבי האפקטיבי שניתן להשיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תשכחו שבסופו של דבר זו לא כתבת חומרה מקצועית. ואת משתמש הפשוט לא מעניינים כל הפרטים הטכניים.

טכני הוא צודק, בחבילה לשימוש ביתי אכן חיבור מספק, הוא לא צורך כרטיס (שצריך לקנות) ולא התקנות מיוחדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.1 11Mbps ~ 1.3MB/s

USB 1.1 = 12Mbps

וגם זה לשני ערוצים (כלומר 6 כ"א) אלה אם יש יציאה בלוח אם של שני ערוצים נפרדים כשהעל הכרטיסון כנ"ל ואז כ"א 12 מלא.

נ.ב. PCI=132MBps (אפילו טיפה פחות עם עושים את זה מדוייק, אם אתה רואה 133 זה בגלל שמעגלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז אתם מתווכחים מתווכחים אבל בדוגרי זה לא משנה...

ההבדל במהירות הוא מזערי, ולדעתי המשתמש ה"פשוט" לא צריך מודם מבוסס כ.רשת, פשוט בגלל שUSB מאפשר התקנה הרבה יותר קלה ופשוטה. (ותאמינו לי אני יודע על מה אני מדבר... יש לי חברים שלא מבינים כ"כ טוב וכל פעם שהם מפרמטים זה "ליאור איך מגדירים את הADSL" ולפרוץ את האלקטל, להחזיר אותו, "לא אני לא יכול לשלוח קבצים תחזיר לי", "רבתי עם אחותי תחזיר לי שוב"... משגעים אותי אלה. בקיצור עדיף מודם למי שלא מבין).

עוד משהו זה שלא יודע איך הגעתם לדיון על מודם שמחובר דרך כ.רשת USB??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.1 11Mbps ~ 1.3MB/s

USB 1.1 = 12Mbps

וגם זה לשני ערוצים (כלומר 6 כ"א) אלה אם יש יציאה בלוח אם של שני ערוצים נפרדים כשהעל הכרטיסון כנ"ל ואז כ"א 12 מלא.

נ.ב. PCI=132MBps (אפילו טיפה פחות עם עושים את זה מדוייק, אם אתה רואה 133 זה בגלל שמעגלים).

בקשר ל אתה צודק, היה פעם 0.9 ו 1.0 שעבדו ב 11MBIT אבל לא משנה.

ה PCI הוא כן MB/S133 כי ה PCI לא עובד ב 33MHZ אלא ב 33.3333333MHZ (באופן אידיאלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה שלא קשורה לחלוטין לדיון:

איך קובעים את ה"פולסים" במגהרץ?

מה עושים? שמים גביש מיוחד ומעבירים בו זרם כמו בשעון, שהוא מקפיץ את הזרם בפולסים?

או אולי זו מערכת תזמון מתוחכמת שעשוייה ממספר רב של טרנזיסטורים אי שם בצ'יפסט ובמעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה שלא קשורה לחלוטין לדיון:

איך קובעים את ה"פולסים" במגהרץ?

מה עושים? שמים גביש מיוחד ומעבירים בו זרם כמו בשעון, שהוא מקפיץ את הזרם בפולסים?

או אולי זו מערכת תזמון מתוחכמת שעשוייה ממספר רב של טרנזיסטורים אי שם בצ'יפסט ובמעבד?

ובכן , ע"מ לזהות מידע מפולסים , יש צורך בגביש בעל תדר כפול ואף מרובע מהתדר המקורי , כך שיתבצע SAMPLE על כל המידע .

גביש - מקבל מתח ואז הוא יוצר תנודות מדוייקות . וכמובן מערכת הזיהוי הנוספת מורכבת כמובן מטרנזיסטורים ומערכות אלקטרוניות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מדבר זה קצב שעון...

כלומר יכולת של הרכיב לקבל/להעביר סיביות לשניה נכון שפולסי שעון באים בסדר 1010101010101010

אבל המידע יכול לבא גם ככה 00011110101111000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך המידע עובר אני יודע...

המידע הוא לא בא בדלוק-סגור כי עיבוד של מידע קשה יהיה קשה פי כמה לתכנן וידרוש וחלקים גדולים, אלא בשינויי מתח בין 5V+ ל5V- או 12V+ ו12V- תלוי בהתקן (בד"כ חיצוני מקבל את ה12V כדי לסבול מהשראה (מה השם הנורמלי של זה??) נמוכה יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדר עבודה של PCI =

25^2

33445532 הרץ ליתר דיוק ;D

והמידע על הPCI הוא ברמות מתחים של 0-5V או 0-3.3V.

המידע הנ"ל הוא דיגיטלי ולא נידגם כמו שמישהו אמר קודם לכן החישוב של תדרXרוחב ערוץ נכון (אם המידע היה נידגם היינו מקבלים רוחב סרט נמוך מהחישוב הנ"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל אתה תרגיש את ההבדלים בעת משחק .. כאשר אתה זקוק לכוח איבוד מקסימלי ושהוא לא יתבזבז על ניהול תעבורת מידע דרך הUSB.

הסר דאגה מליבך, לא תרגיש בשום הבדל (וסביר להניח שגם *לא יהיה* כלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...