משכורת טכנאי מחשבים... כמה, למה, מי מה ומו... תודה לעוזרים! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משכורת טכנאי מחשבים... כמה, למה, מי מה ומו... תודה לעוזרים!

Yaniv_Uzan

Recommended Posts

20 שקל לשעה לטכנאי שמקבל משכורת

ממקום עבודה קבוע זה סביר לגמרי...

אתה לא מרצה באוניברסיטה ולא תכניתן ב- Microsoft

שתקבל 150 שקל לשעה, כי אם אתה עובד 12 שעות ביום

ו28 יום בחודש...זה יוצא הרבה מאוד כסף , ואפילו יותר מדי

לטכנאי...

לעומת זאת הזמנה של טכנאי הביתה זה שונה, כי זה לרוב

כל העבודה שלו כל היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רוצה להתייחס ל

(לא הייתי צריך אבל החזר או משהו כזה, לא נסעתי באוטובוס אלא באוטו).

זה לא קשור - צריכים לתת לך החזר נסיעות גם אם אתה גר צמוד לעבודה שלך, ומפרידה בינך לעבודה תחנת אוטובוס 1 :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ב 100%

אפילו אמא שלי משלמת למנקה שלנו דמי נסיעות והיא מביאה אותה כל הזמן בדרך מהעבודה גם ככה :)

אז נגיד משכורת של 25 זה סבבה, ו 30 שח פשוט לקבל את זה ולסתום את הפה? ;)

חוץ מנסיעות, אני צריך לקבל עוד משהו חשוב?

יש למשהו סיפורים מעניינים לספר לי?

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב,

תלה שלטים בשכונה ותרוויח הרבה יותר כסף בהרבה פחות זמן. אין לך מושג עד כמה אנשים לא יודעים ועד כמה דופקים אותם ועד כמה הם צריכים מישהו אמין שיעשה עבודה אמינה במחיר סביר. מישהו שאפשר לסמוך עליו שווה לאנשים הרבה כסף ויש אנשים שמעריכים את זה ומוכנים לשלם.

רק אתמול היה אצלי פה חבר להראות לי את המפרט החרה שנתן לו הטכנאי השכונתי הפופולרי. כשנתתי לו באותו מחיר מפרט הרבה יותר טוב כמעט נישק אותי ורצה לשלם לי הרבה יותר מ 30 שקל על זה שהצלתי אותו עם מפרט סבבה מנועה ( 5 דקות עבודה). לא לקחתי כי זה שכן בית לידי - אבל תבין את הפוטנציאל. זה לא רק שהמפרט שנתתי לו היה יותר טוב - זה העניין שהמפרט שהטכנאי נתן לו היה פשוט בזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי, אני מכיר את זה :-)

פשוט זה לא חוקי אתה מבין... איאפשר להמשיך את זה הרבה זמן... אבל ברור, אני מבין את הנקודה שלך טוב מאוד. יש המון טכנאים חרות (WIN98 על 4 ועוד מליון דוגמאות)

אתה מבין, אני רוצה עבודה מסודרת... השתחררתי עכשיו מהצבא והגיע הזמן להכנס לדבר האמיתי ;)

מה אתה אומר?

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן פרטי אתה יכול להרוויח המון כסף יחסית לשכיר.

תיקונים זה רווח דיי נקי חוץ מזמן עבודה,

מוצרים טכנאים לוקחים בדר'כ 100-250 שקל יותר +הרכבה על  מוצר כלשהו.

למשל טכנאי מכר לחבר שלי ספק ג'נרי 300W שאמור לעלות 150~ שקל ב320 שקל! לא כולל הרכבה,אני הרכבתי לו.

אני מאמין שגם בארץ אי אפשר להיות טכנאי מיינסטרים ישר,הם ישאלו אותך איזה מחשב לקנות,תגיד להם 64 הם יקפצו עליך ויגידו לך כמה AMDזה קראפ ושמחר הם פושטים רגל,כנ'ל כרטיס מסך...אפילו ה'גיימר ' הנוב הכי כבד לא יוציר מעל אלף שקל על כרטיס מסך.

לדעתי היחס בין המעבד לכרטיס מסך זה שהכרטיס מסך שינצל את המעבד (לא 3.0E עם FX5200) הוא שVPU's אמור להעלות לפחות פי שתיים מהCPU

לדוגמא 64 3000+ עם 6800 Series\X800 Series או לפחות 9800Pro.

אבל זה כבר עניין אחר קצת סטיתי,מה שהתכוונתי להגיד שזה קשה למכור מחשב לא 'מיינסטרים של טכנאים' ולהרוויח הרבה...

דברתי עם נציג שירות של חברה מכובדת וגדולה בארץ,הוא גם אמר שאם הם היו מוכרים באמת מחשב שווים ולא חרא אינטלי הם היו מרוויחים אולי רבע מהרווחים הכללים.

ז'א שאם אתה רוצה להרוויח הרבה (דחף אנושי או לפחות ישראלי) אתה לא יכול להיות ישר.

(לפחות לא בעיסקי טכנאות מחשבים בישראל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם חבר שלך קנה ספק ב 300 שח שעולה 150 הוא באמת פראייר חחח ושלא נדבר שבכלל זה בלי התקנה. בכל מקרה אפשר לקנות היום ספק HEC ב 150 נגיד, למכור אותו בכיף ב 230 והנה, עשית רווח של 80 שח, אתה יודע מה תעשה גם התקנה, יוצא לך 100 שח תאמין לי זה מספיק.

בטח בדרך גם צריך התקנה של , נפלו עליך עוד בין 100 ל 150 שח... "עשית את היומית על הבוקר" (חגיגה בסנוקר).

אני דווקא מאמין באמינות ובמחירים גבוהים יחסית... מאשר להיות חאפר... אני לא מבין איך אפשר לרמות אנשים ולהרגיש טוב אחרי זה, באמת שלא מבין...

בקשר לדחף הזה שלך ;D זה, אצל כולם, במיוחד אצלי... לעשות כסף ולשלוט בעולם ;)

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה טובה. אני לא בטוח שאני רוצה ללמוד בכלל. מה שבטוח לא השנה, חוץ מזה שהיא התחילה כבר :)

אני מחפש עבודה... אני לא הולך להתבטל שנה שלמה (במקרה הטוב ואני אלמד, מה שאני לא ממש רוצה)

יש לך עצות בשבילי? אתה נראה מופתע ;)

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי תעשה מה שמתאים לך כרגע, זה הכי חשוב.

לאף אחד אין כוח ישר ללמוד אחרי הצבא, זה מובן. כל אחד צריך קצת מרווח נשימה.

הצעות? אני כרגע לומד בפתוחה, אבל זה רק בגלל שאני בן 19 והתחלתי עם זה עוד בתיכון. לאחר הצבא הייתי מנסה להגיע לת"א או טכניון.

כמובן שזה תלוי בבגרות, פסיכומטרי וכח רצון (שאחרי הצבא ברור שאין לאף אחד).

במשך כמה זמן תעשה מה שבא לך, וגם רצוי לקבל על זה כסף ;) ואז תלמד.. אם יש רצון ואמצעים (בראש ובכיס).

אגב זה לא נראה לי קטע של שנים באוניברסיטאות, אתה יכול להרשם לכל סמסטר לפני שהוא מתחיל ולהתחיל ללמוד בו (ככה זה לפחות אצלנו בפתוחה, אבל אני מניח שגם בשאר אין הבדל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה עושה טעות כי:

1) לפתוח עוסק מורשה זה שטויות. כל רואה חשבון יסביר לך איך לנהל את הספרים שלך שזה קל מאוד ואם לא תרצה תוכל עבור כמה שקלים בחודש לקחת מישהו שיעשה את זה בשבילך. אתה עושה רושם של בחור שתופס עניינים מהר וכל הסיפור הזה של עוסק מורשה יהיה קטן עליך לדעתי. לא צריך דוקטורט בשביל זה.

2) אתה תוכל להרוויח בשעה מה שאתה תרוויח ביום.

3) כשתלך ללמוד, אם תבנה את העסק שלך עכשיו, תהיה לך עבודה חבל על הזמן. בשעת עבודה תעשה את היומית שלך ותוכל לחיות בכבוד בתור סטודנט, רוב הפעמים בשעות שתהיינה לך נוחות. הרבה סטודנטים עובדים קשה מאוד בשביל כמה גרושים. עבודה גמישה ומכניסה תהיה יתרון ענק.

4) לא רואה שום יתרון בלעבוד במעבדה בשביל מישהו אחר. רק תתבאס מהזבל והרמאות שתראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה רושם של בחור שתופס עניינים מהר וכל הסיפור הזה של עוסק מורשה יהיה קטן עליך לדעתי. לא צריך דוקטורט בשביל זה.

אתה מדבר עלי? ::)

אני משתדל לא להראות את כישורי העסקים\כלכלה פה בפורום הזה... ;) טוב לשמוע שזה יוצא החוצה גם מתי שלא רוצים...

אוקיי, אני ידבר עם אחי או משהו על הנושא שיתן לי קצת הרחבה...

תודה רבה!!!

בכל מקרה, בקשר לטרד... אני מבין שבין 25-30 זה אחלה משכורת שבעולם

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה עושה טעות כי:

1) לפתוח עוסק מורשה זה שטויות. כל רואה חשבון יסביר לך איך לנהל את הספרים שלך שזה קל מאוד ואם לא תרצה תוכל עבור כמה שקלים בחודש לקחת מישהו שיעשה את זה בשבילך. אתה עושה רושם של בחור שתופס עניינים מהר וכל הסיפור הזה של עוסק מורשה יהיה קטן עליך לדעתי. לא צריך דוקטורט בשביל זה.

2) אתה תוכל להרוויח בשעה מה שאתה תרוויח ביום.

3) כשתלך ללמוד, אם תבנה את העסק שלך עכשיו, תהיה לך עבודה חבל על הזמן. בשעת עבודה תעשה את היומית שלך ותוכל לחיות בכבוד בתור סטודנט, רוב הפעמים בשעות שתהיינה לך נוחות. הרבה סטודנטים עובדים קשה מאוד בשביל כמה גרושים. עבודה גמישה ומכניסה תהיה יתרון ענק.

4) לא רואה שום יתרון בלעבוד במעבדה בשביל מישהו אחר. רק תתבאס מהזבל והרמאות שתראה.

שמע אני לא כ"כ מסכים איתך בחלק מהדברים... יש עוד דרך לראות את הדברים:

לפתוח עסק מורשה זה אולי לא כזה מסובך אבל גם לא כזה פשוט וקליל... חוץ מזה אם הוא קודם יעבוד אצל מישהו אז הוא יקבל ניסיון שזה אף פעם אף פעם לא מזיק... חוץ מזה הוא צריך קצת לפתח קשרים בנושא, להכיר אנשים, דילרים וכדומה, לראות גם איך העסק שהוא עובד מתנהל וכו'. באיזשהו מקום לפתוח עסק זה סיכון כי לא בהכרח תהיה לו "פול עבודה" ולעבוד כשכיר נותן איזושהי משכורת, אולי נמוכה יותר אבל בטוחה... ולא יזיק גם לפתח מוניטין. בנוגע ל-3 אני מסכים בהחלט, ובנוגע ל-4 - ובכן, ציינתי כמה יתרונות שיש ללעבוד אצל מישהו אחר לדעתי. בנוגע לזבל ורמאות - מסכים ב200% אחוז!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שאתה לא יכול לעשות את שתיהם?

תעבוד ב25-30 שקל בשעה ותתלה מודעות ותלך לאנשים בערב (גם ככה זה הזמן שרוב האנשים חוזרים מהעבודה).. ככה אתה תכפיל ולפעמים תשלש יום עבודה..

אתה לא יודע כמה כסף עושים בזה..

בהצלחה..

*אל תשכח להיות הוגן וישר.. כי פירסום מפה לאוזן זה הפירסום הכי טוב שיש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...