10 vs 10.1 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

10 vs 10.1

Electric Boom

Recommended Posts

אני עם מנדרייק 10 ולא עובר ל10.1 משתי סיבות - הראשונה מנדרייק הנוכחית לא עושה לי בעיות ובכללית אני לא רואה סיבה. כמו שאני לא רואה סיבה לעבור מKDE3.2 ל3.3.1

כשתצא מנדרייק 10.1 OFFICIAL אני מאמין שאני יעדכן אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בערך כמו בתגובה הקודמת רק קצת שונה, אני לא עובר כי זאת עדיין לא גירסה סופית, וגם ככה לא שווה סתם לצרוב 3 דיסקים כי ממילה אני אצרוב את הסופית

אני פשוט לא אוהב חוסר יציבות :)

אני דווקא מאלה שכן אוהבים תמיד להתקין את הדברים הכי מעודכנים אבל רק כשהם באמת יותר עדיפים על קודמיהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I installed 10.1 after having 10, it's quite nicer, lots of new features added, all devices were identified properly, it comes with an updated program suite and it's optional to install KDE 3.3 with another CD.

One problem I have with it is that it refuses to connect to the Mandrake update database and thus I can't download any updates.

Overall, it's nice but it's not much better than 10, not in a way that justifies an upgrade.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LHo link=topic=91183.msg780891#msg780891 date=1099234548]

10.0.

10.1 זה בטא ועדיין לא גרסא רשמית.

מנסיון אישי אין בה כנראה לכל סוגי הכרטיסי מסך וכדומה...

אני עם 10.

גם ב10 אין לכרטיסי מסך.....

לATI אתה מוריד את fglrx ולנוידיה אתה מוריד את הדרייבר שלהם (אין לי נוידיה אז אין לי מושג איך הוא נקרא..)

אם אתה מתכוון לזה שרואים את המסך גם בלי דרייבר זה בגלל שכרטיס מסך זה חומרת PLUG&PLAY.

הדרייבר זה בשביל האצה גרפית בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...