משכורת טכנאי מחשבים... כמה, למה, מי מה ומו... תודה לעוזרים! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משכורת טכנאי מחשבים... כמה, למה, מי מה ומו... תודה לעוזרים!

Yaniv_Uzan

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה, אני וחבר של פתחנו לאחרונה עסק לתיקון מחשבים. התעריף שלנו הוא 100 ש"ח לשעת עבודה.

אתה לא יכול לדעת משכורת, כי אין לדבר כזה משכורת (אם אתה לא עובד בשביל חברה שמשלמת לך כל חודש כמובן).

כי יש מלא גורמים משתנים, כמו: כמה אתה עובד בחודש, כמה אתה מוציא על נסיעות, טלפונים, פרסום, דלק, וכו'. אבל מצד שני גם אין הרבה השקעה כספית בדבר שכזה.

צריך כולה חשבון בנק, ותיק במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. כל השאר תלוי בך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לוקח 100 ש"ח לשעת עבודה, אבל זה כולל ביקור בית, התקנות, הסברי תפעול (מה שנפוץ הכי הרבה חח) .

במקרה הצורך אני גם מוכר ציוד מחשבים, אבל לפי צורך ובמחירים הגיוניים ( דרך חבר שהוא דילר חח) :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RAMIL, הכוונה שלך בחנות מחשבים רגילה ומסודרת נכון? 25 לשעה לא משנה אם יש לך מחשב ביום לתיקון או 100 מחשבים ביום? פשוט לפי שעות...?

וזה היה שעות קבועות? או יום לפני הוא היה אומר לך לבוא ל X שעות והיית מגיע... ספר לי עוד קצת פרטים. גם דברים שנראים לך ברורים מאליו

תודה!

(כל אלו שעושים תיקונים שחורים, לא זאת הכוונה שלי אבל תודה בכל זאת :))

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, היו ימים שהייתי בGHOST FRENZY כדי להתקין מלא מחשבים והיו ימים שכל מה שעשיתי בהם זה 2 וחצי מחשבים והרבה RPG באינטרנט ;D

בעיקרון הייתי בא בבוקר ב9 ונשאר "כמה שאני רוצה" (זאת אומרת, לא לעזוב לפני 4-5 ככה אבל הייתי נשאר לפעמים גם עד 7 ומקבל בהתאם 25 לשעה כרגיל גם עבור הOVERTIME)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... אז אמרנו 25 לשעה נגיד. כפול 8 שעות... זה 200 שח ליום נגיד.

הוא בטח שילם לך גם נסיעות ועוד כל מיני דברים נכון? ספר לי עוד דברים אחי....

אגב, עבדת פעם מחוץ לחנות שלו? הוא שלח אותך פעם לבית של משהו או משהו דומה לזה... לאיזה חברה להתקין לה כמה מחשבים לדוגמא

תודה על העזרה שלך

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיעות הגעתי לבד (לא הייתי צריך אבל החזר או משהו כזה, לא נסעתי באוטובוס אלא באוטו). ב12 הלכנו לאכול בד"כ יחד באיזה מסעדה שיש לעסק הסכם איתה או שמישהו אחר הביא לנו או שהם הביאו לנו במשלוח

פעם אחת הלכתי להתקנה בבית של עובד חדש בחברה כדי להתקין לו מחשב. (במסגרת שעות העבודה וזה נכלל בשעות שלי)

חוץ מזה הכל בעסק.

תראה, חבר שלי קיבל 30 אז אולי כדאי להעלות קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

25 שקל לשעה זה כלום ! , היום בנאדם בלי שום השכלה מקבל יותר מ 25 שקל לשעה אז עם תעודה אמור לקבל הרבה יותר היות ויש לו מקצוע

כשאני היתי בקורס אמרו לי שהמשכורת אמורה להיות 150 שקל לשעה , אם אתה עובד בשכירות אז יכול להיות שפחות אבל לא ניראה לי שזה אמור להיות פחות מ50 שקל לשעה לפחות אם יש לך תעודה

הבעיה היא שזה שאתה טכנאי לא אומר כלום על הידע שלך תכלס ויכול להיות שסתם ילד ידע יותר מטכנאי מחשבים עם תעודה,ואז בעל העסק יעדיף אותו כדי לשלם לו פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

25 שקל לשעה זה כלום ! , היום בנאדם בלי שום השכלה מקבל יותר מ 25 שקל לשעה אז עם תעודה אמור לקבל הרבה יותר היות ויש לו מקצוע

כשאני היתי בקורס אמרו לי שהמשכורת אמורה להיות 150 שקל לשעה , אם אתה עובד בשכירות אז יכול להיות שפחות אבל לא ניראה לי שזה אמור להיות פחות מ50 שקל לשעה לפחות אם יש לך תעודה

הבעיה היא שזה שאתה טכנאי לא אומר כלום על הידע שלך תכלס ויכול להיות שסתם ילד ידע יותר מטכנאי מחשבים עם תעודה,ואז בעל העסק יעדיף אותו כדי לשלם לו פחות

חיחי,150 לשעה...בטח,אפילו בסביון לא ישלמו מחירים כאלה.

תגיד תודה ל25 ואף 30 שקל לשעה,אלא משכורות יפות על עבודה מאוד כיפית וקלה,שאני בהחלט מוכן לקחת אותה (הציעו לי,אבל לא הייתי בן 18 בזמן ההצעה,וכרגע אני לא יכול לעבוד כי יש לי שתי עבודות)

תגידו תודה כי זה עבודה מצויינת,כיפית ומעל הכל משתלמת כלכלית (אולי אחרי הצבא..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...