Boom Carsh הלך הבווט בעקבות התקנת לינוקס - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Boom Carsh הלך הבווט בעקבות התקנת לינוקס

itaysp

Recommended Posts

שלום!

הום בבוקר התקנתי .. Mandrake 10?... רציתי לנסות.. כבר הרבה זמן אני מתכנן..

התקנתי הכל הלך חלק... חוץ מ.. ..

זה לא מה שקיבלתי... זה פשוט SSH שיש בו רק את התיקיה /tmp

כשאני מפעיל את המחשב יש בוט כחול יפה של מנדריק ושם אפשר לבחור כמה אפשרויות, ניסיתי את כולם אך ללא הצלחה.

טוב רציתי לטעון את הוינדוס אכל הקטע שהבוט של השתלט על המחשב ואין בוט לוינדוס.

אז מחקתי את המחיצה של הלינוקס.

עכשיו אין לינוקס, אין וינדוס ואין בווט שיעלה את הוינדוס.

איזה חכם אני...

אניסיתי כלמיני דברים.. גם לתקן את המחיצה עם Partition Magic אבל באמצע אני מקבל הודעת שגיאה..

בקיצור שאני מעלה את המחשב אני מקבל הודעה invalid partition table

מה אני עושה עכשיו? אה גם הלכתי ל התקנה של הוינדוס ונכנסתי לריקברי ואז כתבתי שם MDfix משהו כזה וגם bootfix אבל לא עזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wowow,

קודם כל, hold your horses!

קודם כל לעולם אל תשתמש ב- Partition Magic אם אתה עושה משהו שקשור ללינוקס, כי היא פשוט לא תומכת בזה בכלל.

נראה לי מה שאתה יכול לעשות בשביל להציל את הוינדוס זה להפעיל את המחשב עם startup disk ולהריץ ממנו:

fdisk /mbr

בתקווה, זה יגרום למחיצת הוינדוס שלך לעבוד.

בקשר למה שקרה לך עם מנדרייק.. נשמע מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי מה שכתבת ועכשיו כתוב Missing opration system

יש סיכוי להציל חלק ממה שיש לי על ההארד דיסק?

יש סיכוי לפתור את זה בלי לפרמט?

ואני לא מצליח לעלות את ההתקנה של הוינדוס דרך הדיסק של הוינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשה בלאגן.. בקיצור קראתי קצת מאמרים ומצאתי איזה תוכנה שעזרה לי למחוק ולפרמט את המיצה של הלינוקס למרות שחשבתי

שכבר עשיתי את זה, ואחרי זה ההתקנה של הוינדוס עבדה, התקנתי וינדוס והכל עובד עכשיו טוב חוץ מש כונן C הוא עכשיו כונן D

והבוט קורא מ C שהוינדוס עולה ושם ה boot.ini N מפנה אותו למערכת הפעלה שנמצאת ב D.

עכשיו אני לא יכול לפרמט את C... אלא אם אני יעשה פירמוט כללי אבל זה לא כל כך מפריע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wowow,

קודם כל, hold your horses!

קודם כל לעולם אל תשתמש ב- Partition Magic אם אתה עושה משהו שקשור ללינוקס, כי היא פשוט לא תומכת בזה בכלל.

לא יודע מה הנסיון שלך עם ה Recovery Disks של Partition Magic, אבל היא זו שהצילה אותי ממה שקרה לי (בדויוק כמו שקרה לפותח הנושא)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...